Rise Online | TOPLAYICILIK ( Crafting ) İtemleri Rehberi | Hangi item ne işe yarıyor?

Benbu

Üye
Yani bana bilgilendirmeden daha çok toplayıclıgı olabildigince parcalara ayırarak anlatayımki her video para kazansın taktiği gibi geldi

Guinness

Üye
Yani bana bilgilendirmeden daha çok toplayıclıgı olabildigince parcalara ayırarak anlatayımki her video para kazansın taktiği gibi geldi
1.si kanalın para kazanması kapalı ve bundan para kazanma gibi bir kaygım yok.
2.si uzun videoları tek parçada izlemek dikkat dağıttığı için 2-3 parçaya böldüm.
3.sü Craft bu oyunda 1 video ile bitecek kadar basit değil ki balıkçılık ve bu videom birbirinden farklı durumlar çünkü balıkçılıkta ayrı durumlar söz konusu.
4.sü bilgilenme kısmında senin algın önemli. bu konuda kişisel gelişim için destek alabilirsin.

daha iyi anlayabilmen için cevapları da parçalara böldüm umarım bundan da para kazanmıyorumdur :)

iyi oyunlar

Son düzenleme:

GOAT

Üye
Tesekkur ve tebrik ediyorum. Oyunu duzgun ve dogru oynamak icin altyapi gerekli. Yukledigin videolarin zaman icinde baslangictan ileri duzeye dogru ilerleyecegini umuyorum. Kolay gelsin :)

Nodar

Üye
Meslek kasmak isteyenler için giriş seviyesinde güzel bir video olmuş. Emeğinize sağlık.

Guinness

Üye
Tesekkur ve tebrik ediyorum. Oyunu duzgun ve dogru oynamak icin altyapi gerekli. Yukledigin videolarin zaman icinde baslangictan ileri duzeye dogru ilerleyecegini umuyorum. Kolay gelsin :)
teşekkür ederim vaktiniz olursa videomun altına da değerli yorumlarınızı beklerim iyi oyunlar :)

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt