İstek Oyunda eksik gördüklerim

Darksoul61

Üye
Merhabalar oyuncularınızın düşüncelerine önem verdiğinizi düşünerek bu konuyu açtım umarım daha iyi bir oyun sunmanıza yardımcı olur.
oyuna girdim 22 lvl e kadar bir warior kastım şimdiye kadar gördüğüm eksiklikler(şahsi fikirlerim)
  • göreve otomatik giderken çok fazla takılma yaşıyor
  • fps problemi yaşıyorum(i7 8750HQ + 1050ti) max 50 fps gördüm
  • optimizasyon sıkıntıları var epic ayarlarla verylow ayarlar arasında 10 fps fark var
  • inventory beni çok mutsuz etti daha gelişmiş birşeyler yapabilirdiniz
  • npcleri açma kapamada kalabalıkta çok sorun oluyor
  • görevleri seri seri almak için sürekli npc aç kapa gereksiz, görev alınca npc kapanmasın esc ile kapatırız kendimiz
  • görevler ve lvl senkronu iyi değil 1k mana potu veriyor görev fakat 300manam ancak var
  • bir görevciden öteki görevciye bizi yönlendirme eksik görevim bittiğinde quest list ile yeni görevciye gitmektense bir görev vasıtasıyla yönlendirme daha hoş olur
-canavarlara vurduğumuzda canavarlarda hareket olarak bir eğilme bükülme yok sanki 2 boyutlu gibiler
-karakter oluştururken çok fazla seçeneğimiz var fakat 1 saat kadar kurcaladım bütün farklılık az daha büyük veya az daha küçük boyutlar aslında pek bir farklı karakter oluşturma şansımız serbest bırakılmamış gibi hissettim yani istediğim hayal ettiğim karakteri çıkartamadım ayrıca dövmeleri karakterin vücudunda istediğim yere uygulayamadım sadece yüzüne yerleşiyordu buda beni üzen birşey oldu karakterimi istediğim gibi özelleştirmek isterdim karakterimle bütünleşmek için güzel bir yol olabilirdi.
-görev sisteminde level aldıkça daha zor canavarlarla boğuştuğum hissiyatı oluşmadı (22 lvl e kadar) bu hissiyatı yakalayamayınca görevler sıkıcı olmaya başladı en azından başlangıçta canavarların sadece hp leri artıyor

bunlar haricinde oyunda umarım otomatik atak yapmayı sağlayacak ek yardımcılar olmaz ilerde mmorpg ruhuna aykırı bu otomatik çalışan karakterler pekte oyunda zevk vermiyor bunun yerine toplu günlük zindan görevleri ile ilerleme sağlanır

son olarak umarım başarılı olursunuz betada daha iyi bir rise online görmek dileği ile...

şuan 38 lvl e kadar kastım warior karakterimi görevlerde materyal isteyen görev yerlerinde yığılmalar oluyor çok fazla materyal istiyor görevler buda sıkılmama yol açtı görevler bir hikaye ile birbirine bağlanmamış malum oyundaki saçma görevler gibi anlamsız ve hikayesiz exp kasarken daha çok görev olmalı hep aynı yaratığı kesmememiz için farklı materyaller ve az materyal temini istemeli aynı yerde 45 dakika materyal çıkartmak çok sıkıcı

Son düzenleme:

huseyin35

Üye
Güzel özetlemişsin. Keşke böyle değerlendirmeler altına da önerileriniz dikkate alınacaktır teşekkür ederiz vs gibi bir şeh yazsalar.

Darksoul61

Üye
umarım ilgilenen birileri çıkar şuan alfa sürecinde ne kadar buraya bakarlar bilmiyorum ama alfa bittikten sonra ilerlemeleri için bunlara dikkat edeceklerdir.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt