Oyunda uçma var demiştim...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BirKullanıcı

Üye
Merhabalar, öncelikle herkese iyi geceler diliyorum. Akşam gayet sakin bir şekilde toplayıcılık yaparken halihazırda bilinen ve çokça başıma gelen bir hata nedeniyle Protean Kingdom haritasının gölet olan kısmına uçtum. Bir adet kısa (oyuncular için) bir adet de uzun (yöneticiler için) vidyo çektim. Kısa vidyoyu burada sizlerle paylaşıyorum fakat uzun vidyoyu sadece yönetim ile paylaşacağım.
*Bilmeyenler için toplayıcılık yaparken özellikle mining ve quarrying materyallerini topladıktan sonra kırılma animasyonu sırasında materyalin üzerine doğru dash/sprint gibi yetenekler ile koşarsanız bir ihtimalle oyun sizi ileriye, geriye veya hava doğru zıplatıyor. Bununla ilgili çektiğim bir fotoğrafı yakın zamanda gerçekleşen oyun içi ekran görüntüsü yarışmasında da paylaşmıştım. Bugün ise bu olay çok şiddetli (fırlatma etkisi açısından) gerçekleştiğinden kendimi normalde haritanın olmamam gereken yerinde buldum. Buyrun iyi seyirler dilerim. Hasta olduğum için sesim çok kötü çıkıyor o nedenle onun için de kusura bakmayınız.

*Vidyoları doğrudan foruma ekleyemediğim için youtube üzerinden paylaşıyorum.

UYARI!:Benim sesim de vidyo sesi de çok kötü, fan sesi geliyor o nedenle sağır olmamak adına kulaklık ile izleyecekler lütfen ses ayarını kısıp vidyoyu öyle açsın.

(sesli vidyo)

(sessiz kısa vidyo)

Aziz

Üye
Merhaba,

Lütfen bu tarz hataları oyun içerisinden bildiriniz. Aynı video linklerini bilet sistemi üzerinden ekleme yaparak gönderim sağlarsanız, bu tarz sorunların halledilmesi açısından daha hızlı sonuçlar elde edebiliriz. Teşekkürler.

İyi forumlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt