Self Merchant - Vice Merchant ( Online - Offline Pazar ) Detaylı Rehber

Nisshe

Moderator
1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

AUCTİON HOUSE
7.jpg

8.jpg

Edit; Offline Pazar'ınızı sadece kurduğunuz bölgede bozabilirsiniz. Örn; Lunaskar Bölgesinde kurulan bir Offline Merchant'ı sadece Lunaskar bölgesinde bozabilirsiniz ve Pazar bozulduktan sonra itemlerinizi ve itemleriniz satıldığı ise itemlerin karşılığı olan paranızı sadece Dorion'da bulunan Auction House NPC'sinden temin edebilirsiniz.

Eklememi istediğiniz Rehber var ise Belirtirseniz sevinirim :) Herkese iyi oyunlar

Son düzenleme:

Msg17

Üye
Benim altta yazılan uyarıdaki gibi +8 paper kolluğum gitti. Giderse üzülmeyeceğiniz itemleri vice merchanta koymakta fayda var.

Midyekolik

Üye
Offline Pazar kuruluyken sanırım dediğiniz hatadan oldu yaklaşık 2 gün önce eşyalarımı pazara koydum (değerli itemler değildi zaten pek önemli değil) hepsi gitti ama asıl kötü tarafı ne yaparsam yapayım offline pazar kuramıyorum.

Nisshe

Moderator
Offline Pazar kuruluyken sanırım dediğiniz hatadan oldu yaklaşık 2 gün önce eşyalarımı pazara koydum (değerli itemler değildi zaten pek önemli değil) hepsi gitti ama asıl kötü tarafı ne yaparsam yapayım offline pazar kuramıyorum.
Gelen ilk genel bakımda düzeltileceği söylendi :)

Nisshe

Moderator
Edit; Pazarı askıda kalan hesaplar düzeltilmiş. Pazar kuramadığım hesabımda artık pazar kuramıyorum fakat item gitmiş giden bir item olsun sürekli yan chara atıp offline merchant kuruyordum iyi oldu :D

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt