rise online etkinlik takvimine teşekkürler

KOROW

Üye
abi konu silincek biliyorum ama cevabını cok merak ediyorum kamp actıgınızda sirket batıyor mu yani ne oluyor bayramda insanlar birbirini yesin sövüssün diye mi %50 exp event ekleyip üstüne kamp sayısını sabit tutuyorsunuz daha arife günü birbirimizi yemeye basladık 1 slotta 2 pt kslesip sövüsüyoruz birbirimizi yemememiz hosunuza mı gıdıyor bayramlık kamp acmak cok mu zordu gercekten cok merak ediyorum bu sorunun cevabını

ReginaMeister

Üye
Sen exp kasmayı düşünüyorsun, fazla kamp demek fazla farm slotu demek. Fazla farm slotu demek, onlara göre oyunun dengesini bozmak demek. Oyuna fazla item girmesi demek, gbnin düşmesi demek. Bu da oyunun değerini düşürüyor. O yüzden kamp açılmaz. Açılması teklif dahi edilemez.

BEARFACT

Yönetici
Game Master
Merhaba,

Konunuzu kapatmak için bir sebep yok ortada. Kamp şu an için açılamaz, kaldı ki event var diye kamp kapatmadık günlerdir bu şekilde kamplar ve değiştirilmedi.

KOROW

Üye
Sen exp kasmayı düşünüyorsun, fazla kamp demek fazla farm slotu demek. Fazla farm slotu demek, onlara göre oyunun dengesini bozmak demek. Oyuna fazla item girmesi demek, gbnin düşmesi demek. Bu da oyunun değerini düşürüyor. O yüzden kamp açılmaz. Açılması teklif dahi edilemez.
madem item girmemesi bukadar önemliydi ozaman 2 ay boyunca 10 kamp ile durmayacaktı bu oyun madem kamp acılması teklif dahi edilemez bu oyunda exp slotu kusura bakmada kocaman harita yapmıslar 3 5 slot dısında exp kasılan kasılabilecek slot yok yeni oyuncu oyuna item girmesin diye sövüsüp sövüsüp dursun ozaman eski oyuncuda 65 charı ile slotu alsın yeni oyuncuda defolup gitsin bu mantıgına bakarsan?

MaRaKeSH

Üye
100/50 event var kasacak yer yok diyorsunuuz buda ayrı bir terane. zaten alacağın exp aynı oranda yüksek +exp kağıtların var abartıyorsunuz bence

MaRaKeSH

Üye
:D gülüyorum sadece cevap yok sana

ne bekliyosunuz adam başı 1 slotmu bırakacaklar matematiksel hesap diye bişey var. say bana slotları sana hesap yapalım yerine hangi slota gideceğini söyleyelim. bu kadar sorundan bahsediyoruz sizin sorunuza bak bide gülüyomuş bana sanki biz kasmadık

DraeThyN

Üye
Oldu 100 tane kamp açılsın o zaman. Öyle bir saçmalık olamaz. Kamp sayısı az olacak ki adam üstüne item yapmayı öğrensin. Her eline bulduğu GB yi gidip sağa sola satmaya çalışmasın.

HeaveN

Üye
slotlar dolu baktın giremiyosun harpy git illa bi yerde parti bulursun ben giriyom her gün partiye bazen dolu giremiyoz başkanlar seçici slot döndüren priest genel parti hemen giriyo

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt