SAVAGE TOWN HAKSIZ BP KAYBI VE KAZANCI

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Makarov

Üye
Dün uğraşarak ve oyunun herhangi bir açığı olmaksızın oyun içi herkesin erişebileceği bir pve üstünlüğünü emek vererek item ve bp biriktirmiş arkadaşlarımın itemleri ve bp'leri haksızlık olmasın diye silindi. Şimdi yine haksızlık olmasın diye Savage vurup kendini öldüren ve town (güvenli) bölgede haksız bir şekilde bir tuşa basarak diğer jobların önüne geçip karşı tarafın BP'lerini yok eden kişilerin BP'lerinin silinmesini ve Öldürülen kişilerin BP'lerinin tekrar geri gelmesini talep ediyorum.

Sonuçta bu durumun ilk patch'te düzenleneceği belirtilmişti (en azından artık towerlar vurduğunda bp kaybedilecek). Kaybolan BP'lerin geri gelmesini ve bunu yapan kişilerin de kazandığı BP'lerin silinmesi gerekiyor. Umarım bu konunun altına yazılacak şey evet gereği yapılacaktır olacaktır.

İkisinin de haksız bir bp kazancı olduğu konusunda yetkililer aynı fikirdedir. İlki değişmiştir, ikincisi ise ilk patchle değişeceği vurgulanmaktadır. Kaybolan BP'ler ve Kazanılan BP'lerin düzenlenmesi iki durumda da adaletli olandır.

Aksi durumda herkesin oyunun adaletinin nasıl sağlandığı konusunda Morganlefay arkadaşın açtığı konu ve bu konu arasındaki farkı kendince tefekkür edip ve bu konunun altına yazılacak geri dönüşün bir tahakküme sebep olup olmadığı konusunda herkesi düşünmeye davet ediyorum.:)

Makarov

Üye
Bakalım sonuç ne olacak sabırsızlıkla bekliyorum. Oyun yönetiminin oyun içi durumları inanılmaz acemice yönettiğini ekipçe olumlu eleştiriler yeri geldiğinde yaptığımız gibi olumsuz eleştiri olarak şuan ve son bir haftadır yapıyoruz. Fakat bu acemiliğin bizim üzerimizden dönmesine müsaade etmeyeceğim. Gelip bize fikir danışabilirler oyunun nasıl düzenlenmesi konusunda ya mesajlarımıza cevap versinler (oyun içi furkanın açtığı konuyu erkenden danıştık cevap verilmedi) ya erkenden aksiyon alsınlar ya da adaleti herkese eşit şekilde dağıtsınlar. Umarım konu başlığında da belirttiğim gibi bir patchle değişecek olan oyun içi denge kazanılan BP lerin tekrar eşit dağıtılmasıyla sonuçlanır.

EaGLe*

Üye
Öneri : güvenli bölge kulelerin merkez kuleleri dmg leri çok yüksek olsun ve bütün kuleler görünmezlere dmg atabilsin. + kule ölümü bp gitsin exp değil. exp gitmesi offical de sıkıntı yaratıyor.

Lynx35

Üye
yaptığın açıklama ile göstermiş olduğunuz çelişkili bahsettiğin morgan arkadaşın ve sizin clandan xxl_beta dün asaslari çekip çekip st attırıyorlardı . Kapalı beta etkinliği boyunca rünlü itemlerin droplarının kapalı olacağı söylendiği halde siz bu açığı kullanıp bildirmek yerine fırsata çevirmişsiniz utanmadan çıkıp burada adalet diye ağlıyorsunuz . Herkes gibi emeğinizle çıkıp oynamış olsaydınız bunları yaşamazdınız otchiwanın adını lekelemeyin bari ve haklıymış gibi konu açmaktan vazgeçin !!!

Makarov

Üye
yaptığın açıklama ile göstermiş olduğunuz çelişkili bahsettiğin morgan arkadaşın ve sizin clandan xxl_beta dün asaslari çekip çekip st attırıyorlardı . Kapalı beta etkinliği boyunca rünlü itemlerin droplarının kapalı olacağı söylendiği halde siz bu açığı kullanıp bildirmek yerine fırsata çevirmişsiniz utanmadan çıkıp burada adalet diye ağlıyorsunuz . Herkes gibi emeğinizle çıkıp oynamış olsaydınız bunları yaşamazdınız otchiwanın adını lekelemeyin bari ve haklıymış gibi konu açmaktan vazgeçin !!!
Biz yapmışsak bizimki de silinsin kardeş hadi ötede bağır bizim townda 10 k en az kaybetmişizdir zaten. Ben burada herkes adına konuşuyorum. Yakında o ekipten de kovarlar seni fazla ses çıkmaya başladı senden orada da çıkmasın dikkat et, fikirlerini de kendine sakla senin fikrine ihtiyacımız yok. Kapalı olacağı söylenmedi önce yazdığımızı okuyup anlamayı öğren. Rünlü item ilk çıktığında SunRise Pm attık. Hiçbir olumsuz cevap almadığımız için devam ettik. Haftalar sonra bize geri dönmeleri ve itemleri silmeleri problem. En başta yapacaksın ne yapacaksan. Şimdi ilk patchle bunun düzeleceğini söylüyorlar bende kaybettiğimiz BP'leri geri istiyorum dedim. Oyun başından beri kim ağlıyor herkes görüyor. Ağlayarak bir şeyi elde eden varsa o da bizim dışımızdakiler biz değiliz. Biz hiçbir şey elde edemedik. Biz ağlayarak değil oynayarak elde ediyoruz. Ağlayanlar yönetimi etkiliyor bizde yönetimi eleştiriyoruz.

Lynx35

Üye
Biz yapmışsak bizimki de silinsin kardeş hadi ötede bağır bizim townda 10 k en az kaybetmişizdir zaten. Ben burada herkes adına konuşuyorum. Yakında o ekipten de kovarlar seni fazla ses çıkmaya başladı senden orada çıkmasın fikirlerini de kendine sakla senin fikrine ihtiyacım yok. Kapalı olacağı söylenmedi önce yazdığını anlamayı öğren. Rünlü item ilk çıktığında SunRise Pm attık. Hiçbir olumsuz cevap almadığımız için devam ettik. Haftalar sonra bize geri dönmeleri ve itemleri silmeleri problem. En başta yapacaksın ne yapacaksan. Şimdi ilk patchle bunun düzeleceğini söylüyorlar bende kaybettiğimiz BP'leri geri istiyorum dedim. Oyun başından beri kim ağlıyor herkes görüyor. Ağlayarak bir şeyi elde eden varsa o da bizim dışımızdakiler biz değiliz. Biz hiçbir şey elde edemedik.
sizden başka ağlayan olsa onlarda konu açardı , ağlayanlar belli ki sizin gibi konu açıyor sizin gibi fırsatçılar oyunu daha iyi yere getirmek yerine oyunun kalitesini düşürüyor !! Bu zaman a kadar biryerden kovulmadım , çıktıysam kendim çıktım fikirlerim sizi derinden rahatsız etmiş sanırım eee nede olsa doğru söz acıtır hadi iyi günler :) Son olarak ekleme yapayım townda 10k bp kaybettiğini idda ediyorsunya bir zahmet town dışına çıkında öyle oynayın basede kule görevi görüyonuz!!

Astwarlord

Üye
Abi çıldırıyorum ben rünlü item olduğunu daha dün öğrendm yemin ediyorum bak kuran çarpsın. Benim bildiğim etkinlik herkes eşit bir şekilde pvp yapıcak herkeste aynı itemler olucağı söylendi. Ama bunu fark eden adamlar kendini utanmadan savuna biliyorlar neden herkes gibi yada diğer bp itemi giymemiş kişiler gibi bp kasmadınız adamlar biri oyundan cıkıyor itemi ona veriyor o oyundan çıkıyor itemi ona veriyor bide utanmdan adalet filan diyorlar sırf kendilerini çıkarları için konuşan birisin sen hiç herkes eşit olsun herkes aynı item olsun deyip savunmuyorsun da gelmiş biz beynimizi kullandık diyorsun cidden yazık kafana iyi niyetli insanların önüne geçmiş oluyorsun sen şeytanlaşmış birisin yazık sana lanet olsun senin gibi bir zihniyetli düşünen insanlara. kim ne kadar bp kasıyor kime ne kadar geliyor tek tek 4 gün boyunca video aldık fark ettık ki bunu yapan 5 6 kişi bu kişilerde zaten kendi clanları sordugumuz zamanda biz 7 24 saaat oyundayız biz öyle ksaıyoruz hiç bizde rünlü item filan var da demiyorlar işte siz bu kadarsınız karakter denen bir şey yok sizde her şeyi ispatlı bir şekilde sslere olsun videolu olsun kimin ne yaptıgını biliyoruz oyunda. yakınad başkalarını da gelicek o merak etmeyin sadece size değil

Son düzenleme:

Makarov

Üye
Abi çıldırıyorum ben rünlü item olduğunu daha dün öğrendim yemin ediyorum bak kuran çarpsın. Benim bildiğim etkinlik herkes eşit bir şekilde pvp yapıcak herkeste aynı itemler olucağı söylendi. Ama bunu fark eden adamlar kendini utanmadan savuna biliyorlar neden herkes gibi yada diğer bp itemi giymemiş kişiler gibi bp kasmadınız adamlar biri oyundan cıkıyor itemi ona veriyor o oyundan çıkıyor itemi ona veriyor bide utanmdan adalet filan diyorlar sırf kendilerini çıkarları için konuşan birisin sen hiç herkes eşit olsun herkes aynı item olsun deyip savunmuyorsun da gelmiş biz beynimizi kullandık diyorsun cidden yazık kafana iyi niyetli insanların önüne geçmiş oluyorsun sen şeytanlaşmış birisin yazık sana lanet olsun senin gibi bir zihniyetli düşünen insanlara.
Allah sana akıl fikir versin üstteki arkadaşa alıntı bile yapmıyorum. Sen dün ogrendiysen bu senin sorunun oyunu ogrenmeni tavsiye ediyorum. Üstteki arkadaşta kaçıncı clandan kovuldu bilmiyorum ama gittiği her yerde çıkarına bakan yıllardır bir job oynamış oynadığı jobda da clani tarafından sürekli eleştirilen onu bile becerememis clan liderliğine sahip clana çamur atacak kadar dengesiz ☺️ 7/24 oyunda kalmaya devam et belki pelerinden sonra tester olarak ise de girebilirsin. İşsizlik zor. Ben oyunu oynayarak öğrenirim ama sen yıllardır oynadığın jobu öğrenmemişsen eleştiri yapma bence yakında o ekibe de ters yaparsın atarlar. Yine justlara dönersin.

SunRise

Yönetici
Community Manager
Merhaba,
Yazmış olduğunuz konuyu okudum ve hiç bir anlam çıkaramadım ? Oyun kuralları yerine getirildiği için hiç bir oyuncu rahatsız olmamalıdır tam aksine bu durumdan memnun olunması gerekir. Şuan tüm oyuncular eşit bir şekilde mücadelesine devam edebilmektedir. Üstünlük sağlamış bir şekilde devam eden herhangi bir oyuncu bulunmamaktadır.
Oyuncu davranış kuralları her oyuncu için geçerlidir, konuyla ilgili yeterli açıklama yapılmıştır.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt