Solo Farm Drop Oranları Serisi 3 - Black Mumy ( Haddar - Haggard )

Nisshe

Moderator
* 66 Level Battle Priest *
BLACK MUMY - 2 Saat SOLO FARM

Equipments

+7 Leather STR SET
+6 Accesory Set
+7 Imperator ( 7 Strength Rune )
+7 Holy Maul

Skill Points : 60 Buffer - 1 Mastery
Kitap ve STR'siz Atack: 1402 Attack Power

Önemli Not: Başka slot'ta Black Mum farmı yapan arkadaşlar ile anlaşarak parti kurduk böylece mob'tan düşen coin artmaktadır fakat partideki üyeler yanımızda olmadığı için düşen coin bölünmüyor ve tek kişiye düşüyor. İlk 1 Saat partide 3 kişiydik ve 2. Saatte partide iki kişi kaldık ve coin sayısı düştü

BAŞLANGIÇ

Başlangıç.png

1. SAAT SONU
1. Saat.png

1 Saat sonunda 2 Adet çift rünlü zırh attı fakat düşürülen silah ekipmanı olarak yüzümü güldürmedi fakat partideki diğer arkadaşlara War of Scythe Damned ve Warbow gibi itemler attı.
13 Milyon 493 Bin Exp ve 4 M 258 K Coin kastık.

Hesaplarıma göre 317 Mob kesmişiz ve drop oranı kötü geçmiş ve şans yüzümüze gülmemiş :D

2. SAAT SONU

2. sAAT.png

2. Saat sonunda paramız 4 M 258 K ' dan 8 M 102 K olmuş fakat bu sefer drop oranları iyi geçmiş rün slotsuz olarak
2 Necromancer staff
1 Eartsheaker
1 Dagger Of Balance

1 Çift rünlü Warrior Ayaklık
Düşürerek günü kapattık.

Tek tek satımına uğraşmayı sevmediğim için tüm düşen itemleri +7 ' ye kadar deniyorum ve hangisi geçerse onu satıyorum sizce hangisi geçer ?

Solo Farm Drop Oranları Serisi 3- Black Mumy
Solo Farm Drop Oranları Serisi 2 - Sea Dragon
Solo Farm Drop Oranları Serisi 1 - Oracle

Son düzenleme:

Geo

Üye
Hagard black mummy olarak belirtmekte fayda var death valleyde elite yerine heavy plate droplar veriyor cünkü leveli daha düşük mobun

MusTi

Rise Online World Mod Team
Senior Moderatör
reis bunlar geçiçi droplar insanlarda boşa algı olacak ama tekrar ellerine sağlık

Toxic

Üye
:D seni ilk kez keşfettim dostum forumda solo farm yapamıyorum diye zırlayanlara emzik olman dileği ile <3

Rimes

Üye
:D seni ilk kez keşfettim dostum forumda solo farm yapamıyorum diye zırlayanlara emzik olman dileği ile <3
Kanka konunun açıldığı tarih 2021... Solo farm demiş fakat partiyle kesmiş mobları... Leveli 66... Taktığı eşyalar ortada...

Toxic

Üye
Kanka konunun açıldığı tarih 2021... Solo farm demiş fakat partiyle kesmiş mobları... Leveli 66... Taktığı eşyalar ortada...
Bilmiyorum ben google da bir şeylere bakarken denk geldim :D görsellere çok bakmadım xdasdasd Ama blackmumy hala tek başına kesilebilir bir mob

behelit54

Üye
Adam o zaman bile zorlanmış :D solo event yok bu yüzden oyuna girmiyorum eventler gelene kadar

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt