oyunu i̇ndi̇remi̇yorum yardim!

erginaltintas

Üye
The Setup files are corrupted. Please obtain a new copy of the program)

diye bir hata alıyorum lütfen bana yardımcı olabilirmisiniz

Denek

Üye
Merhaba, bilgisayarımı formatladıktan sonra oyunu kurmak istediğimde almış olduğum hata resimdeki gibidir. Bilgisayarın tüm güncellemelerini yaptım winrar da kurdum acaba eksik olan program ne olabilir de bu tarz bir hata alıyorum ? cevap ve önerilerinizi bekliyorum teşekkür ederim.
rise .jpg

erginaltintas

Üye
şu an aynısını alıyorum tamam diyince devam ediyor ama şuan ekranda kaldı
SUNUCU TARAFLI DOSYA KONTROLÜ BEKLENİYOR sebebi nedir

Dilefruz

Üye
The Setup files are corrupted. Please obtain a new copy of the program)

diye bir hata alıyorum lütfen bana yardımcı olabilirmisiniz
-Bir defaya mahsus client kurulumunda bulunan localHash.xml isimli dosyayı silin.

* Launcherı başlatın ve Yükleme tamamlandıktan sonra, yarım kalan dosyaların kontrolünü yapıp tekrar yükleme yapabilmek için Launcher'ı kapatıp tekrar açın.

erginaltintas

Üye
-Bir defaya mahsus client kurulumunda bulunan localHash.xml isimli dosyayı silin.

* Launcherı başlatın ve Yükleme tamamlandıktan sonra, yarım kalan dosyaların kontrolünü yapıp tekrar yükleme yapabilmek için Launcher'ı kapatıp tekrar açın.
kalan dosya sayısı 28 oldu şu an
sunucu taraflı dosya kontrolü yapılıyor ne demek? inerken bi anda buna dönüyo ya

SunRise

Yönetici
Community Manager
Selamlar,
Evet sorunun farkındayız, şuanda dowloand kısmında çalışma mevcut. 10 dakika sonra sorun düzelmiş olacaktır anlayış ve sabrınız için teşekkür ederiz..

İyi forumlar..

erginaltintas

Üye

indi şimdide bunu diyo hocam

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    1.7 MB · Görüntüleme: 54

erginaltintas

Üye
Selamlar,
Evet sorunun farkındayız, şuanda dowloand kısmında çalışma mevcut. 10 dakika sonra sorun düzelmiş olacaktır anlayış ve sabrınız için teşekkür ederiz..

İyi forumlar..
indi ama böyle hata veriyo şimdide nabayım

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    1.7 MB · Görüntüleme: 43

erginaltintas

Üye
çıdırıyorum bütün gece sabaha kadar kurmaya çalıştım olmuyor her türlü hatayı aldm sistemim bu bakar mısınız boşuna mı uğraşıyom @SunRise

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    72.7 KB · Görüntüleme: 49

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt