Öneri Pvp yönunu hareketlendirecek ve canlı tutacak öneri Hk.

IMJOLNNİR-FURKAN

Üye
Pvp yaptıgımızda kazanacagımız puanlarla mesela sag sol olarak 2'ye ayrılsa:
Sol taraftaki puan ay genelınde kazanılan puanı gösterse Sag taraftaki Genel toplam tum puani ve bu puanlarla symboller elde edebilsek
Örnek 1- Sol taraftaki puanla o ayı İlk 10'da bitiren oyunculara kostüm,premıum vb ekstra hediyeler
Örnek 2- Sag taraftaki puanla 1. her gun için degerli kutu Misal unique kutu 2 ve 3.'ye high 4 ile 6 middle 6 ile 10 a low kutu gibi tamamen örnek bunlar bu sekilde ekstra hediyeler kazanabilmesi hem useri pvp alanına yönlendirecek ve canlı tutacaktir.

Achiement veya başari sistemi(pugb'deki gibi ) sistem olsa örnek 5bin kill'e cavuş unvani yada 50bin kill'e komando unvani gibi ekstra unvan verilse ve bu unvanlari aldıgımızda örnek komando unvani aldık hediye verse ve unvanlarinda ekstra özelligi olsa misal komando unvani aldık %1 damage az yesin % damage fazla atsın gibi ekstra ödül verse ama bunlar moblara degil tamamen kill olarak pvp alanında yapacagı görevlerle kazansa hem pvp alanını canli hareketli tutmuş olur.

alfa yada beta gibi önerilerde bulunmayacagım cunku ilk baştan beri ekip'e hep guvendım alfa 1 ile 2 arasinda farkı gördukten sonra dahada guvendım buralari sorunsuz yapacagınızı dusundugumden öneri iletmeyecegim.

Son düzenleme:

Rexiach

Üye
Kozmetik hediye ne oğlum deodorant ağda falan mı vercekler :D

Uçan Zürafa

Üye
İkinci olabilir ama birinci olmaz. Kozmetik, premium vs. mağazadan ya da season pass ile alınabilecek olan eşyalar. 3-5 puan kastık diye oyuncuya değerli eşya verileceğini sanmıyorum.

IMJOLNNİR-FURKAN

Üye
İkinci olabilir ama birinci olmaz. Kozmetik, premium vs. mağazadan ya da season pass ile alınabilecek olan eşyalar. 3-5 puan kastık diye oyuncuya değerli eşya verileceğini sanmıyorum.
onlar örnek illa premıum olmak zorunda degil yanı sunu demek istiyorum pvp alanında takılıp farm pvp vb yapıp katkıda bulunup puanı kasıyorsa buna ekstra olarakda ödullendirilsin ama gidipte en degerli şeyler olarak degil ama ufak bi telafi gibi dusun :)

Thymus91

Üye
Furkan kardesime katiliyorum bunlar rekabeti tetikler guzel olur

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt