Oyuna 2.Girişte Bilgisayar Kilitleniyor

Amazon

Üye
Merhabalar sevgili dostlar ve Rise Online yönetim ekibi,
Sistem Özelliklerim: İ7-6700HQ GTX950M 16 GB RAM

Bilgisayarımı yeni açıp oyuna ilk girişimde herhangi bir problem yaşamazken oyundan çıkıp 2.kez girmeyi denediğim zaman karakteri seçtikten sonra gelen yükleme ekranında bilgisayarım tamamen kilitleniyor ve hiçbir işlem yapamıyorum, caps lock tuşu ışığı bile yanmıyor 5-10 dk hatta daha fazla beklediğim halde bilgisayar normal haline dönmüyor ve ben de mecburen power tuşuna basılı tutarak kapatmak zorunda kalıyorum. İlk girişte herhangi bir problem yaşamazken 2.girişte neden böyle bir problem oluyor anlamış değilim teşekkürler.

Jakieboy

Üye
ben de ilk denemede aynı sorunu yaşıyorum. bi türlü oyuna giremiyorum. karakteri şeçip yükleme ekranına girerken donuyor. alt tab yapamıyorum pc donup kalıyor power tuşuna basıp kapatıyorum.

SimbaBey

Üye
Merhabalar sevgili dostlar ve Rise Online yönetim ekibi,
Sistem Özelliklerim: İ7-6700HQ GTX950M 16 GB RAM

Bilgisayarımı yeni açıp oyuna ilk girişimde herhangi bir problem yaşamazken oyundan çıkıp 2.kez girmeyi denediğim zaman karakteri seçtikten sonra gelen yükleme ekranında bilgisayarım tamamen kilitleniyor ve hiçbir işlem yapamıyorum, caps lock tuşu ışığı bile yanmıyor 5-10 dk hatta daha fazla beklediğim halde bilgisayar normal haline dönmüyor ve ben de mecburen power tuşuna basılı tutarak kapatmak zorunda kalıyorum. İlk girişte herhangi bir problem yaşamazken 2.girişte neden böyle bir problem oluyor anlamış değilim teşekkürler.
Hala aynı bende ilk oyunu başlat diyorum yükleniyor bekleniyor easyclentte bilgisayarı kitliyor yardımcı olanda yok.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt