Bilgi R.o.w Assistant Ücretlendirme Ve Ürünler

bozok

Üye
Yorumlar efsane yönetim daha da efsane oyuncuya yönelik tek bir hamle yok itemler değerlensin aman pazar düşmesin aman roco token yükselsin aman gb yükselsin yahu size dar gelen bana bol geliyor ben oyun oynuyorum exp kasmak bu oyunun en kötü yanı bunu kolaylaştırın banane bir slotdan 3 gün çıkmayan solo kasan 12 pc ile bağlanandan o bir yolunu buluyor ben çile çekiyorum açıyor bp buf ac atıyor malice basıyor esir ediyor heryeri kendisine çözüm bulmak zor değildir.

STONKS

Üye
Neden bu kadar pahalı ? Oyuncu azaldı, azalmaya devam ediyor farkındayız sizinde kazancınız azaldı ama hani verilen sözler ? Hani fiyatlar ucuz olacaktı oyunda ?
Bu oyun ilerde öbür oyundan daha beter pahalı olacak belli oldu.

DaftPunk

Üye
7 saat 175 cash? 200 cash 20 tl. Günlük 12 saat kasmak bile aya vurunca çok masraflı. Sigara parası gibi günlük potu ıvırı zıvırı derken 60-70 lira da rise online yönetimine vericez sanırım.
Sigara parası için oynuyorsan alt f4 çek . Senin gibi düşünenler için yapılmadı bu oyun.

MaRaKeSH

Üye
Row çıkacak diye şikayet edenlerin yerini, row pahalı diye şikayet edenler almış. Herşeyin bir karşılığı var ucuz olsa emek ile kasan şikayet eder pahalı olsa istemem yan cebime koy diyen şikayet eder olmuş. Baktığında bencede pahalı ama değermi kesinlikle değer. Pc başında saatlerce aynı moba vurmamanın bedeli bu ise 7 saat süresi arttırılır sorun çözülür diye düşünüyorum. He bunu farmerlar da kullanacak diye endişelenen arkadaşlarda vardır haklılarda ama buda o kadar kolay değil sonuçta bu kadar oyuncu exe yatacak farma çok zemin olacağını sanmıyorum

umutyilmazs

Üye
Arkadaşlar Oto atak oyuncuların çoğu tarafından istenmiyordu, özellikle benim gibi çalışan kesim exp olarak geri kaldığımız için bastıra bastıra gelmesini istemiştik ama forumda destekçimiz çok azdı bu konuda, şimdi oto atak geldi ve oldukça iş görür durumda, bu oyunu oynayanların eğlence amacı ile oynadığını varsaymak istiyorum, farm yapmak için row kullamak göründüğü gibi biraz saçma ama exp için gayet normal, 2 saati zaten bedava 2-3 saatte kendimiz kassak yeterli fazlası için elinizi cebinize atmanız lazım, bütçeniz ne ise ona göre alın veya hiç almayın, bu bir eğlence aracının içindeki ekstra bir eğlence, tatil köyündeki jet-ski gibi düşünün.

Trade kapatılmadığı sürece millet hep harcama-kazanç dengesine bakacak, kapatsınlar tradeyi pus ta satılan herşeyide npc ler coin ile satsın olsun bitsin konuda kapanmış olur. Oyuncularla oduncular ayrılır bu sayede.
Oyunda oyuncu kalmaz ozaman :) %90 oyundan bir maddi gelir elde etme amacı ile oynuyor

JohnPlane

Üye
Hem fiyatlar pahalı hemde Roco token çok zor elde ediliyor şöyle adam akıllı bir piyasaya getirinde rahatça alıp aktaralım site cüzdanımıza

pan

Üye
Slm row asistan bitince tekrar çektim ama bu sefer çalışmadı

Babalarınbabası

Üye
1 haftada 1mn zamlandı puppet. Yaratıklardan düşen para aynı.

Edit: Potlar da 1mn arttı. Ne yapacağız? Çözüm önerisi olan var mı?

Son düzenleme:

MaRaKeSH

Üye
Kankacım pazarcılara kazandırmayın cashle alın. akşam mana pot alayım dedim 3,9 m bide tekele düşmüş yada anlaşmışlar. Pazarcılarda row yöneticileri gibi çığırından çıktı memlekete meselesine döndü olay. Cashle alın Satılmayınca pazarcılar da normale döner

BrhnGndz

Üye
60 level ve üstü oto atak kullanımına izin verin.
Günlük herhangi bir sınır koymayın.
Bedava vermeyin.
Atak yapmadığı zaman otomatik durmasını sağlayın.
Bir çar için 60-75 level arası toplam exp miktarını hesaplayın. Uygun görülen slotlarda tahmini saatlik exp miktarını (basılabilen tüm scler basılı halde) hesaplayın. Toplam kasılması gereken saati bulun. Bunun yüzde 50-60'ı kadar kullanım hakkı verin. (Görev explerinin tamamını toplamdan düşün)
İlerleyen dönemde 60-63 arasına daha fazla görev koyun ve level sınırını yukarı çekin.
Farmcılar boşa çıktı mı şimdi? Vakti olmayan oyuncunun isteği oldu mu ? Siz para kazandınız mı ?

Bu arada premiumu olmayan oyuncular için offline pazar kurabilmesi için 25-35 TL'ye aylık SC satın. Elektrik parasına yazık. Çalıştırın şu kafayı. Diğer oyun gibi düşünmeyi bırakın ki insanlar ikna olsun.

Bence sistem tamamen yanlış da yanlış sisteme yanlış uygulama getirmeyin bari.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt