Roco-Avax Hodl

DontJudgeMe

Üye
öncelikle herkese 81 gün sonra btc halving olacagını hatırlatmak istiyorum. açıklamasını yapmayacagım cok fazla. rıse onlıne yonetımı hesabında roco token tutanlara "hodler odullemesı" yapsa hıc fena olmaz dıye dusundum cok buyuk oduller olmasa bıle en azından rpr rowa gıbı kucuk hedıyeler verebılır hesabı baglı olan cuzdan sahıplerıne ayda bır 3 ayda bır ss alınır kontrolu yapılır ve şartları sağlayan cuzdan sahıplerıne odullerı dagıtılır. bu durumda roco token fiyatı hem artmıs olur hemde kıtleyı tutucu olmaya tesfık etmıs olursunuz.

0nr111

Yeni Üye
ulen oyunun kitlesi bile zehir gibi niye ben bu kadar mutlu oldum bugün ya :D mantıklı bir öneri, bu arada roco token'e yatırım yapmayı düşünen varmı benim gibi :D

balron

Üye
1706317342517.png

Yatırım tavsiyesi değildir :D

areax

Yeni Üye
Gerçekten güzel olurdu :) o kadar zamandır hold bekliyoruz rocoda :) Birde oyuncular roco ile power up çekmeye teşvik edilse de hacim biraz daha artta güzel olacak :)

UnconscinabLe

Üye
1706566546391.png

10m dolar yatırım girdiğinde maksimum 2,5x yapacaktır. Eski seviyesine gelmesi için 138m dolar yatırım girmelidir. yani kısaca arz basılmış. arzın %33 ler de olmasına rağmen bu kadar eflasyon görmüş bir coin. yatırım tavsiyesi verirken lütfen dikkatli davranın insanlar aldanıp yüksek miktarda parayı hiç edebilirler.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt