ANKET oyunun PvP sinden memnun musunuz ?

Oyunun PvP'sinden donen savaşlardan memnun musunuz ?

• Memnunum

Oy: 9 19.6%
  • Değilim

Oy: 13 28.3%
  • Hiç değilim

Oy: 18 39.1%
  • Kararsızım

Oy: 6 13.0%

• Kullanılan toplam oy
    46

Burtto

Üye
oyunda dönen pk savaşlardan memnun musunuz ve cevabımızın nedeni nedir ?

Ben hic değilim oyunda en full itemlerde bile hp çok düşük ben warrior açtım ilk basta o kadar zavallı bi karakterki şu oyunda örneğin crystal fortes etkinliğine gidiyorum karşıda menzilli 2 3 tane karakter varsa bizde yoksa direk exit atiyorum çünkü yaklaştırma yolar bile sadece pot basıp ölüyorum damage aramada bitirdigim etkinlik ve öğlen pk si bile oldu o yüzden saldim karakteri okcu kasmaya başladım 63 oldum onla oynuyorum fakat yine memnun değilim full item bile dizsem 3 k hp olmuyo donen savaşlar anında. Bitiyor herhangi strateji uygulamiyorsun ya ölüyosun ya öldürüyorsun bu kadar basit olmamalı karakterlerin can değerleri yükselmeli özellikle warriorun.

erkutrx58

Üye
Oyunun ekosistemi yalnış, oyun rün sistemi ile tanıtıldı ortada rün yok, craft cart curt dendi oda yok, moblardaan rün kağıdı dusuyor rün silah veya zırhları düşmüyor, çok mağdur olacaksınız piyasası dengesiz oyunun

Burtto

Üye
Oyunun ekosistemi yalnış, oyun rün sistemi ile tanıtıldı ortada rün yok, craft cart curt dendi oda yok, moblardaan rün kağıdı dusuyor rün silah veya zırhları düşmüyor, çok mağdur olacaksınız piyasası dengesiz oyunun
Mağdur olmalik birşey yok oyun keyif versin yeter

DendroctonuS

Üye
neyden memnunsunuz diye konu açın kimse hiç bir şeyden memnun değil gözüküyor ama ne hikmetse herkes oynuyor onun için boş işlerle uğraşmayın. lafla olmuyor bu işler memnun olmayan bıraksın gitsin çok basit

Tolgun

Üye
Belki yanlis oyuniyorsun :D kafa calisan Warrior larin cani kolay 5000 geciyo daha ne olsun anlamadim.
Sanki daha oyunu cözememissin gibi Warrior hic de öle ezik degil en güclü siniflardan biri.
Solo Pk yapamiyo evet ona bise demiyorum ama ekip olunca isini göriyo.
Bizim warriorlar pk cikinca onlarin townun önünde kaliyoruz cikmiynca da bizim townda lar okadar fark yaratiyo^^.
Item olaya gelsek assasda yada baska siniflarda da para basinca obur oyunda gibi farki yok ama o da kötü bisey degil.
Herkez oyunu oyniya biliyo tek en üstlerde problem yasarsin full itemli party gelirse.
Canlara gelince okcu ya da Hp dize bilirsin 5000hp li okcu yi ne yapcan 3li 5li mi gircen anca ozaman strateji olmaz.
Hem ona da kimse bisey demiyo istersen onu da yaparsin.
Kimse sana full str yada dex oyna demiyo oyunun güzel tarafi o suan full attack assas/warrior lar var ve hp veren de var.

Son düzenleme:

Pitou

Üye
Oyunun Pvp si çok hızlı .Yetenekleri oyuncular tam anlamıyla kullanamıyor herkes çok çabuk birbirini kesebildiği için . Oyun yönetim tarafından biraz yavaşlatılması gerektiğini düşünüyorum.

erkutrx58

Üye
Oyunun Pvp si çok hızlı .Yetenekleri oyuncular tam anlamıyla kullanamıyor herkes çok çabuk birbirini kesebildiği için . Oyun yönetim tarafından biraz yavaşlatılması gerektiğini düşünüyorum.
Peki rün sistemi hakkında yorumun nedir ? betadan beri burdasın bi anda rün sistemi geldiği zaman itemlerin cogu çöp olacak =)

Pitou

Üye
Peki rün sistemi hakkında yorumun nedir ? betadan beri burdasın bi anda rün sistemi geldiği zaman itemlerin cogu çöp olacak =)
Rün sistemini eşyaların çöp olmaması için belirgin bir eşya doygunluğu yaşandığında aktif edeceklerini söylediler. 70 caple birlikte geleceğini düşünüyorum.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt