TAKSİ (ücret ile XP kazandırma)

TAKSİ YASAKLANSINMI ?

• Kullanılan toplam oy
    136
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Discreum

Üye
bu taksici yamyamlar yüzünden exp kasmak hayal oldu mage olarak harpy, raven harpy ve scavengr harpylerde exp kasmak sorun oldu tüm slotlar aç sırtlanların elinde napmamız gerekiyor bunla ilgili destek ekibine bilgilendirmelerdede bulunduk ama yasak olmadığını sölüyorlar ve çok sizce taksi kaldırılmalımıdır.

KambochyA

Üye
kesinlikle kaldırılmalı, bununla ilgili oyun içinden ticket attım ancak yönetim taksinin oyunda fark yaratmadığını söyledi. Bir de oyunculara mı sorsanız acaba yaratıyo mu yaratmıyo mu? Novayı açan taksi yapıp slot alıyo kasacak hiçbir yer kalmadı. Ya para verip bu saçma düzende kasılacaksın ya da oynamayacaksın. Bu oyunun en güzel yanı slotda kasılırken yapılan muhabbet zaten, taksi hangi akıl mantıkla serbest bırakılıyor? En azından bi sorun bari oyunculara

Discreum

Üye
3 gündür 58 lwl %65 im bugün anca 59 oldum kesinlikle büyük bir sorun ama yetkililer nezaman farkına varır bilmiyorum

ZazaCapitan

Üye
bu taksicileri görünce klanlarına bakın hangi klansa hepsini yazın buraya benim gibi onlardan nefret eden oyuncular elbet vardır en azından dw de felan rahat salmayız

keydünya

Üye
Taksi olayı yüzünden oyuncularda azalma olduğunu düşüyorum yasaklanmalıdır.

keydünya

Üye
u taksici yamyamlar yüzünden exp kasmak hayal oldu mage olarak harpy, raven harpy ve scavengr harpylerde exp kasmak sorun oldu tüm slotlar aç sırtlanların elinde napmamız gerekiyor bunla ilgili destek ekibine bilgilendirmelerdede bulunduk
kesinlikle katılıyorum bu yüzden oyundan soğudu birçok insan

Sacasius

Üye
Bu konu sebebiyle oyundan soğdum, yasaklanmasa bile oyuncular olarak kurallar çerçevesinde bununla mücadele timi kuralım. :)

psikolog

Üye
o taksi yapılan slotlarda saatte kasılan exp kadar expi drobu olmayan diğer slotlara koyarsın kimse de şikayet etmez biraz hesap yapmak lazım tabi ne kadar exp arttırmak gerektiğiyle ilgili uğraşılsa çözülmeyecek şey değil bence

HeaveN

Üye
TAKSİCİLER yüzünden haksız yere mute yemişim :)

HeLpeR

Üye
Oyun sadece bir oyun mu yoksa ticaret yapılması için bir pasaj mı?

Yöneticilerin tam olarak çıkmaza gireceği bir konu açmışsınız.

Taksiyi engelleyebilirler ise arkadaşınızı kasarken taksi damgası yemeniz muhtemel bir durum olacaktır.

can2022

Üye
7 kişi oturup 1 kişi kasıyorsa Bu Taksidir Bilader Daha acıklayici olamaz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt