Sıcak içecek ile gelen diş ağrısı

LunasCar

Üye
Beyler gün içinde fazla çay tüketiyorum çay içtiğim zaman iki gündür diş ağrısı çekiyorum bakıyorum ama dişlerde çürük vs yok gibi duruyor. Çay bittikten sonra ağrı geçiyor bilgisi olan var mı ?

LunasCar

Üye
Sıra yok beyler göze yok dişe yok cildiyeye yok tarih bile vermiyor malesef

ozimozi

Üye
ha izmir miş orda tanıdığım yok hastanede çalışıyordumda yardımcı olurdum buralarda olsan

ozimozi

Üye
ama tahminimce burdaki diş hastanesinde gördüğüm kadarıyla diş köklerinde sorun olabilir sıcak bişey tükettiğinde tetikler ilerde dahada büyüyebilir. Dişçiye gidersen direk kanal tedavisi der :) Tahminim o yönde yine de sen bol bol fırçala sıcak içecekleri azalt bi süre bak bakalım kendini takip et hemen kanal tedavisi yaptırma

LunasCar

Üye
ama tahminimce burdaki diş hastanesinde gördüğüm kadarıyla diş köklerinde sorun olabilir sıcak bişey tükettiğinde tetikler ilerde dahada büyüyebilir. Dişçiye gidersen direk kanal tedavisi der :) Tahminim o yönde yine de sen bol bol fırçala sıcak içecekleri azalt bi süre bak bakalım kendini takip et hemen kanal tedavisi yaptırma
Teşekkür ederim

Miman

Üye
Diş macununu hassas diş etleri için olan ile değiştir.Sonra yukarıda arkadaşın dediği gibi güncelleme gelmesini bekle.Düzeltirler :)

bercestee

Üye
Selamlar,

Öncelikle bu konuya dişim ağrırken cevap vermek çok trafik oldu :) Kanka durumdan duruma değişiyor ben haftalardır çekiyorum ağrıyı ( çürük ) ancak dişçiden korktuğum için gitmek istemiyorum samimi söylemek gerekirse. Bence özel bir diş hastanesine git - röntgen çekiyorlar en azından olduğunu öğrenirsin illaki çektirmek zorunda da değilsin. Çektirmen gerekirse de çektir benim gibi korkmuyorsan :) Bir defa acı çekerek kurtulmak rahatlatır insanı :)

Geçmiş olsun.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt