REHBER Rise Online World (Erken Erişim) - Tüm Takılar Ve Set Bonusları

tekpak

Üye
Muhtemelen önümüzdeki hafta.
justice unique silahlar için herhangi bir çalışma yakında düşünülüyor mu? unique silahların ap'si inanılmaz düşük şu an ve bonuslar da tercih etmeye sebep olabilecek seviyede iyi değil. bir kaç kalkan veya priest silahı gibi spesiifk örnekler dışında hiç bir güzel opsiyon yok. +6 unique warrior silahı resmen +7 minodan daha az ap'ye sahip. hele hele okçu silahları berbat durumda ap açısından. takılarda değişiklik olduğu gibi silahlara da düzenleme gelmesi yakında mümkün mü hiç baktınız mı bu soruna? war bow +7nin atağı hearthseeker +7 kadar yani düşün xD hp si defi filan önemli değil okçuda ap önemli neticede. hadi bir nebze düşük olsa yine eyvallah ama yok felaket durumda.

BenGeldim

Üye
Unique takılarda 2 li bonus var birde 3 lü. 3 lü yapınca ikilinin bonusu + 3 lünün bonusu beraber mi yoksa sadece 3 lümü oluyor?

Justice

Yönetici
Game Designer
Unique takılarda 2 li bonus var birde 3 lü. 3 lü yapınca ikilinin bonusu + 3 lünün bonusu beraber mi yoksa sadece 3 lümü oluyor?

Merhaba,

Yaratıklardan elde edilen Unique takılarda (Warlord, Chaos gibi) 3 parçayı tamamladığınızda 2 parçalı set bonusunu da ek olarak almanız gerekiyor. Bu güncelleme oyuna aktarıldığında çalışmayan her aksamı oyun içerisinden ekibimize bildirmenizi rica ediyorum.

tekpak

Üye
Merhaba,

Yaratıklardan elde edilen Unique takılarda (Warlord, Chaos gibi) 3 parçayı tamamladığınızda 2 parçalı set bonusunu da ek olarak almanız gerekiyor. Bu güncelleme oyuna aktarıldığında çalışmayan her aksamı oyun içerisinden ekibimize bildirmenizi rica ediyorum.
unique takı bonusları baya güzel olmuş o zaman teşekkürler. peki unique silahlar konusunda bir gelişme düşünülüyor mu?

Zasa

Üye
Evet, o alanda da bir düzenleme yapılacak.
Lütfen buna da bir düzenleme istiyoruz, warrior çift el uniqe silahların ap si çok düşük yan özellikler bir işe yaramıyor (mithrill, avenger ve champion) aaynı zamanda rogue sınıfı içinde uniqe silahlar hiç bir anlam ifade etmiyor

bradypodidae

Üye
@Justice warlock setin bonus olarak %3 her sınıfa karşı defans diyor. bu her sınıfa karşı defans dediği master 5 skilinde ki gibi yüzde 3 damage mi kırıyor, yoksa defansın neyse onu yüzde 3 daha mı arttırıyor? Eğer defans arttırıyorsa warlock set çok işe yaramaz bir set olur. zira int mage bile olsan defansın sanırım 400 falan oluyor. seti yapınca alacağın set bonusu +12 defans daha olur (sadece tek bir warlock yüzük zaten 12 defans verdiği düşünülürse çok işer yaramaz bir set bonusu) Set dediğim gibi yüzde 3 damage kırıyorsa belki kullanılabilir bir set olur. ya da sete fire rezist eklenirse de güzel bir set olabilir..

Justice

Yönetici
Game Designer
@Justice warlock setin bonus olarak %3 her sınıfa karşı defans diyor. bu her sınıfa karşı defans dediği master 5 skilinde ki gibi yüzde 3 damage mi kırıyor, yoksa defansın neyse onu yüzde 3 daha mı arttırıyor? Eğer defans arttırıyorsa warlock set çok işe yaramaz bir set olur. zira int mage bile olsan defansın sanırım 400 falan oluyor. seti yapınca alacağın set bonusu +12 defans daha olur (sadece tek bir warlock yüzük zaten 12 defans verdiği düşünülürse çok işer yaramaz bir set bonusu) Set dediğim gibi yüzde 3 damage kırıyorsa belki kullanılabilir bir set olur. ya da sete fire rezist eklenirse de güzel bir set olabilir..

Merhaba,

Açıklamada da belirtildiği gibi tüm sınıflardan gelen hasarlara karşı size %3 defans verir, aldığınız hasarı %3 azaltır. Diğer türlü olunca %3 fiziksel savunma bonusu sağlar şeklinde ifade ediyoruz.

Venoxis

Üye
knight set dizmeme rağmen set bonus alamadım ve ticet atmama rağmen cvp olarak buraya yönlendirdiler,set için gerekli takıları aldım fakat bonus gözükmüyor ve çalışmıyor ilgilenebilirmisiniz?

skaebneN

Üye
knight set dizmeme rağmen set bonus alamadım ve ticet atmama rağmen cvp olarak buraya yönlendirdiler,set için gerekli takıları aldım fakat bonus gözükmüyor ve çalışmıyor ilgilenebilirmisiniz?
Konuyu okursan. Epik takılardaki set bonusu ve düzenlenmelerin henüz aktif olmadığını görürsün.

BenGeldim

Üye
Beyler gecmişi okumayanlar için kısaca özet geçeyim epic setler için hersey hwzır gbi bişi bu hafta içi yama ile hayata geçme ihtimali yüksek bi aksilik çıkmaz ise

Mythali

Üye
2 Adet Blue Dragon Earing

Takıp % 2 Attack Bonus Mage Alabilirmiyiz ?

-----------------------------------------

1 Adet Assasin Pendant
2 Adet Assasin Ring

Takıp % 2 Attack Bonus All Classes

Böylede Takıp 3 lü epic set bonusu alabilirmiyiz ?

-----------------------------------------------

2 taraflı bonus almış alıcak o zaman çar bu mümkün mü ?

Zasa

Üye
2 Adet Blue Dragon Earing

Takıp % 2 Attack Bonus Mage Alabilirmiyiz ?

-----------------------------------------

1 Adet Assasin Pendant
2 Adet Assasin Ring

Takıp % 2 Attack Bonus All Classes

Böylede Takıp 3 lü epic set bonusu alabilirmiyiz ?

-----------------------------------------------

2 taraflı bonus almış alıcak o zaman çar bu mümkün mü ?
aynen dostum, eğer 2 lı set bonusu olan setlerı, 3'lü takarsan hem 3 lu set bonusunu hem de 2 lı set bonusunu alıyorsun, bu soru yukarlarda zaten soruldu ve cevabı verildi adminler tarafından

Stupendous

Üye
Ara ara girip bakarım ne tür güncellemeler yapılıyor diye. Mesajım bulunsun burada :)

Mythali

Üye
Assassin's Set: Assassin's Earring + Assassin's Ring + Assassin's Pendant

3 lü set de burada yazan ring - küpe - ve kolye

peki ,

2 yüzük ve kolye olursa 3 lü set bonusu alıyormuyuz ?

KARLIGAN

Üye
Assassin's Set: Assassin's Earring + Assassin's Ring + Assassin's Pendant

3 lü set de burada yazan ring - küpe - ve kolye

peki ,

2 yüzük ve kolye olursa 3 lü set bonusu alıyormuyuz ?
muhtemelen alamiyorsunuz. yuzuk ve kupe demis. "veya" deseydi dediginiz gibi olabilirdi.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt