Rise adındaki başka bir oyun

eGun

Üye
Youtube'da video izlerken reklam olarak karşıma Rise adında bir oyun çıktı. Oyun adının yazılışı Rise Online oyununa da benziyor. İleride telif haklarıyla ilgili bir sıkıntı çıkabilir diye yöneticileri bilgilendirmek istedim. Sitenin resmini de ekliyorum. @Mergen
Adsız.png

X A

Üye
Bundan haberleri vardı sanırsam bir konuda görmüştüm.

NACLIA

Üye
RİSE ONLİNE WORLD zaten oyunun ismi dostum teliflik bir sorun yok iyi forumlar.

eGun

Üye
Bundan haberleri vardı sanırsam bir konuda görmüştüm.
Konu açmadan önce arama yaptım daha önce haber verilmiş mi acaba diye ancak göremedim. O nedenle yeni bir konu açtım. Ancak haberleri varsa konu silinebilir.

RİSE ONLİNE WORLD zaten oyunun ismi dostum teliflik bir sorun yok iyi forumlar.
Burhan Bey'in bahsettiğine göre bir bankanın Rise adındaki bir sloganı/kampanyası vs. nedeniyle bir sıkıntı yaşanmış zamanında. Çözülmüş gerçi ama tamamen farklı sektörler arasında bile bu tarz bir sıkıntı çıktıysa aynı sektör içinde yaşanması çok daha muhtemel. Ama oyun geliştiricileri bu konuda tedbirlerini almışlardır tabii.

May Payne

Üye
Eyvah ne olacak şimdi? Oyun daha alfaya açılmadan telif hakkı yüzünden kapanacak. :unsure:

eGun

Üye
Eyvah ne olacak şimdi? Oyun daha alfaya açılmadan telif hakkı yüzünden kapanacak. :unsure:
Yav üstad bu ne kadar komik bir espri yahu? Çok düşündün mü böyle bir espri yapabilmek için. Yani öyle bir espri ki gül gül öldüm. Hele nasıl bir laf sokuştur bu kemiklerim sızladı...
Mesaj sayısı kasmak için mi uğraşıyorsun nedir yani? Ne gereği var böyle bir cevap yazmanın? 12 yaşında falan mısın?

Mesajlarına 10 saniye göz attım, Türkler çok toxic falan demişsin. Önce kendine mi baksan acaba? İyi niyetle bir bilgilendirme yapmak istiyorum yazdığın cevaba bak. Kasma bu kadar kasma. Her şeye atlamak, cevap vermek zorunda değilsin. Mesaj sayın artınca sana madalya takmayacaklar...

May Payne

Üye
Yav üstad bu ne kadar komik bir espri yahu? Çok düşündün mü böyle bir espri yapabilmek için. Yani öyle bir espri ki gül gül öldüm. Hele nasıl bir laf sokuştur bu kemiklerim sızladı...
Mesaj sayısı kasmak için mi uğraşıyorsun nedir yani? Ne gereği var böyle bir cevap yazmanın? 12 yaşında falan mısın?
Ne gereği var böyle bir konu açmanın? Yönetim bilmiyor mu bu oyunu? Boş konuya boş cevap hocam işine gelirse. Hayırlı forumlar ola...

eGun

Üye
Ne gereği var böyle bir konu açmanın? Yönetim bilmiyor mu bu oyunu? Boş konuya boş cevap hocam işine gelirse. Hayırlı forumlar ola...
Bilip bilmediklerini nereden bilebilirim? Arkadaş bildiklerini söylemiş zaten senin cevap vermene ne gerek var? Konularda arama yaptım görmedim böyle bir bilgilendirme yapıldığını ve konu açtım. Sırf laf söylemek için mesaj yazıyorsun. Yazma devam et forumuna o zaman. Neden gelip 10 yaşında çocuk gibi davranarak, şöyle basit bir konuda bile tartışma yaratıyorsun? Başkalarına toxic demeden önce bi' aynaya bakman gerekli. Her şeye atlayıp cevap yazınca -eğer amacın buysa- bilgili bir insan gibi gözükmüyorsun, sadece toxic oluyorsun...

May Payne

Üye
Şimdi sakin ol ve biraz rahatla. Bak alfada açılıyor. Oyuna girer, güzel güzel oyununu oynarsın. Başarılar şimdiden...

Siyah34

Üye
isim hakkı alınması lazım alındında sıkıntı çıkmaz sanırım.

eGun

Üye
Şimdi sakin ol ve biraz rahatla. Bak alfada açılıyor. Oyuna girer, güzel güzel oyununu oynarsın. Başarılar şimdiden...
Başkalarıyla aklınca dalga geçip, onları aşağı çekince otomatikman yukarı çıktığını sanan bir insan olduğun için bence senin biraz sakin olup düşünmen gerekli, "ben neden böyle toxic davranışlar sergiliyorum" diye. Hem gelip çok basit bir konuda bile sıkıntı çıkarıyorsun hem de sakin ol, rahatla falan diyorsun. Bu ne perhiz, bu ne lahana turşusu...
Neyse haydi yoluna

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt