REHBER Rise Online World (Erken Erişim) - Tüm Takılar Ve Set Bonusları

ametay

Üye
nasıl daha karmaşık bir konu açarım da oyuncular hiç bir şey anlamaz adlı koca çalışma vallahi billahi yazık günah ayırdığın vakitte , rare setleri 3 lü setleri 2 li setleri yazıp yazıp karşısına set bonusunun ne olduğunu yazmamak mükemmel koca konuyu 3 kez aşşağı yukarı gezdim hiç bir şey anlamadım gerçekten tebrikler
anlamayacak bir tarafı yok. abartmayın. okunuğunuzu anlayacak Türkçe! yoksa da Türkçe hocanızı bulun!

Aziz

Üye
nasıl daha karmaşık bir konu açarım da oyuncular hiç bir şey anlamaz adlı koca çalışma vallahi billahi yazık günah ayırdığın vakitte , rare setleri 3 lü setleri 2 li setleri yazıp yazıp karşısına set bonusunun ne olduğunu yazmamak mükemmel koca konuyu 3 kez aşşağı yukarı gezdim hiç bir şey anlamadım gerçekten tebrikler
Merhaba. Aslında basit. Kendisi set bonusları nasıl elde edeceğinizi belirtmiş. Tablolarda takılara bakarak ise bu set bonuslarını görebilirsiniz.
Örneğin traveller set bonusu için traveller earring, ring ve pendart olduğunu belirtmiş. Bu set bonuslarını görmek için ise resme bakmanız gerekiyor. Hepsi tek konuya yazılsa daha karmaşık bir hâl alırdı.

Xelu

Üye
Set bonuslarının ne olduğunu yazmak örneğin konuda " travelers 3 lü set " travelers pendant + travelers ring + travelers earring : Set Bonus : 40 def , 100 HP bonus" şeklinde yazılabilirdi kolaylık açısından , konuyu iyice taraşladıkdan sonra item infolarında yazdığını bende farkettim , sitemim daha kolay basit bir şekilde forumu TÜRKÇE okuyan kişiler daha hızlı sonuç odaklı işini çözebilecekken bilgi yığınının içerisinde aradığı bilginin metinlerin arasında değilde görsellerde olduğunu farketmesi zaman alıyor ve kafa karıştırıyor diye söyledim. "ametay" isimli kullanıcının da uslubundan ötürü kendisini ikaz etmenizi isteyeceğim. konuyu yazan kendisi değil , neye sitem ettiğimi zaten algılamamış, aşşağılayıcı bir uslup ve cevap ile karşılık veriyor. discordda bu gibi toxic kişileri yeterince çekiyoruz bari lütfen forum daki topluluğu temiz tutmaya çalışalım

Justice

Yönetici
Game Designer

Merhaba,

Anlayamamış olmanıza üzüldüm. Her setin adı her bir set parçasında aynı. Yani "Brawler set" deyince isminde "Brawler" olan takılardan bu seti yapabileceğinizi anlıyorsunuz (anlamayanlar için ise aşağıda tek tek yine de belirttim), herhangi bir Brawler eşyasına bakarak da set bonuslarını görebilirsiniz. Gayet açıklayıcı yazdığımı düşünüyorum. Daha fazla detay ise içerik üreticilerine düşen bir vazife diyebiliriz.

Xelu

Üye
Merhaba,

Anlayamamış olmanıza üzüldüm. Her setin adı her bir set parçasında aynı. Yani "Brawler set" deyince isminde "Brawler" olan takılardan bu seti yapabileceğinizi anlıyorsunuz (anlamayanlar için ise aşağıda tek tek yine de belirttim), herhangi bir Brawler eşyasına bakarak da set bonuslarını görebilirsiniz. Gayet açıklayıcı yazdığımı düşünüyorum. Daha fazla detay ise içerik üreticilerine düşen bir vazife diyebiliriz.
vallahi daha sonrasında görsellere bakınca algılayabildim, şikayet ettiğim daha basit şekilde keşke şu şu şu = şu bonus diye yazılsaymış diye idi. ama biraz daha göz gezdirince çaktım mevzuyu :) yanıtı geç gördüm fakat yinede teşekkür ederim <3

meraklimahmut

Üye
Her parçadan en az 1 tane bulunsa set bonusu gelir. Necklace satın almanız gerekiyor.

Granger

Yeni Üye
Selamlar, takılara + basınca set bonusları artıyor mu ? ikinci olarak da set bonusları değiştimi güncel bonuslara nereden ulaşabilirim

IBoRiS

Üye
Selamlar, takılara + basınca set bonusları artıyor mu ? ikinci olarak da set bonusları değiştimi güncel bonuslara nereden ulaşabilirim
set bonuslar artmıyor +1 de +5 te aynı bonusu veriyor.
+ basınca normal takıya bile zorla bonus vermişler 1 artıyor :) set e verirlermi :D

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt