Priest Kalkanın Yanına Takılan Silahlar HK.

KennyCrenz

Üye
Battle Priest denilen Karakter Paladin Sınıfıdır. Kalkanınıda takar , yanına silahınıda takar normal şartlarda atağını yapar. Saçma bir şekilde son gelen güncellemede resmen kalkan takınca silah takmayın denmiş bu nasıl bir saçmalıktır.
Onuda geçtim taktığımız '' Annihilator '' isimli itemin neden dex bonusu istedeğini oyunun başından beri bir anlam yükleyebilmiş değilim ?? Ben roguemiyimde bir silahı giymek için 5 stat dex vermez zorunda kalayım bunu bana birisi lütfen açıklasın..

Arkadaş Battle Priest karakterlerine özel bir jop change kağıt çıkarın bir kereye mahsus , biz şu karakterleri başka joplara çevirelim sizde KURTULUN BİZDE KURTULALIM ARTIK...

Ekli dosyalar

• isyan.png
    isyan.png
    3.7 MB · Görüntüleme: 435

Dvorah

Üye
bunların ellerinin ayarı da yok ahahaha.

Tek el silahın maks. ap si ne kadar olabilir ki bu kadar stat gereksinimi olsun? Ya gerçekten çok garip kafadalar ya.

Bogateg

Üye
Git gide malum oyuna benzemeye başladı , çok gereksiz bir uygulama

Gosh

Üye
Sunucuda Priest'e karşı bir ağlama politikası mevcut tek suçu defans kırma attıktan sonra fazla vurabilmesi. Tor yedikten sonra görev daggerı ile yedikleri hasarın farkında değiller mi acaba ? Şuan sorun Priest ile alakalı değil, görevlerden alınan silahların oyuna etkisi çok fazla Elite silahların farkı çok fazla olmuyor bunun asıl nedenide Silahların hasar çarpanı ve Stat pointlerin hasara oyunda çok fazla etkisi yok. Slottan +7 spikeını çeken toplasan 2 m etmez görev zırhları ve takılarla DV ye çıktığında kesemeceği adam olmayan bir metada Priest göze batıyor. Çünkü karakter solo oyuncu için en uygun sınıf. Mage açıp allah aşkına Ravenlere gidin bakın oyuna başladığınız staff ile ne kadar vurduğunuza. Yada Okçu açın golden bowunuzu takabilecek kadar dex verin gerisini HP abanın hasar farkının öyle aman aman olmadığını göreceksiniz.

Oyun şuan zehir hasarı üstünden dönüyor ve statların hasara çok fazla etkisi bulunmuyor. Bu tüm sınıflarda mevcut Priest e özel bir durum değil.
Priestin animasyol iptalleri bile doğru dürüst çalışmıyor heal atalım desek 2 saat cast süresi var.

Dex mevzusuna gelirsekte doğru olup olmadığına emin olmamakla beraber priestin Heal yaparken düşmanın el düşürmesini zorlaştırdığını gibi bir söylenti mevcut. Ki diğer statların sınıflara ne gibi artıları olup olmadığının oyun yönetiminin bence paylaşması gerek. Anni gibi bir silahın int istemesini mantıklı karşılıyorum çünkü hasarı cidden str tabanlı bir priest için çok fazla.

ReginaMeis

Üye
Sinirlenmemek elde değil. Şu statların üzerine mouse ile geldiğinde, hangi karakterdeysek ona göre ne işe yaradığını anlatan bir text box çıkamıyor mu? Yahu neden bize medyum memişlik yaptırıyorsunuz? Neden söylentiler olmak zorunda? Hani farklı bir oyun olacaktı? Varsayımlar üzerine neden gidiyoruz? Priest silahında dex ne alaka? Alakası varsa açıklama yapmak aklınıza gelmiyor mu? Arkadaş bu kadar zor olmamalı açık açık oyun mekaniklerinin anlatılması. Yormayın bizi, yeteri kadar yorulduk öbür oyunda.

cebraaa

Üye
annilator +5 = 95 atak :D Çoğu daggerden iyi aga :D

Nemutluturkumdiyene

Üye
E yuh artik bukadarda olmaz hem o kadar int ver hem str tek gelir expi BURDAN oyun yönetimine sesleniyorum arkadaşlar bp bir vur gec karakteridir yeri gelir tek yer yeri gelir iki atar bp öldüreceğinize gidin baska sorunlari halledin ugrasmayin karakterlerle @SunRise Tek ricamdir brakin karakter dengelemeyi denge yok 3 k canla dv de tek atan atana hala bp guclu

Hedvein

Üye
Umarım BP nerf diyen arkadaşları serinletmiştir.
Gerçi onlar istiyor ki elimizde 2 kalkanla heal atalım ^^

Zayk0

Üye
str dex int az olmuş bi silaha bide hp ve mp istemeli bence annihilator nÖrf piliz

psikolog

Üye
aynen söyleneceğimize 1 hafta düzlene kadar pkya girmese tüm priestler belki bir işe yarar dilimizden anlamıyorlar da diyemiyoruz yurdum insanı yapıyor ama enteresan gerçekten bu arada warriorda direk 60 dex var bu itemin statını ayarlarken kesin priesttede kendinden 60 dex var diye düşünmüş olmalılar başka bir mantık göremiyorum bu stat gereksiniminde inti de fazla istiyor bari 110 filan olaymış o ne be dexi 55 olsa da takmam zaten. warriordada ıvır zıvır item çok gladius vs tek el kılıç balta filan sırf artı basma taşı çıkartmak için oyunda var gibi

Golgomath

Üye
annihilatorun int gereksinimi duyması çok kötü bir tercih olmuş int priest zaten bu iteme yaklaşmaz onunla alakası yok.bp pride +7 si+ni giyebilmek için 63 int vermesi gerekmekte o da kesinlikle yaklaşmaz oyunda zaten int bp metası yok.şununla ilgili mantıklı bir açıklama yapsınlar yönetimi ayakta alkışlarım

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt