REHBER Tailoring - Leatherworking - Armor Smithing Güncel İnfografikler

Justice

Yönetici
Game Designer
Merhaba,

Tailoring - Leatherworking - Armor Smithing mesleklerinde yapılan yeniden çalışma sonrasında oluşan 4.1.0. nolu yamaya esas güncel infografikler aşağıda paylaşılmıştır.

Sevgiler

NOT:
Crafted ve Enhanced ön isimli kıyafetlerin set bonus özelliklerinin aktif olması için eşya seviyesi şartı getirildi.
(Unique ve Epic değerindeki craft giysileri +6 seviyesinden sonra set bonus özelliği verecek.)
(Rare ve Common değerindeki craft giysileri +7 seviyesinden sonra set bonus özelliği verecek.)

Ekli dosyalar

• 1 Armor_Smithing.png
    1 Armor_Smithing.png
    492.8 KB · Görüntüleme: 8,135
  • 2 Leatherworking.png
    2 Leatherworking.png
    492.4 KB · Görüntüleme: 8,130
  • 3 Tailoring.png
    3 Tailoring.png
    463.3 KB · Görüntüleme: 8,123
Moderatör tarafında düzenlendi:

Aziz

Üye
Elinize sağlık! Harika görünüyor. Set bonuslarının değişmesi, istenilen materyal ve zırhların artık daha güzel bonuslara sahip olması güzel olmuş. Ayrıca zırh parçası istemesi, farm yapan oyuncularla, crafting yapan oyuncuların birleşmesi ve birbirlerine bağlanması güzel olmuş.

JusTTory

Üye
şu craft için harcanan emeğe zamana üzülüyorum onca şey varken

Hitbullets26

Üye
Tam da yatırım yapmayı düşünüyordum, iyiki aceleci davranıp zarara girmemişim...

xtraplow

Üye
sadece duz mantık ılerleyen ınsan toplulugu oldugu için bu oyunda gerçekten uzuluyorum 2 yorumuda okuyup uzuldum. biraz mantıklı dusunmek ne kadar zor olabılır ınsan oglu ıcın forumda max alınabılıcek bonuslar dıye bır konu acıldı ve onu sadece 1 dk dan az okuyan ınsanlarsınız oyunu artık lutfen malum oyun gıbı oynamayın bu oyun rise online burda ınsanların yapmaya calıstıgı seylerın farkına varmalısınız. kafanızdan malum oyunu sılerek oynayınız lutfen !

HazyShade

Üye
sadece duz mantık ılerleyen ınsan toplulugu oldugu için bu oyunda gerçekten uzuluyorum 2 yorumuda okuyup uzuldum. biraz mantıklı dusunmek ne kadar zor olabılır ınsan oglu ıcın forumda max alınabılıcek bonuslar dıye bır konu acıldı ve onu sadece 1 dk dan az okuyan ınsanlarsınız oyunu artık lutfen malum oyun gıbı oynamayın bu oyun rise online burda ınsanların yapmaya calıstıgı seylerın farkına varmalısınız. kafanızdan malum oyunu sılerek oynayınız lutfen !
Sen daha yenisin sanırım olayların farkında değilsin henüz...

Rosalindaa

Üye
Detaylıca inceledim şimdi en iyi setten örnek sunacağım
Job farketmez atıyorum Crafted warrior imperial set yaptık "enchanced olmayanını" ele alalım
Normal sete göre 15 str kaybediyoruz 30 defans kaybediyoruz bunun yerine 300 hp ve 200 manamız oluyor ilavetende yaratıklardan %5 daha az hasar alıyoruz tüm joblardan ise %2 daha az hasar alıyoruz yani şahsen ben kullanıcı olsam gidipte bunlara para vermem normal set daha mantıklı geliyor hiç tatmin olmadım şuan bu meslekle uğraşıyorum 10larca gb harcayıp yapasım gelmiyor kim neden alsın ki bunları normal kutudan çıkanlar bariz daha iyi

Justice

Yönetici
Game Designer
Job farketmez atıyorum Crafted warrior imperial set yaptık "enchanced olmayanını" ele alalım
Normal sete göre 15 str kaybediyoruz 30 defans kaybediyoruz bunun yerine 300 hp ve 200 manamız oluyor ilavetende yaratıklardan %5 daha az hasar alıyoruz tüm joblardan ise %2 daha az hasar alıyoruz yani şahsen ben kullanıcı olsam gidipte bunlara para vermem normal set daha mantıklı geliyor hiç tatmin olmadım şuan bu meslekle uğraşıyorum 10larca gb harcayıp yapasım gelmiyor kim neden alsın ki bunları normal kutudan çıkanlar bariz daha iyi

Çok güzel. Bazı oyuncular da iyi olduğunu düşünüyor. Bu da demektir ki istenen denge sağlanabilmiş. Her setin tercih edilebilir olması gerekiyor, amaç buydu. Zırh üreticilerinin ise daha çok enhanced türüne yönlendirilmeleri amaçlandı. Böylece hem ödüllendirici olacak, hem de piyasa optimum düzeyde baskılanacak.

ametay

Üye
"All set bouses are available at any grade of set items"

Yani +7 bile yapsak set bonus alacağız!
@Justice

HazyShade

Üye
Craft için her job'a özel birincil Statlar ile craft mümkün. Priest için HP statlı, Warrior için HP statlı set parçası üretmek mümkün değil şu anda.
Hangi Stat olacağını seçebiliyor olmamız daha doğru olmaz mı ? En azından Priest için STR yerine HP statlı heavy leather üretmek istiyoruz.

Schurft

Üye
aynı şekilde Mage için MP stat bonus tek seçenek olması üzücü. HP bonus eklenmesi gerekir.

ve en azından Crafted X imperial , droptan kazanılan İmperial ile defans konusunda eşitlenmeli, Enhanced versiyonlar biraz daha üstünlük sağlamalı. Bu setleri üretip, upgrade edebilmek aylar sürecek. moblardan drop alarak elde edilip upgrade edilen bir seti dizmesi çok daha kısa sürede tamamlanır halde, ve piyasaya da fiyatları bariz
@Justice

Tengrikut

Üye
tailoring leather tier1 - leatherworking tier3 ve tier4 - armor smithing tier5 - nadir veya yaygın olarak bence bu zırhları görebiliriz. tailoring heavy leather tier2 - imperial tier6 set üretebilecek meslek seviyeleri varmı bilmiyorum.

xtraplow

Üye

1. kardesım suanda sılah kadar str dex verıyorsun dımı ? senın setten kaybedıcegın 10 15 str dex ne ısıne yarıyorkı ?
2, bız buraya bakarken normal craft'ları baz alarak konusmuyoruz enhancedler uzerınden konusuyoruz ( bılmedıgın cok bellı defansları normal ımperıallerle esıtlendı )
3. burda cokta az olsa can ve mana saglıyor
4. sana modlara karsı %10 defans verıyor ılerıde gelıcek daha buyuk boslar centeurdan buyukler centeurdan tek yıyorsun
5. sana verıcek oldugu all classes defans bonusu %3 takı set vs ıle bırlesımınde olusucak toplam ne kadar arttırırsan o kadar damage azalımı yapılıcak

ıncelemek dedıgınız buysa eger gercektende okudugunuzu anlamanızda bır problem var ılerıde herkes bunun pesıne dusucek craft ılerı sevıyelere gelıcek ama kımse gormuyor yada kafa baska bır oyun kafası oldugundan dolayı

Rosalindaa

Üye
1. kardesım suanda sılah kadar str dex verıyorsun dımı ? senın setten kaybedıcegın 10 15 str dex ne ısıne yarıyorkı ?
2, bız buraya bakarken normal craft'ları baz alarak konusmuyoruz enhancedler uzerınden konusuyoruz ( bılmedıgın cok bellı defansları normal ımperıallerle esıtlendı )
3. burda cokta az olsa can ve mana saglıyor
4. sana modlara karsı %10 defans verıyor ılerıde gelıcek daha buyuk boslar centeurdan buyukler centeurdan tek yıyorsun
5. sana verıcek oldugu all classes defans bonusu %3 takı set vs ıle bırlesımınde olusucak toplam ne kadar arttırırsan o kadar damage azalımı yapılıcak

ıncelemek dedıgınız buysa eger gercektende okudugunuzu anlamanızda bır problem var ılerıde herkes bunun pesıne dusucek craft ılerı sevıyelere gelıcek ama kımse gormuyor yada kafa baska bır oyun kafası oldugundan dolayı
Ben normal olanları kastediyorum enhancedlar hakkında birşey söylemedim

chrys591

Üye
Güncelleme 22 gün önce gelmiş.Vereceği exp, istenen level & materyal, enhanced üretme oranı değiştirilecek denmiş.Günlerdir bekliyoruz gelse de üretim yapabilsek diye.

Rosalindaa

Üye
Şimdi çok daha kötü oldu.Warrior İmperial göğüslük üreteceğim zaman benden 20mlik zırh parçası istiyor + fil derisi vs. onun yerine %90 ihtimalle daha kötüsünü veriyor neden daha kötüsü diyorum çükü crafted armorlarda stat ve defans kaybı var bunu kimse tercih etmez bu açık ve net. %10 ihtimalle ise defans ve stat bonus kaybı olmayan, fazladan ise 25 hp bonusu olan zırh veriyor yani 25me ürettiğim şeyi sırf 25 hp fazla veriyor diye kaça satabilirim sizce? üstelik o seviyeye gelebilmek için harcağımız zaman nakit ve emekte cabası.Siz illede craft ile yapılan eşyaların daha zayıf olmasından yanasınız ama crafta baktığımız zaman aşırı zaman nakit ve çaba gerektirdiğini unutuyorsunuz. @Justice

Son düzenleme:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt