Pazarın bugda kalması

koraman213

Üye
Moonwind'da pazar kurmuştum offline olarak. Fakat ne tıklayabiliyorum ne de item holderdan yok edebiliyorum. Hem itemler gitti hem de yeni offline pazar kuramıyorum. Acil çözüm lazım bu konuya

Kenshin

Senior Moderatör
Merhaba,

Karakter adınızı yazar mısınız?

Poryeusss

Üye
Bende Pazar kurup bıraktım kapatıp item ekliycem pazarı kaldıramadıgım icin pazar acamıyorum banada yardımcı olurmusunuz nick PORYEUSSS

Son düzenleme:

Jackass

Üye
Merhaba,

Karakter adınızı yazar mısınız?
Karakter isimlerini boşa almayın isterseniz. Bizimde ismimizi alıp ilettiniz fakat ticket atıldı ve herhangi bir telafi olmayacağı iletildi. Boşuna bekledik günlerdir. Düzelen hiç bir şey yok. Offline merchant kalkmadığı sürece böyle konulara cevap yazmaya devam edeceksiniz.

Kenshin

Senior Moderatör
Karakter isimlerini boşa almayın isterseniz. Bizimde ismimizi alıp ilettiniz fakat ticket atıldı ve herhangi bir telafi olmayacağı iletildi. Boşuna bekledik günlerdir. Düzelen hiç bir şey yok. Offline merchant kalkmadığı sürece böyle konulara cevap yazmaya devam edeceksiniz.
Sorununuzun istediğiniz gibi sonuçlanmadığına üzüldüm. Bizler GM ekibine durumu iletmekle görevliyiz, karar mercii onlardır.

GM ekibine raporlandı. Eşyalarınızın %100 geri verileceği garantisi yoktur, inceleme sonucu karar vereceklerdir.

yavuzsultan

Üye
Aynı şekilde benimde pzarım bugta kaldı. İtemler kayboldu maradondaki stat sıfırlamanın yanındaki adamdan da geri alamıyorum. İtemler gitti ona mı üzüleyim tekrar via merchant kuramadığıma mı? Bu bugın acil düzeltilmesi gerekiyor.

ozgur2626

Üye
İtemleri geri alan arkadaş olursa yazsın. Yoksa alfa da oynamayacağım hiç bir şekilde. Kaç haftalık emeklerim gitti.. Online pazarım da buglu offline pazarda. Boşuna kasmaya gerek yok o yüzden

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt