Pazar Kurulu Olduğunda İtemlerimiz Gidiyor

eaqle11

Üye
Pazar kurulu olduğunda res geliyor ve itemlerimiz kayboluyor bununla ilgili nasıl bi çözüm bulacaksınız giden itemleri nerden geri alım yapıcaz çok merak ediyorum +7 reaperim gitti ....

Fischer

Üye
Merhaba,

Oyun-içi isminizi iletebilirseniz, ilgili ekibe incelenmesi için bildirebiliriz.

ANGEL

Üye
Pazar kurulu olduğunda res geliyor ve itemlerimiz kayboluyor bununla ilgili nasıl bi çözüm bulacaksınız giden itemleri nerden geri alım yapıcaz çok merak ediyorum +7 reaperim gitti ....
Dostum belkide o reaper7 dupe ile yapılmış olduğu için silinmiştir ha ne dersin olamazmı?
Çünkü benim başıma hiç böyle bir şey bu güne kadar gelmedi.

saintx

Üye
Yine tam pazar kuracakken denk geldiğim konuya bak inn hostess doldu ya
Neyse video alıp öyle kurayım bari.

Nisshe

Moderator
Giden geri gelmez :D

Dostum belkide o reaper7 dupe ile yapılmış olduğu için silinmiştir ha ne dersin olamazmı?
Düpe'yle alakası yok emeğimle düşürüp +7 ' e bastığım online pazardaki warbowum kaybolmuştu :)

yavuzsultan

Üye
Undead ten taz kestiğim starlight +6 ım silindi. Bi reaper 7 değil ama, dupe olmadığı kesin.

OndO

Üye
oyuniçi ismim : TaRaToR vice merchant koyduğum itemler silindi. tüm birikimim gitti yardımcı olun lütfen.

StLockeD

Üye
Öncelikle mağdur olan arkadaşlara geçmiş olsun diyorum .. Birde merak ettiğim bu pazar sorunu neden benim başıma hiç gelmedi kaç tane karakter değiştirdim dolayısıyla item değiştirdim günlerce offline online pazar kurdum vs. böyle bir sıkıntım olmadı şanslımıyım ben anlamadım ki :/

saintx

Üye
Az önce basıma geldi ticket attım , eger ki kopyala yapıstır bir yanıt gelirse esaslı bir konu acıp son eleştirim sonrası vedalaşacağım

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt