ANKET Rise Online Oynarken Sizi En Çok Oyuna Bağlayan Şeyler Nelerdir? (TR-EN)

Rise Online Oynarken Sizi En Çok Oyuna Bağlayan Şeyler Nelerdir? 3 Oy Kullanım Hakkı Vardır.

• PVP

• PVE

• Crafting

• Gathering

• Fishing

• Upgrading

• Dungeon Participation (Dungeon Katılımı)

• Selling (Pazarcılık)

• Nothing Special Just Spending Time (Önemli bir sebebi yok, sadece boş vakit geçirme amacıyla)

• Nothing (Herhangi bir şey yok)

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

mrares

Üye
Aslında bu anketi açmamın amacı forumda olan kullanıcıların oyundaki hangi dallara daha çok vakit ayırdığını öğrenmek içindir. Katılımlarınızı bekliyorum.

What aspects of Rise Online make you feel the most a part of the game? You have 3 votes.

In actuality, the reason for launching this survey is to determine which game branches forum users spend the most time on. I'm looking forward to your involvement.

mrares

Üye
Yani genel olarak crafting gathering fishing bazlı oynuyorum ancak upgrading de güzel bir seçenek ama büyük şans istiyor gibi.

Burtto

Üye
Crystal fortes tarzi etkinlikler icin ama bu kör dovusu olan pvp sisteminde değil kirilgan olmayan karakterler olunca

Theploutos

Üye
valla hiçbirşey kalmadı beni oyuna bağlayan artık öylesine girer oldum bakıyorum gelen birşey var mı diye sonra cıkıyorum

mrares

Üye
valla hiçbirşey kalmadı beni oyuna bağlayan artık öylesine girer oldum bakıyorum gelen birşey var mı diye sonra cıkıyorum
Aynen öyle ben de bıraktım, crafting bir gün gelirse şöyle 3 5 aya :D O zaman bi girer bakarım, o zaman da sıkıntılı olursa tamamıyla kaldırırım bir daha geri dönmeyecek şekilde.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt