Tek Pc'ye Mac Ban Sebebi Nedir ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

boardx

Yeni Üye
Gece row asistanda bırakıp yatmaya gitmiştim sabah patch geldiği için oyundan düşmüş tekrar denediğim zaman ban yediğimi gördüm ama sitede hesap durumum aktif olarak gözüküyor discorddan ticket attığımda mac ban dediler siteden de ticket attım ama henüz geri donüş olmadı tek pc le oynuyorum ve %80 row la exp kasıyorum nedenini acıklarmısınız

Ekli dosyalar

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    280.7 KB · Görüntüleme: 48

YUZDEELLI

Üye
ya kardeşim neden idni paylaşıyosun ki buradan git bu konuları desteğe bildir sebebini öğren :D

Ben böyle bir kitle görmedim ya yemin ediyorum böyle anormal şeyler nasıl yaşanıyo nasıl yaşıyonuz şaşkınım ya kimse bana mac ban atmıyor kimse bana ban falan atmıyor normal oyunumu oynayıp geçiyorum. nasıl bir şey olmuştur acaba cidden normal bir row atağı yapıpta ya da farklı bir durum olmadan bu sonucu aldın merak ettim :D buradan açıklama yap biz de bilelim sonra unutma :D

PriesTMaNN

Yeni Üye
Kardeşim eski oyunlarınızdan kalan macro vs. bulduysa ondan patlamış olabilir.

PriesTMaNN

Yeni Üye
Kardeşim yönetim bu konularda hassas geri dönüş mutlaka sağlarlar , inşallah en çabuk şekilde olur.

YUZDEELLI

Üye
Bak kardeş günümüzde teknoloji ve yazılım güvenlik anti cheatler gerçekten ilerledi artık bazı verileri veri depolarında saklıyor ve sizler bu anti cheat verilerinde bulunan zararlı kodları ve yazılımları barındırdıgınız da belki siz açıpta kapattıgınızı sanabilirsiniz arka planda program aktif kalmıştır. doğru söyle böyle şeyleri yok yapmadım etmedim bişey yoktu bende demek yerine insan gibi şöyle hata yapmışımdır şöyle bişey vardı yani ben bişey yapmadım demek tamamen hata oluyor bu sefer durduk yere ban yedin oluyor adı öyle bir şey olur mu sence ? bak samimice konuş böyle bir şey den olmuş olabilir de bence :D

boardx

Yeni Üye
Bak kardeş günümüzde teknoloji ve yazılım güvenlik anti cheatler gerçekten ilerledi artık bazı verileri veri depolarında saklıyor ve sizler bu anti cheat verilerinde bulunan zararlı kodları ve yazılımları barındırdıgınız da belki siz açıpta kapattıgınızı sanabilirsiniz arka planda program aktif kalmıştır. doğru söyle böyle şeyleri yok yapmadım etmedim bişey yoktu bende demek yerine insan gibi şöyle hata yapmışımdır şöyle bişey vardı yani ben bişey yapmadım demek tamamen hata oluyor bu sefer durduk yere ban yedin oluyor adı öyle bir şey olur mu sence ? bak samimice konuş böyle bir şey den olmuş olabilir de bence :D
sorunda o neden oldugunu bilmiyorum program vs hiç bişey kullanmıyorum twitch izleyip row a bırakan insanım nedenini anlasam buraya konu açıp sormazdım zaten

Dessastr

Yeni Üye
İşyerinde 2 kişi oynuyoruz benim PC de de aynı hatayı veriyor boş zamanlar da toplayıcılık yapıyorum sadece

MusTi

Rise Online World Mod Team
Senior Moderatör
Eğer cevabı öğrenmek istiyorsanız, bunun için forum üzerinden değil, bilet atarak öğrenmelisiniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt