Seçim Ekranındaki Protean ve Lunaskar Kostümleri

okanozcan

Üye
Merhaba Sayın Rise Online World Yöneticileri ve Rise online severler, tüm kostümleri tek başına değerlendirdiğimde çok başarılı bulmama rağmen iki konudaki şikayetimi belirtmek isterim:

1) Protean Warrior kostümü oldukça güzel hatta mükemmel ama gerek boynuzları gerekse diğer şekilleri bir Orc (Lunaskar) ırkını andırıyor bence bu kostüm çok güzel ve Orc ırkına daha çok yakışıyor insan ırkına pek uymuyor özellikle boynuzlarından dolayı orc gibi görünüyor.

Screenshot_2021-04-22-17-37-46.png

**Ekleme: Lunaskar Kadın Priest ve Mage kostümü de Proean ırkına daha yakın gibi çünkü Orc kostümleri daha korkunç olmalı bence :))
Screenshot_2021-04-22-18-31-25.png

2) Lunaskar Rogue kostümü efsane olmuş ama Mage ve Priest joblarında da aynı kostüm var bu sadece seçim ekranında mı öyle? Ben öyledir diye düşünüyorum Rogue sınıfına daha çok yakıştığını düşünüyorum. Ayrıca Jobları birbirlerinden ayırt etmek zor olmamalı.

Screenshot_2021-04-22-17-40-05.png

Screenshot_2021-04-22-17-40-53.png

***** Daha iyi bir oyun için bir oyuncu olarak gerektiğinde şikâyet, öneri ve istek paylaşmaya devam edeceğim sonunda biz Rise Online Wold ailesi olarak oyunumuzu en iyi şekilde oynayacağız.

Son düzenleme:

neddaniel

Üye
Evet Lunaskar Rogue ve Priest bende de aynı görünüyor. Aynı olmaması daha mantıklı olur. Farklı Sınıfların kostümlerinin görüntüleri farklı olmalı. Belki de bir sınıf için kostüm yetişmediğinden dolayı böyle yapılmış olabilir Alpha 2.0'a özel. Ya da dikkatlerden kaçmış olabilir.

okanozcan

Üye
Evet Lunaskar Rogue ve Priest bende de aynı görünüyor. Aynı olmaması daha mantıklı olur. Farklı Sınıfların kostümlerinin görüntüleri farklı olmalı. Belki de bir sınıf için kostüm yetişmediğinden dolayı böyle yapılmış olabilir Alpha 2.0'a özel. Ya da dikkatlerden kaçmış olabilir.
Ben de öyle düşünüyorum yine de yazmak istedim umarım kostüm Rogue kostümüdür Rogue oynamayı düşünüyorum :)) Değerli yorumunuz için teşekkür ederim.

shady19071907

Üye
Protean Warrior kostümüne dokunmayın ya :D Çok efsane duruyor bir de şöyle bir şey var bu kostümler mağazada satılacak. Tek tip Protean Warrior kostümü beklenmesi çok saçma olur zaten. Diğer yazdığınıza katılıyorum ayrı kostumleri olabilir

okanozcan

Üye
Protean Warrior kostümüne dokunmayın ya :D Çok efsane duruyor bir de şöyle bir şey var bu kostümler mağazada satılacak. Tek tip Protean Warrior kostümü beklenmesi çok saçma olur zaten. Diğer yazdığınıza katılıyorum ayrı kostumleri olabilir
Haklısınız çok güzel kostüm :D Teşekkür ederim yorumunuz için :)

hzljoepr

Üye
Oyunda kafamız karışabilir. roguemi kesiyoz priestmi. ama bu kostümler mesela protean warior ile lunaskar warrior kostümü 2 side boynuzlu olması basit olmuş dediğiniz gibi aynı zamanda priestler uzaktan rogue gibi görünebilir.

okanozcan

Üye
Haklısın kardeşim protean ırkı orka benziyor
Teşekkürler yorumunuz için :)

Oyunda kafamız karışabilir. roguemi kesiyoz priestmi. ama bu kostümler mesela protean warior ile lunaskar warrior kostümü 2 side boynuzlu olması basit olmuş dediğiniz gibi aynı zamanda priestler uzaktan rogue gibi görünebilir.
Evet o yönden de farklı olması gerekiyor kesinlikle. Güzel yorumunuz için teşekkür ederim .

McihanM

Üye
Allah başka dert vermesin :D Tek dertlerimiz bunlar olur inşallah oyun içinde :D Ben oyunun akıcılığını çok merak ediyorum Alpha 1'de çok odunsu hareket ediyordu charlar Alpha 2 videosunda baya bir gelişme gördüm karakterlerin yürüyüşü olsun skill atışı olsun hiç göze batmıyor. Şu oyun aksında grafiksel şeyler zamanla olur zaten. Kaldı 27 saat hadi bakalım :D

okanozcan

Üye
Allah başka dert vermesin :D Tek dertlerimiz bunlar olur inşallah oyun içinde :D Ben oyunun akıcılığını çok merak ediyorum Alpha 1'de çok odunsu hareket ediyordu charlar Alpha 2 videosunda baya bir gelişme gördüm karakterlerin yürüyüşü olsun skill atışı olsun hiç göze batmıyor. Şu oyun aksında grafiksel şeyler zamanla olur zaten. Kaldı 27 saat hadi bakalım :D
Optimizasyon gibi konularda oyunun biraz eksiği halen var yani seçim ekranında bile sistem ısınıyor yalnız bu konuda bir sürü kişi konu açtığından gerek duymadım onun yerine küçük detay olan bir konuya deyinmek istedim. :D Yorumun için teşekkür ederim umarım çok akıcı bir şekilde pk atabileceğiz.

Jackass

Üye
Tahminimce karakter oluşturma ekranında böyle görüyor olabiliriz. Oyun içerisinde kostümlerin altında rogue classı için uygundur gibi eklentiler mevcuttur. Portean warriora gelince ben lunaskar sandım başta cidden lunaskara benziyor oyun içerisinde can sıkabilir.

okanozcan

Üye
Tahminimce karakter oluşturma ekranında böyle görüyor olabiliriz. Oyun içerisinde kostümlerin altında rogue classı için uygundur gibi eklentiler mevcuttur. Portean warriora gelince ben lunaskar sandım başta cidden lunaskara benziyor oyun içerisinde can sıkabilir.
Kesinlikle.. değerli yorumunuz için teşekkür ederim.

hzljoepr

Üye
Bence efsane olmuş arkadaşlar eklemek istiyorum bide burdan bakınca kötü gözüküyo ama oyun içerisine girdiğimiz zaman o güzelliği keşfedebiliyoruz. şuanda bi x bi yayıncının videosunu izliyorum. Protean Warrior çok şekil duruyor. Yani diğer kostümlerde Efsane ama, Protean wari ayrı bi şekil olmuş. aynı zamanda Lunaskar'da çok güzel kostümler mevcut bence ekip bu işe baya bi kafa yormuş gibi görünüyor. Hayırlısı

MaTiz

Üye
Kadınların zırhlarını oyunun evrenine pek yakıştıramadım hele o orc kadın zırhları asya ülkelerinden çıkan mmorpglerin zırh stillerine çok benziyor. Ortama daha uygun ve özgün tasarımlar geleceğine inanıyorum.

hzljoepr

Üye
Kadınların zırhlarını oyunun evrenine pek yakıştıramadım hele o orc kadın zırhları asya ülkelerinden çıkan mmorpglerin zırh stillerine çok benziyor. Ortama daha uygun ve özgün tasarımlar geleceğine inanıyorum.

bundan bahsediyorsan, bende pek yakıştıramadım Priestlere daha uygun modüllü zırhlar eklenebilirdi yada Başlangıçta olduğu gibi sade kalabilirdi ama bunlar kostüm diye biliyorum zırhmı yoksa bunlar ?

Adsız.png

Ekli dosyalar

• 1619143444986.png
    1619143444986.png
    717.8 KB · Görüntüleme: 165

MaTiz

Üye
bundan bahsediyorsan, bende pek yakıştıramadım Priestlere daha uygun modüllü zırhlar eklenebilirdi yada Başlangıçta olduğu gibi sade kalabilirdi ama bunlar kostüm diye biliyorum zırhmı yoksa bunlar ?

Ekli dosyayı görüntüle 2199
Kostüm denildiğin de aklıma marketten satın aldığımız kozmetik eşyalar geliyor. Benim bahsettiğim kozmetik olmayan eşyaların geneli için zırh diyorum belki de yanlış tabir ettim. Yanlışım varsa düzeltirseniz sevinirim.
Karakter seçme ekranında kozmetik eşyalar ile karakterleri göstereceklerini düşünmüyorum. Evet bahsettiğim bu ve diğer kadın zırhları. Ayrıca kadın büyücü zırhı fazla mı erotik acaba ? :D

hzljoepr

Üye
Kostüm denildiğin de aklıma marketten satın aldığımız kozmetik eşyalar geliyor. Benim bahsettiğim kozmetik olmayan eşyaların geneli için zırh diyorum belki de yanlış tabir ettim. Yanlışım varsa düzeltirseniz sevinirim.
Karakter seçme ekranında kozmetik eşyalar ile karakterleri göstereceklerini düşünmüyorum. Evet bahsettiğim bu ve diğer kadın zırhları. Ayrıca kadın büyücü zırhı fazla mı erotik acaba ? :D
Bana kalırsa, bi asası beğendim ben bide lunaskar wariorun zırhını beğendim proteanda fena durmuyo. onun haricinde mageyi beğendim mageyi çok efsane yapmışlar. Bide beyaz bi kostüm var. efil efil oda çok hoşuma gitti. Diğerlerini beğenemedim ya sebebini bilmiyorum. bunlar zırh herhalde.asdad.jpgasdada.jpg

OSCORP

Rise Online World Content Creator
Bu gördüklerinin hepsi kozmetik ürünler diye düşünüyorum zırh item modellemelerini oyundaki görevlerden elde ederek bir çoğunu test ediyor olacağız.

MaTiz

Üye
Bana kalırsa, bi asası beğendim ben bide lunaskar wariorun zırhını beğendim proteanda fena durmuyo. onun haricinde mageyi beğendim mageyi çok efsane yapmışlar. Bide beyaz bi kostüm varfil efil oda çok hoşuma gitti. Diğerlerini beğenemedim ya sebebini bilmiyorum. bunlar zırh herhalde.Ekli dosyayı görüntüle 2202Ekli dosyayı görüntüle 2203
700251.jpg

Mage zırhlarının genel yapısı resimdeki gibi kumaş ağırlıklı ama omuzluk ve belli bögeler de metal zırh detayları olması daha mage sınıfına uygun olur diye düşünüyorum. Böyle olursa tadından yenmez :D

hzljoepr

Üye
Mage zırhlarının genel yapısı resimdeki gibi kumaş ağırlıklı ama omuzluk ve belli bögeler de metal zırh detayları olması daha mage sınıfına uygun olur diye düşünüyorum. Böyle olursa tadından yenmez :D
facebooktan onlarla iletişim içerisindeyim. her söylediğimi yapmıyorlar ama şöyle bi hususta var. sırf 1 zırh olmadı diye ben adamlara mesaj atamam öyle bi mesajı yazmaktan utanırım. bunları basite alıyorum cünkü zamanla hepsini yapacaklarından şüphem yok. göz zevkine bakıyorlarmı şuan ama tek bildiğim alpha 2.0 için yeterli olması alpha 2.0'dan sonra belki ancak o zaman bu dediklerimiz olabilir.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt