Son Zamanlarda Ki Taş Toplama Ve Satış Fiyatlarının Artması Hk Yorumlarımız.

YUZDEELLI

Üye
Biliyosunuz ki son zamanlar da mantis sunucusun da taş fiyatlarının 2.5 kat değer görmesi fiyatın da yükseklik olması bizim için üretim ve üretici için her konu da kazançlı oldu.aşçı arakdaşlarımızı tebrik ediyorum sahada ki dik duruşlarını bozmasınlar.böylelikle galia sunucusun'da ki taş fiyatlarını geçmiş bulunmaktayız sizi canı gönülden tebrik ediyorum dostlarım her zaman başarılı olacağız gurur duyuyorum sizinle.

Baked da güzellik yapmanız dileğiyle dostlar seviliyosunuz biraz da taş toplayın hadi bakiim muah :D
siz bu kardeşinize güvenin bu kardeşiniz ekonomist :D

Dipnot : bunu yemekte iyi para var gibi düşünüp yemek işine başlamayı düşünenler gerek yok arkadaşlar belli sayıda yemekçimizin olması yeterli piyasa üzerin de dengeleri biz sağlarız yemek işine girmenize gerek yoktur.

UNUTMAYIN UFAK DOKUNUŞLARINIZ'DAN BÜYÜK SONUÇLAR DOĞAR.

Son düzenleme:

YUZDEELLI

Üye
şimdi bunu söyledin kesin birisi çomak sokar :D
Ya ben geçenler de bir arakdaşın yemekçi arakdaşımızın hatasını fark ettim çocuk baya bir yemek basmış hatalı konu da bi gm tarafından kaldırıldı galiba dalga geçtiğimi falan düşündü kendisi neden kaldırdı konuyu anlamadım.burada çok şükür insanlara oyuna nefret ettirmek küfür etmek değil herkes hata yapabilir deneyimleri yoktur bazı şeyleri sürekli deneme yanılma yöntemiyle yapıyolar. yemekçi arakdaşımız gidip 50 adet baked giriyor sanıyor ki hervestteki adamlar bunları alacak kar yapacak hatalı bakış açısını düzeltmek önemli olan bir ekibiz ekip arkadaşlarıyla birlikte bir başarı elde etmek birbirimize sahip çıkmaz gelişmek server da neler yapabileceğimizi insanların bir nebze de olsa oyundan zevk alarak oynamalarını sağlamak ama ne yazık ki ön yargıları bazen aşamıyoruz gülüp geçelim neyse. dostlar toplayıcı ve crafter ekipler her zaman dost kalın server da nasıl bir denge oluşturduğunuzu fark edceksiniz.

sbh

Üye
Ben de bir öneri ekleyeyim eğer pazarda 1-5-10-12-15-20 şeklinde duran toplayıcılıkta materyalleri varsa en yüksek fiyatlısına ks atacaksanız atın arkadaşlar, gidip de en düşük fiyatın altına koymayın. O pazarda 1 item 20k ya duruyorsa demek ki bu item 20kya satılmış,satın alan kişi fiyat artmasın diye 1 tane pazarda bırakmış, gidip de 10kya 5kya koymanın bir anlamı yok :)

YUZDEELLI

Üye
Ben de bir öneri ekleyeyim eğer pazarda 1-5-10-12-15-20 şeklinde duran toplayıcılıkta materyalleri varsa en yüksek fiyatlısına ks atacaksanız atın arkadaşlar, gidip de en düşük fiyatın altına koymayın. O pazarda 1 item 20k ya duruyorsa demek ki bu item 20kya satılmış,satın alan kişi fiyat artmasın diye 1 tane pazarda bırakmış, gidip de 10kya 5kya koymanın bir anlamı yok :)
Ben bu işin mutfağındayım be dost ekinler bu sene 6 liradan alındı ekmeğin fiyatı yoksa 30 liraydı haberin yok :D

rotute

Üye
Arkadaşlar galia da 2tane stone block 1 tane ekmek ile eş değerde klan binasında binlerce isteniliyor baş edilmesi güç

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt