SUNUCU TARAFLI DOSYA KONTROLÜ BEKLENİYOR HATASI

TheGoodFather

Üye
Merhabalar,

Launcher'ı indirdim fakat 52.7'de iken Sunucu Taraflı Dosya Kontrolü hatasını aldım. 1 saat kadar bekledim fakat hiçbir ilerleme olmayınca Launcher'ı kapadım tekrar açtım fakat aynı hatayı vermeye devam ediyordu.

Komple silip tekrar yüklemek istedim fakat Launcher başlar başlamaz aynı hatayı veriyor.
Download.xml dosyasını silerek deniyorum aynı hatayı veriyor.
Yerel Disc C: / Yerel Disk D: / Belgelerim / Program Files ve Program Files(x86) kısımlarına ayrı ayrı denedim aynı sorun.
İnternet bağlantımı değiştirdim aynı sorun.
Köklü temizlik için ekstra programlar yükleyip tarattım kalıntıları temizledim aynı sorun.
Wi-Fi ile ayrı Kablolu bağlantı ile ayrı ayrı denedim aynı sorun.

Bu oyunu neden illa Launcher ile indirmeye zorlanyoruz? Manuel kurulum verseniz de ben ve benim gibiler rahat etse.

Normalde bu kadar uğraşmam silerim oyunu alternatif oyunlara yönelirim fakat download a bastıktan sonra gittim cash çektim. Ondan dolayı uğraşıyorum. Eminim benim gibi birçok kişi geri dönmüştür.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ediyor, iyi çalışmalar diliyorum.

Ekli dosyalar

• ROW.png
    ROW.png
    573.2 KB · Görüntüleme: 44

quickfingers

Üye
Yalnız değilmişim internetim iyi hdd yer var bolca forumdaki yer alan denemeleri yaptım ancak nafile olmadı oyun indirmeye mi kapalı şu an

Alkoer

Üye
Bi ara herkez dc oldu. Sanki sunucuda sorun vardı. Acaba o zamana mı denk geldiniz?

Şuan sorununuz çözüldümü acaba?

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt