İstek TeamViewer bağlantısında klavye kullanamama

Aoneo

Üye
Bu konudan bende dertliyim ara ara dc olduğum için işteyken bağlanıp itemlerimi satıp evde online oldugumda pazarla ugrasmadan vakit gecirmek istiyorum. Ama sabırlı olmak lazım çünkü hilenin önüne geçmek için yapılan bu uygulama gayet doğru ve başarılı, yakında OFLINE pazar sıstemı aktif olacagını dusunuyorum .

exden

Üye
Ekran klavyesinin kullanımının yasak olduğunu ifade eden veya o şekilde yorumlanabilecek yazılı kuralı bulabilen varsa benimle paylaşabilir mi? Code of Conduct sadece otomasyona ve hileye yönelik ifadeler içeriyor. Eli sakat bir oyuncu ekran klavyesi ile oyunu oynayamaz mı?

Oyuncunun macro veya otomasyon kullanması değil, ekran klavyesi kullanmasından bahsediyorum. Macro veya otomasyon, ekran klavyesinden bağımsız olarak yasak zaten. Macro yapılıyor diye her program böyle kuralsızca engelleneceğini düşünmüyorum. Kullanımı da macro ve otomasyon yapılmayacaksa ban sebebi olamayacaktır ki yazılı olarak ifade edildiğini göremedim.

Son düzenleme:

exden

Üye
Ekran klavyesinin kullanımının yasak olduğunu ifade eden veya o şekilde yorumlanabilecek yazılı kuralı bulabilen varsa benimle paylaşabilir mi? Code of Conduct sadece otomasyona ve hileye yönelik ifadeler içeriyor. Eli sakat bir oyuncu ekran klavyesi ile oyunu oynayamaz mı?

Oyuncunun macro veya otomasyon kullanması değil, ekran klavyesi kullanmasından bahsediyorum. Macro veya otomasyon, ekran klavyesinden bağımsız olarak yasak zaten. Macro yapılıyor diye her program böyle kuralsızca engelleneceğini düşünmüyorum. Kullanımı da macro ve otomasyon yapılmayacaksa ban sebebi olamayacaktır ki yazılı olarak ifade edildiğini göremedim.

Yetkililerin konu ile ilgili cevabını aşağıya bırakıyorum:

ss3.jpg

Link

ss4.jpg

Link

drajan

Üye
bunun çözümü olacak mı? olumlu ya da olumsuz yetkililerden bir cevap alırsak seviniriz

Forjen

Üye
pazar kurmak mı yoksa makroya bırakıp hesabı kontrol etmek mi güzel karşim :)
Sence hocam ? O kadar yorumun arasında düşündüğümü söylemişsin :) Birisi oradan patlatmış pazarda item fiyatlarını tekrar giremiyoruz diye diğer partisinde ki okçularda aman şey pazar kuramayan arkadaşlarda aynı yerden mağdur edebiyatıyla kanırtmaya devam etmişler :D Bilirsin çok sever böyle arkadaşlar düşürdükleri itemleri pazara koyup çarlarının üzerine item eklemeyi (hiç ekleyeni görmedim siteden nakite dönüyorda) neyse doğru söyleyeni sevmiyorlar zaten offline pazar getirsinler bu sistem böylece kalsın hatta açığı varsa iyice engellesinler tw açılmasın dahi

ROMANOFF

Üye
Sence hocam ? O kadar yorumun arasında düşündüğümü söylemişsin :) Birisi oradan patlatmış pazarda item fiyatlarını tekrar giremiyoruz diye diğer partisinde ki okçularda aman şey pazar kuramayan arkadaşlarda aynı yerden mağdur edebiyatıyla kanırtmaya devam etmişler :D Bilirsin çok sever böyle arkadaşlar düşürdükleri itemleri pazara koyup çarlarının üzerine item eklemeyi (hiç ekleyeni görmedim siteden nakite dönüyorda) neyse doğru söyleyeni sevmiyorlar zaten offline pazar getirsinler bu sistem böylece kalsın hatta açığı varsa iyice engellesinler tw açılmasın dahi
kardeşim ben 1000tl ye 12500 cash çekip pazarda pus itemleri satıyorum beni bağlamaz makro kullanan adam böyle bir şeyi gm yasak değil demesine rağmen hebele hübele ağlıyorsunuz slotlara bakın gidin k0xp gibi adamlar slot çıktığında oto z yapıyor asla makro engellerine takılmıyor gidin bunları sorgulayın

CuneytARKIN

Üye
şimdi uzak bağlantı yaptığınız zaman teamwieverden siz klavyeden bir tuşa tıkladığınızda sizin kendi bilgisayarınıza o klavye tuşu komutu script olarak autoit benzeri bir kod olarak gider. Asıl bilgisayarınızda mekanik olarak bastığınız tuş bir script dosyası olarak gitmez. EAC de script olarak gönderilen klavye komutlarını macro önlemesi amacıyla engellemiş olduğu için uzak bağlantıda klavye kullanamazsınız.

Klavye komutunu AutoIt değil de başka bir kod ile gönderen uzak bağlantı yazılımı bulursanız klavyeniz muhtemelen çalışır.

Benim teknik bilgim bu kadar.

Maotun

Üye
Kolay erişilebilir masaüstü bağlantı programlarını EAC engellemeye çalışır çünkü macro/hile programını başka bir bilgisayarda çalıştırıp asla EAC'e yakalanmadan otomasyona bırakabiliyorsunuz. Bunun tabiki bir çok alternatif yöntemi var yıl 2022 ama burada paylaşmak sorun teşkil edecektir. Ana bilgisayarda ekran klavyesi açabilirsiniz veya google ile alternatifler bulabilirsiniz.
hocam özelden yöntemi söyler misiN?

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt