Rise Online World - Alfa 2.0

Rhudenz

Üye
Efsane olmuş gümbür gümbür geliyor sabırsızlıkla bekliyoruz. <3<3

Son düzenleme:

JohnPlane

Üye
Gerçekten beklediğimizden daha öte gelişimler yapmışsınız. Sizi gönülden kutluyorum artık bu ekibe benim güvenim tam ve açıkçası bu videoyu izleyen herkesin de görüşünün bu yönde olacağı kanaatindeyim. Çalışkan, samimi ve sıcakkanlı bir ekip olduğunu görmek beni mutlu etti. Alpha 1.0'a kadar bende dahil tüm arkadaşlar çok diretti açın açın diye zorladık ve eksiklerinizi gördük siz bunları oyuncu kitlenizi dinleyerek düzelttiniz. Bu video'dan sonra Alpha 2.0 bizi kesmez Official için darlayabiliriz artık :)

Doctrine

Üye
Helal olsun, çok güzel değişiklikler olmuş. İzleyince tatlı bir heyecan geldi. İnşallah her şey daha da güzel olacak.

Bütün ekibin eline emeğine sağlık, her zamanki gibi tam destek hep destek..

shady19071907

Üye
Uzun zaman sonra buraya yorum atmaya geldim :) Muhteşem olmuş sanki çok farklı bir oyun yapılmış gibi.
Ellerinize sağlık merakla bekliyoruz

RainFortress

Üye
Ekip ile birlikte çıkıp hem ekibine hem bizlere verilen değeri göstermeleri çok güzel hareket.

Biz uzun bir süre beklediğimizi düşünmemize rağmen yapılan revizeleri gördükten sonra gerçekten çok emek verildiğine tanık olduk. Bir kere daha size güvenmek ile doğru bir tercih yaptığımızı düşünüyorum. Ayağınıza taş değmesin bu şekilde devam edin lütfen.

Son olarak her kim ki Anadolu'nun bağrından kopan Mehmet Dayı'yı bu işe yatırım yapmaya ikna etmişse Allah razı olsun. Umarım yatırımının karşılığını katbekat orta/uzun vadede alır. Sakın şirketi satayım deme Dayı. İnş. unicorn olursun sonra da borsaya açılırsın.

Saygılar

Chang

Üye
Bence güzel iş çıkarmışsınız emeklerinize sağlık şimdiden meraklandırdı.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt