İstek Paylaşılan kostüm ile alakalı...

Kiso

Üye
20210129_135534.png

bu kostümde ön taraf tamamen zırh var şekilli falan , arkada taraftada genel zırh varda , arka taraf işaretlediğim kısım kimse yanlış anlıyacak bi yöne çekmesin öncelikle sadece dikkatimi çeken eksiklik sebebi orayı işaretledim , bel ve aşagı kısmı neden boş bırakılmış, orayada belden aşagıda doğru uzanan pelern gibi aşagı doğru inen şekilli bisey eklense ve ya benzeri bisey daha yapılı ve şekilli durmaz mı , ayaklık iri yapısını sevdım gögüs omuz flnda iyi ama bu iri yapılıya bel kısmı brz sade ince kalmış , bahsettiği kısım için bi düzenleme olsun isterdim hem sade hem eksik kaldığını düşünüyorum...

Wasabi

Üye
Bişeyide beğenini be kardeşim. Siz daha iyisini yapın o zaman. Elin korelisini bug dolu oyunun yıllarca gık demedin oynayın burda bulupta bulanın.

Muti

Üye
direkt komple yeniden yapılsın bu kostüm, cidden kötü

osmanyeginoglu

Üye
arkadaş oyunu mobil oyun gibi etmeyın bunedir ya.
lütfen şu kıyafeti tasarlayanlara seslenıyorum giysenize böyle bişey birde koşun kılıç sallayın :D

Thor

Üye
Sürekli Barbar tipli karakterlerin ve human kadın kostümü yerine keşke Lunaskar rog erkek Protean rog erkek kostümleri de görsek, sürekli İrili yarılı kostümler.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt