Rise Online World Kapalı Beta Etkinliği Bitiyor!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SunRise

Yönetici
Community Manager
Rise Online World Beta Etkinliği’nin sonuna geldik.

Etkinlik 14 Şubat 2022 saat 21:00’da sonlanacak. Etkinlik boyunca bizimle olan tüm oyuncularımıza teşekkür ediyoruz ve kazanan oyuncularımızı tebrik ediyoruz. Şimdi gelelim etkinlik sonrası ne olacağına.

Etkinlik süresince topladığım Roco Tokenlar’ı nasıl alacağım?

Bildiğiniz gibi etkinlik süresince Avax test ağını kullandık ve bu bize ilerleyen süreçte gerçek ağda yaşayabileceğimiz potansiyel sorunları görmemizi sağladı. Topladığınız tüm tokenlar veri tabanımızda eksiksiz olarak bulunuyor. Test ağı kapatılıp gerçek ağa geçildiğinde, etkinlik süresince topladığınız tokenları Rise Online World websitesine metamask cüzdanınızı bağlayarak tekrar alabileceksiniz.
Kazanımlarınızı alabilmeniz için iki nokta fazlasıyla önemli. Bunlardan ilki, oyun içerisinde topladığınız Rocolar’a sağ tıklayarak bozdurmak. Etkinlik sonuna kadar bunu yapmayı unutmayın. Bozdurulmayan tokenlar maalesef ki gerçek ağda hesabınıza aktarılmayacaktır. İkinci olarak, Rise Online World websitesine giriş yapıp, hesabınıza bir Roco cüzdan adresi bağlamak. Bunun için Chrome eklentisi olan Metamask’ı kurmanız önemli.

Metamask Cüzdan Bağlantısına gitmek için tıklayın!

Kazanılan Rocoları Görüntülemek için tıklayın!

Metamask Kurulumu ile ilgili bu videodan destek alabilirsiniz.

Etkinlik sonucunda NFT Pelerin kazandım. Bunları nasıl alacağım?

Etkinlikten kazanılan pelerinleriniz yine etkinlik sonunda gerçek ağa geçilmesi ile beraber cüzdanlarınıza yansıtılacak ve https://marketplace.riseonlineworld.com/wallet adresinde görüntülenebilir durumda olacaktır. Yine yukarıda bahsettiğimiz gibi, Metamask üzerinden Roco cüzdanlarınızı Rise Online World hesabınıza bağlamanız önemli bir husus. Gerçek ağa geçiş sonrası market üzerinde, sahip olduğunuz NFT’lerde 3 adet seçenek göreceksiniz. “Rent”, “Sell” ve “In-Game”. Bu seçenekler ile NFT’lerinizi anlık olarak satışa çıkarabilir, kiralayabilir ya da oyun içerisinde kullanabilirsiniz. Yalnız buna dikkat, NFT’lerinizi oyun içerisinde kullandığınız esnada, satışa ya da kiraya çıkaramazsınız.

Rise Online World’ün ilk ödüllü etkinliği sona erdi. Etkinlik sonrası muhtemelen 1-2 gün daha oyun açık kalacak ve son güncellemelerimizi yapacağız.
Daha sonrasında bir çalışma sürecine girip, Rise Online World Erken Erişim ismiyle, Nisan ayında tekrar beraberiz. Bu süreçte herhangi bir karakter sıfırlaması olmayacak.

Nisan’da, Dorion’da!

Son düzenleme:

Ironflesh

Üye
Merhabalar,

Öncelikle etkinlik için teşekkürler, genel itibariyle PvP eğlenceli geçti.

Etkinlik bugün sona eriyor fakat kazanılacak pelerinlerin özellikleri ile ilgili henüz bir bilgi yok. Bizi bilgilendirir misiniz, henüz netleşmediyse bu pelerinleri özellikleri ne zaman açıklanacak?

Nart

Üye
Ödüle hak kazanan tüm arkadaşlarımı tebrik ediyorum. Acısıyla tatlısıyla bir sürecin daha sonuna geldik. Darısı officiale :)

DeadN0t

Üye
Oyun çok güzel oldu her gün daha iyiye gidiyor. Ramazan ayında artık tamamen açılmasını bekliyoruz.. :)

EtikeT

Üye
Çok güzel bir etkinlik oldu, kazanan herkesi tebrik ediyorum. Benim açımdan, biraz fazla agresif geçti etkinlik, genel olarak beni tahrik edenlerle uğraştım 2 defa mute yedim.

Erken erişimde kullanıcı block sistemi gelecekmiş, bu benim için muazzam bir şey. Parazit yapan herkesi engelleyeceğim ve boş yere mute yememiş olacağım.

İstemeden kalbini kırdıklarım, üzdüklerim olduysa haklarını helal etsin. Erken erişim de görüşmek üzere.

JaxSui

J
Umarım PVE deki sorunları çözmüş olursunuz. Yine şu mob titriyor bu mob titriyor diye ticket atmak zorunda kalmayız.

Anilchan

Üye
Görüşmek üzere
1644920325704.png

COUGAR1

Üye
DÖRT GÖZLE BEKLİYORUZ OYUNU İYİ Kİ GELDİNİZ KANAYAN YARAMIZA MERHEM OLDUNUZ RİSE ONLİNE TEŞEKKÜRLER..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt