Skill Çeşitliliği hk.

JohnPlane

Üye
Oyunla ilgili herkes bir çok konuya değindi ve konuşuldu lakin skiller çeşitliliği hakkında konuşulmuyor. Fakat bu her sınıf için geçerli Skill sayıları çok az farklı skill ağaçları olmalı çeşitlilik olmalı diye düşünüyorum. Warrior sınıfı son seviyeye gelince tek skille oynuyor günümüz oyunları için çok yetersiz 70 level da 3-4 farklı skill birden açılabilir farklı oynanış şekilleri olabilir oyuncuların tarzına göre değişebilir. Tek düze monoton bir oyun tarzı bir süre sonra bay getirebiliyor. Rogue sınıfı için bile çok skill varmış gibi gözüksede çeşitlilik yeterli değil diye düşünüyorum. Son olarak skiller kullanışlarında da yenilik bekliyorum kendi adıma açıkçası.

Yolcu

Üye
Dostum bu wariorun tercihi presti arkasına alıp sadece ben atak yaparım derse skill RR vs durum dediğin gibi. Aslında wariorun pk da expte kullanacağı diğer skillerde mevcut ama bir kısım bundan bir haber defansım var atağımda var salla geririsini skill rr devam diyen arkadaşlarımızda çok değil zaten warioru bu yüzden tercih ediyorlar:)
İyi oyunlar.

birol2003

Üye
Evet warriorlara bir kaç skil kullanacaksınız derseniz oynamazlar :) oynayamazlar.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt