İstek Şikayet - Açık açık gb satanlar hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DuncanBlake

Üye
Evet Rise online yönetimi, google da basit bir aramayla bile karşımıza çıkan siteler ile ilgili gerekirse gb çekerek, satış yapan ve bağlı bulunan hesapları tespit edip, bu hesapları takip edip banlaması gerekmektedir. Gittikçe knight a dönüyoruz. Oradamısınız sayın Rise Online ? Ayrıca bu taksi işi nolacak? slotlar kartelleşmiş. Adamlar ks yaparak geliyor ve taksi kuruyorlar. Parasız kasamıyoruz.

ozimozi

Üye
oyunun kendi mağazası haricinde dışardan oyun parası alıp satmak karakter alıp satmak bence engellenmeli ilk başta verdiğiniz sözleri tutun . Ha sizde bu gb satışının içindeyseniz bilemem

wultrox

Üye
Polis izin vermese sokakta torbacı kalır mı ?
Oyun izin vermese Gb satabilirler mi ?
:)

Zbam

Üye
GB satmak yasak değil sadece oyun içinden TL ile satılır tarzı ifadeler kullanmak yasak GB alım satımı yaparken başınıza gelecek olaylarda (dolandırılmak gibi) oyun yönetimi yardımcı olmuyor sadece

DeLLeChiaie

Üye
Evet Rise online yönetimi, google da basit bir aramayla bile karşımıza çıkan siteler ile ilgili gerekirse gb çekerek, satış yapan ve bağlı bulunan hesapları tespit edip, bu hesapları takip edip banlaması gerekmektedir. Gittikçe knight a dönüyoruz. Oradamısınız sayın Rise Online ? Ayrıca bu taksi işi nolacak? slotlar kartelleşmiş. Adamlar ks yaparak geliyor ve taksi kuruyorlar. Parasız kasamıyoruz.
Bunu yapan clanları paylaş dostum boş olmayan slota ks atıp taksi kuran bir clan var ise ona göre alsın herkes tavrını

khajm1

Üye
sitelerin gb satışı genelde zaten tek karakter üzerinden dönüyor şu an bunun tespiti 1 gün bile sürmez hepsi temizlenebilir. mühim olan bunu temizlemek istemekte. kişisel gb satışları içinde forumlardan 1-2 moderatöre bu işi vererek mesaj atıp teslimat için yanlarına çağırmak sonra da banlamak yeterli olacaktır. dediğim gibi mühim olan temizlemek istemek 1 günden fazla süreceğini sanmıyorum kimse de bir daha cesaret etmez. ama oyunun ticarete dönmesinden yetkililer gayet memnun şu an o yüzden boşa kimse hevese kapılmasın

edit: üst mesaja ithafen unhallowen clanı lunaskar 2 clan anlaşmalı sürekli taksideler harpy slotlarında isimlerinin başına "x" bulunan birkaç oyuncu grubu ve yan sanayi sonradan eklenme 60lv altı lunaskar mageler var birleşimleri. slotlarda taksi yaparlar küfür ederler bir sürü ss'ni ilettik yönetimdeki arkadaşlara ama ne yaptıkları konusunda bir bilgimiz yok şu an için akşam anlarız.

DODOERDO

Üye
o kişiyi banlamakla çözemessin onun enson trade attığı kişilerin listesini çıkarman lazım kimden para aldıysa asıl paranın durduğu hesabı banlaman lazım ki paranın kaynağı gömülsün ama oyun bundan büyük ihtimalle bir komisyon alıyordur o yüzden bu kadar alenen herşey oluyor

Zbam

Üye
sitelerin gb satışı genelde zaten tek karakter üzerinden dönüyor şu an bunun tespiti 1 gün bile sürmez hepsi temizlenebilir. mühim olan bunu temizlemek istemekte. kişisel gb satışları içinde forumlardan 1-2 moderatöre bu işi vererek mesaj atıp teslimat için yanlarına çağırmak sonra da banlamak yeterli olacaktır. dediğim gibi mühim olan temizlemek istemek 1 günden fazla süreceğini sanmıyorum kimse de bir daha cesaret etmez. ama oyunun ticarete dönmesinden yetkililer gayet memnun şu an o yüzden boşa kimse hevese kapılmasın

edit: üst mesaja ithafen unhallowen clanı lunaskar 2 clan anlaşmalı sürekli taksideler harpy slotlarında isimlerinin başına "x" bulunan birkaç oyuncu grubu ve yan sanayi sonradan eklenme 60lv altı lunaskar mageler var birleşimleri. slotlarda taksi yaparlar küfür ederler bir sürü ss'ni ilettik yönetimdeki arkadaşlara ama ne yaptıkları konusunda bir bilgimiz yok şu an için akşam anlarız.
o kişiyi banlamakla çözemessin onun enson trade attığı kişilerin listesini çıkarman lazım kimden para aldıysa asıl paranın durduğu hesabı banlaman lazım ki paranın kaynağı gömülsün ama oyun bundan büyük ihtimalle bir komisyon alıyordur o yüzden bu kadar alenen herşey oluyor
Yasak değil arkadaşlar GB satmak neden satmak yasakmışta yönetim gizlice göz yumuyormuş gibi davranıyorsunuz?

Zbam

Üye
valla ben sordum daha önce bu konuyu bana "GB satmak yasak değil sadece oyun içinden TL ile satılır tarzı ifadeler kullanmak yasak GB alım satımı yaparken başınıza gelecek olaylarda (dolandırılmak gibi) oyun yönetimi yardımcı olmuyor sadece" bu cevabı verdiler

Gensuke

Üye
valla ben sordum daha önce bu konuyu bana "GB satmak yasak değil sadece oyun içinden TL ile satılır tarzı ifadeler kullanmak yasak GB alım satımı yaparken başınıza gelecek olaylarda (dolandırılmak gibi) oyun yönetimi yardımcı olmuyor sadece" bu cevabı verdiler
herkese farklı cevap veriyorlar daha onlar da karar veremediler gb satışıyla iligli politikanın ne olduğuna :D

anartonya

Üye
istediğin kadar konu aç, gb satışı bu tarz oyunların doğasında var. Eğer GB satışını kaldırırsa muhtemelen oyun %80 oyuncusunu aynı gün kaybedecek. Bu riski asla almayacaklar boş hayaller kurmayın :)

VictoryLoves

Üye
Bu tarz olaylar tercihe bağlıdır, siz satış yapılmasını istemeyebilirsiniz ve tepkinizi bu işlemi yapmayarak gösterebilirsiniz.
Yönetim, ülke kanunları gereği bazı şeyleri yazmak zorunda, ancak uygulama kararı kendi tercihlerine bağlıdır.

Dilefruz

Üye
Rise online trade sistemi açık bir oyundur ve siteler üzerinde satılan oyun paraları/eşyaları kullanıcıların kendi arasında dönmektedir. Trade sistemi açık bir oyunda insanlar el altından siteler aracılığıyla birbiri ile iletişime geçebiliyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt