Priest'in 60 Skill'i vuramama sorunsalı

Nisshe

Moderator
Arkadaşlar fotoğrafta gördüğünüz gibi 65 Level Battle Priestim normalde INT pointini 109 Point kadar vermemem gerekiyor ama mecbur veriyorum fakat hala yetmiyor.

Gördüğünüz gibi heal skill'i sadece INT Priest'e yapılmış gibi birşey 65 Level'im ve manam full olmasına rağmen malesef 60 Skill'ini kullanamıyorum

Sayın geliştirici ekip emeğinize sağlık fakat 60 Heal Skill'inin manayı cehennemin dibine kadar çekmemesi bi tık iyi olur gibiydi mesela 2000 mana harcayabilirdi. Birtane ezik kalkana mana point rune bastığımda sağolsun 2776 kadar bir manam oluyor kullanabiliyorum fakat;

Parti'de farm atarken 60 Heal'ını atmam sağolsun partide ki 3 - 4 kişiyi yatırıyor kurtarmak yerine, çünkü skill tüm manayı vakumlayarak çekiyor ve mana potunun geç dolmasından dolayı ( 3 Sn. Cooldown süresi ) skill dönmüyor 56 Heal'ını atana kadar adamlar mortingen şıtrayze oluyor.

745645.png

STR PRİESTİN BU OYUNDA BUFF ATMAK DIŞINDA HİÇ BİR ARTISI OLMAMIŞ

Teşekkürler :)

Son düzenleme:

Nisshe

Moderator
Arkadaşlar öncelikle söyleyeyim sende heal priest olma Buff'a ver öyle Battle Priest oyna diyeceksin eminim fakat şöyle de bir sorun var 56 Dan önceki parti heal skill'inin verdiği heal 25 level adama yetmiyor 250 Heal nedir ? :D

Buffer olsam 68 Ona versem 7 Mastery versem geriye kaç kalıyor 47 Point ben şimdi 47 pointe kadar olan 1000 Lik heal ile ve 250 ' lik toplu heal ile partiyimi taşıyacağım :D

HERO

Üye
Özelikle BP skilleri cok sikinti yaşaniyor, yöneticilerin farkindadir sanirim revize edilmesi gerekiyor.
250 party healin yanina 500 hp Party heal eklense süper olur.
Bide attack skillerin cooldwonlari silinse süper olur. Lvl 60 kadan 20 lvl deki skilli kulaniyoruz cünkü öbür skiller seri vurulmior.
61 deki skill ve 67 deki attack skiller okadar mana yioki official da kimse kulanmaz skilleri

Predaynx

Üye
Skill bozuklugundan bahsetmicem, ama BP basli basina hatali zaten. 1v1'de mana basmaktan hp pot basamiyorsun. 5.3k hp, 2.1k mana, 1.9k ap, ve kalkansiz 538 def var. Mastery 7 skill 340 mana harcadigi icin, vs boyunca hp pot sadece 1 kere basabiliyorsun. Ondan sonra hep mana basmak zorundasin ki skillerini kullanabilesin.

Yolcu

Üye
Skill bozuklugundan bahsetmicem, ama BP basli basina hatali zaten. 1v1'de mana basmaktan hp pot basamiyorsun. 5.3k hp, 2.1k mana, 1.9k ap, ve kalkansiz 538 def var. Mastery 7 skill 340 mana harcadigi icin, vs boyunca hp pot sadece 1 kere basabiliyorsun. Ondan sonra hep mana basmak zorundasin ki skillerini kullanabilesin.

Torture (%30 def kıran skill) skilide lvl 5 de açılması gerekiyor knk bence 6 çok olmuş. kombinasyonlarda 1 skill point hep boşa gidiyor.
340 mana yemesi de çok kötü atakğı yüksek silah bulmakta büyük problem BP ye .

Exp kasmak için bütün oyunculara mp rec ve hp rec silahlar eklenmeli oyuna.

Nisshe

Moderator
Benim gibi böyle hatalara canı sıkılan varmış :)

HERO

Üye
Skillerde:
  • 500 Party Heal eklenmesi lzm
  • her attack skill seri vurulmasi gerekiyor 0,2sec cooldown
  • Özel BP zirh olmasi gerekiyor (170 int yerine 170 str stat point) tabiki defi daha düşük olmasi lzm int pri nin yarisi olsa yeter
  • Torture skille 3 skill puan olmasi gerekiyor
  • lvl 60+ icin skiller eklenmesi lzm, 70 Buffer verirsek sadece 2k buff aciliyor birşey daha eklenebilinir, misal 300 AC yada 150 resist skilli Party Buff
  • Parasite skilli(HP 30% azaltan) moblara karşi, ama Bosslara karşi atilmasi gerekir. Böylece PVE de de DB oynanir. PVE de tek mage Partyde db iş görüyior, mage resist kirma skill ile

Nisshe

Moderator
Skillerde:
  • 500 Party Heal eklenmesi lzm
  • her attack skill seri vurulmasi gerekiyor 0,2sec cooldown
  • Özel BP zirh olmasi gerekiyor (170 int yerine 170 str stat point) tabiki defi daha düşük olmasi lzm int pri nin yarisi olsa yeter
  • Torture skille 3 skill puan olmasi gerekiyor
  • lvl 60+ icin skiller eklenmesi lzm, 70 Buffer verirsek sadece 2k buff aciliyor birşey daha eklenebilinir, misal 300 AC yada 150 resist skilli Party Buff
  • Parasite skilli(HP 30% azaltan) moblara karşi, ama Bosslara karşi atilmasi gerekir. Böylece PVE de de DB oynanir. PVE de tek mage Partyde db iş görüyior, mage resist kirma skill ile
+1

gurktiger

Üye
yani arkadaşlar bu battle priest dediğiniz job herşeyi çok iyi yapmak zorunda değil. Boşuna o manayı koymamışlar hem atak yapayım hem buff ac atayım hem heal atayım hem debuff atayım ee sadece battle priest mi olacak bu oyunda ? O görevide int tank priestlere bırakın bir zahmet.

clubneo

Üye
yani arkadaşlar bu battle priest dediğiniz job herşeyi çok iyi yapmak zorunda değil. Boşuna o manayı koymamışlar hem atak yapayım hem buff ac atayım hem heal atayım hem debuff atayım ee sadece battle priest mi olacak bu oyunda ? O görevide int tank priestlere bırakın bir zahmet.
adam haklı beyler dağılın. healer mi olacan attacker mi karar ver kardeşim, öyle herşeyden aldım gittim yok.

BelaOkuyan

Üye
oldu olacak priest itemlerdeki int isteğinide hp yapsınlar. battle priest tercih ettiğinizde zaten party ile çok işiniz olmayacak.

birol2003

Üye
Madem konu açılmış bizde yazalım rogue okçular için talep

1. Crit skilin cool down u 0.1 saniyeye düşürülsün ve 50 mana alsın
2. minor az mana yesin mesela 10 ama 500 hp versin
3. wolf skili 50 dk olsun 5dk çok kısa
4. dash skilimiz hep basılı olsun sürekli dash ile uğraşmayalım
5. 3'lü ve 5'li oku aynı anda atan yeni bir skil çıksın birde oda 100 mana harcasın
6. sadece kendimize hp ve defans basabileceğimiz mesala 1500 hp 300 defans olabilir fazlasına gerek yok bufflarımız olsun.
7. alan atışı yapan çeşitli skillerimiz olsun 1 tanesi çok az, hem posion, hem flame hemde ice etkisi olsun bu skilllerin tabi cooldown süresi 0.1 sn

şimdilik bunlar

madem talepler beleş bizde yapalım taleplerimizi belki yetkililer duyar :) Assaslar ayrıca taleplerini iletsin lütfen hiç anlamam asas işinden.

Nisshe

Moderator

Herşeyi çok iyi yapsın demiyorum İNT Priest'ler içinde bu aynı sorun 2750 Mana yiyen skillmi olur adam 2 Skill Atsa 4 Mana potu gidiyor INT Priest olsanda mana dayanmaz 23 Nisan'da oyun ilk açıldığında 1920 ' lik mana 9,100 K 'ydı yani bir priest 2 toplu heal attığında adama 40 K paraya mal oluyor.

Haddar'daki 240 K ' lık bossu kestiğimizde o toplu heal muhabbetine kesene kadar 8 kişilik partiye 450-500 Tane mana potu harcadım.

450x9100 = 4.095

Yani bir boss kesildiğinde mana paralı olsa 4 M para harcamış olacaktım boss'dan 60 M ' lik item atsa 8' e bölsen 7,5 M para yapıyor kişi başına 3,5 M içinmi bir saat heal kaldırmış oldum ? Bir de boss dan sadece coin attığını düşün ? 4 M Çöp :D

Ben battle priest için konu açmış olsam başlıkta battle priest derdim Heal skill'inde 500 Lük heal bile yok çok saçma Buffer priest'in atacağı heal'ı Asas minör'le partiye atar :)

Yolcu

Üye
Madem konu açılmış bizde yazalım rogue okçular için talep

1. Crit skilin cool down u 0.1 saniyeye düşürülsün ve 50 mana alsın
2. minor az mana yesin mesela 10 ama 500 hp versin
3. wolf skili 50 dk olsun 5dk çok kısa
4. dash skilimiz hep basılı olsun sürekli dash ile uğraşmayalım
5. 3'lü ve 5'li oku aynı anda atan yeni bir skil çıksın birde oda 100 mana harcasın
6. sadece kendimize hp ve defans basabileceğimiz mesala 1500 hp 300 defans olabilir fazlasına gerek yok bufflarımız olsun.
7. alan atışı yapan çeşitli skillerimiz olsun 1 tanesi çok az, hem posion, hem flame hemde ice etkisi olsun bu skilllerin tabi cooldown süresi 0.1 sn

şimdilik bunlar

madem talepler beleş bizde yapalım taleplerimizi belki yetkililer duyar :) Assaslar ayrıca taleplerini iletsin lütfen hiç anlamam asas işinden.
Dostum ölümsüzlük vs istemeyi unutmuşsun.
8. Ölümsüzlük
9. tek atma (Boslar dahil)
:) :)

Yolcu

Üye
Herşeyi çok iyi yapsın demiyorum İNT Priest'ler içinde bu aynı sorun 2750 Mana yiyen skillmi olur adam 2 Skill Atsa 4 Mana potu gidiyor INT Priest olsanda mana dayanmaz 23 Nisan'da oyun ilk açıldığında 1920 ' lik mana 9,100 K 'ydı yani bir priest 2 toplu heal attığında adama 40 K paraya mal oluyor.

Haddar'daki 240 K ' lık bossu kestiğimizde o toplu heal muhabbetine kesene kadar 8 kişilik partiye 450-500 Tane mana potu harcadım.

450x9100 = 4.095

Yani bir boss kesildiğinde mana paralı olsa 4 M para harcamış olacaktım boss'dan 60 M ' lik item atsa 8' e bölsen 7,5 M para yapıyor kişi başına 3,5 M içinmi bir saat heal kaldırmış oldum ? Bir de boss dan sadece coin attığını düşün ? 4 M Çöp

Priest oynamayan arkadaşlar konunun fakında değil sanırım burada pk partilerin de göreceksiniz bu oyunun en cok mana harcayan karakteri priestir. zaten bu oyunda ama pk partilerde buffer sadece buffer healler sadece healler db malum Buffer ve db de party heal olalyı hayal db sadece defans kırma açarsa başka.
Bu şekilde olursa priestlerin manlarını clanlar yada pk partyleri karşılar :)
Zor bir görevde bile arada heal kullandığın halde 600-700 man pot harcıyorsun. Savaş ve pk ları siz düşünün.
İyi oyunlar.

Nisshe

Moderator
Priest oynamayan arkadaşlar konunun fakında değil sanırım burada pk partilerin de göreceksiniz bu oyunun en cok mana harcayan karakteri priestir. zaten bu oyunda ama pk partilerde buffer sadece buffer healler sadece healler db malum Buffer ve db de party heal olalyı hayal db sadece defans kırma açarsa başka.
Bu şekilde olursa priestlerin manlarını clanlar yada pk partyleri karşılar :)
Zor bir görevde bile arada heal kullandığın halde 600-700 man pot harcıyorsun. Savaş ve pk ları siz düşünün.
İyi oyunlar.
Partiye girsen adama mananızı alırım mı diycen :D

Yolcu

Üye
Partiye girsen adama mananızı alırım mı diycen :D
Ne dersen de knk int piri atak yok bişi yok :) nereden kasacak parayı :) malum oyun dediklerinde bile zorlanıyordu piriler manadan dolayı :)
Birde mana potu ve can potu basmak için yan çar açan pirler vardı :) Bir haftalık depolar daha düşüğer sonra içerdi :)

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt