Rise online için en uygun ekran kartı ?

Porteur

Üye
Rtx 2060 nasil sence 260 euroya sifiri satiliyor su an bend gtx 960 2 gb var ve i7 2600 islemcim var ddr3 16 gb de ram ?
RTX 2060 piyasaya göre biraz pahalı bir kart. Fakat 2600 işlemciyle RTX 2060'ı besleyemezsin. İşlemcinide buna göre alman gerekir.

osmangaziforum

Üye
Size şiddetle tavsiye edeceğim MSI Afterburner programını kurmalısınız. Bendeki ekran kartı nvidia gammin gtx 1050 ti 4 gb . oyunu rahatlıkla oynuyorum . fakat ekran kartının dirverinden midir çözemedim ekran kartı ısınsada fan hızı değişmiyor . bi ara oyun oynarken ekrana hafiften çizgiler çıkmaya başladı .sonrasında kasanıniçine hava tutarak tozdandır diye düşünüp temizledim sonra oyuna girince çizgiler gitmişti . fakat sonra gene baya bi oynadıktan sonra çizgiler gelmeye başladı eyvahh dedim .

sondasında bu programı kurdum ekran kartının ısısını da manuel ayarlayabiliyorsun mesela 40 dereceye gelince yüzde 50 fan hızı yapıp 45 e gelince 60 . 50 ye gelince 90 . 60 derecedede 100 de 100 fan çalışssın yapınca içim raht raht oyunu oynuyorum .

yazık durduk yere ekran kartından olmayalım milli servet . mutlaka kurmalısınız bence . selmalar saygılar

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt