Tekrarlanabilir 75 Level görevleri hk.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Uçan Zürafa

Üye
Yeterli İngilizce bilgim ve DC moderatörünün açıklamalarına dayanarak konu açma gereği duydum. Anlayan beni de aydınlatsın.

Şimdi 75 level tekrarlanan kesme görevlerinin kesim sayısı 10. Görev içeriğindeki uyarıda "repeatable once a 7 day" yazıyor. Yani bu görev her hafta yapılabilir. Öncelikle sorumu DC'den sordum ve moderatör Aziz'in cevabı şu şekilde: "10 günde kestikten sonra ki 7.günde tekrar alınabilir olacak." Bu açıklama üstüne Justice'de bir açıklama ekledi. O da şu şekilde: "Tekrarlanabilir gorevler haftada bir yapilabiliyor." Şimdi Justice bu iki açıklamanın aynı olduğunu savunuyor. Türkçe bilen bir insan evladı bu iki açıklamanın aynı olmadığını bilir. Bu quest yaklaşık olarak 10 gün süren bir görev. Süre bu kadar iken bu görev nasıl oluyor da haftada bir yapılabiliyor. Kaldı ki quest içerisindeki uyarı da haftada bir yapıldığını belirtiyor. Ya içeriğe göre süre koyulsun ya da verilen süreye göre mob kesme istensin diye düşünüyorum.

İyi forumlar.

Son düzenleme:

charmeloon

Üye
Ya kesme sayısını 7 ye indirin ya haftada 1 yerine 10 günde bir yazın bu nasıl bir açıklama.

Anthelior

Üye
Kesinlikle katılıyorum. Dengesiz bir görev olmuş. Ya 7 kere keselim ya da 10 günde bir sıfırlansın. Hoş yeni reset sistemine göre bu süre daha da uzayacak ya orası da ayrı mesele.

N1pple

Üye
Sadece dediğinle kalsa iyi :D Görevde 4tane kesim istiyor farklı yaratıkları 10ar kez fakat o da ne easy girersen 2sini hard girersen 2sini yapabiliyorsun. Bu da ne demek 10tane kesim için 10easy 10hard girmen yani 20gün girmen gerekiyor 7gün de sıfırlama desek 27.gün sonunda hiç kaçırmazsanız 2.kez aynı görevi alabiliyorsunuz :) Ya haftalık görev kavramından bir haber bir yönetim ekibi var ya da insanlarla fena halde dalga geçiyorlar haftalık görevi 20küsür günde tamamlıcaklar diyen bir tane ekip üyesi çıkmamış biz napıyoruz ağam diyememiş gerçekten akıl tutulması :) Yetmedi materyal topla 300milyon exp vericem diyen görevde sağ olsun buglu 1 materyal toplanmıyor onu da yapıp veremiyorsun elini attığın her noktada problem bir yama.

Powerslavee

Üye
ben yamaları 5 dakika bile test ettiklerini düşünmüyorum. şu hatalar ve saçmalıkları ufacık bir sürede bulursun ve düzeltirsin yani. Tester alımı falan yapın bence ben gönüllü olurum

N3v3N

Üye
Easy yeni solo zindan ve death mode grup zindan yaptığınızda istenilen moblari kesmiş olacaksınız. Hatta kimisini 2 kere kesmiş olacaksınız.

1 milyar explik görev ile 800m lik görevi aynı anda alın. İkisi de solo grup zindan yapmanizi istiyor. Her bir görevde 2 adet yeni solo zindan mobu ve 2 adet grup zindan mobu bulunuyor.

10 defa zindanlari yaptığınız taktirde görevleri tamamlamış olursunuz. Görevi verdikten sonraki 7. Günde tekrardan gorevi alabilirsin.
Kısacası 17 günde bir 1.8 milyarlık exp veren görevleri yapmış oluyorsunuz.

Palaboss

Üye
Dostum bu ileriye göre planlı bir görev. Yani 30 arkeolojisi olan birisi ileride Treasure Map gelicek ve o map ile istediğin kadar giriceksin denildi. Bu yüzden haftada 1 defa yaparsın deniliyor. Şimdi her şey yoluna girmiştir herhalde .

N1pple

Üye
Dostum bu ileriye göre planlı bir görev. Yani 30 arkeolojisi olan birisi ileride Treasure Map gelicek ve o map ile istediğin kadar giriceksin denildi. Bu yüzden haftada 1 defa yaparsın deniliyor. Şimdi her şey yoluna girmiştir herhalde .
herşeyi de gelecek gelecek diye öteliyoruz tıpkı bunu ortaokulda bunu lisede bunu ünide göreceksiniz diyen hocalarımız gibi :D Şunu 75cap gelince anlarız şunu 85 gelsin görelim şunu x gelince anlarız durun bunu y özelliği gelince anlıcanız asıl o zamanı bekleyin falan. Ya arkadaş oyuna birşey ekliyorsan bu zamana etki edecek yarına değil, yarın geldiği zaman ona göre tekrar güncellemesini yaparsın zaten

Kenshin

Senior Moderatör
Merhaba,

Görev açıklamasında da yazdığı gibi 7 günde 1 yapılabilen bir görev. Siz bu görevi ne zaman bitirirseniz bittiği günden itibaren 7 gün sonra tekrar alabilirsiniz. Aslında anlaşılmayacak bir durum yok. Görev her hafta yapılır ile 7 günde 1 yapılır demek ayrı şeyler. Burada referans olan sizin görevi bitirdiğiniz gün.

Powerslavee

Üye
10 günde yapılabilen bir görev nasıl 7 günde bir yapılabiliyor? Bu görevler 17 günde bir yapılabilir anlamına geliyor siz daha ne anlatıyorsunuz? Haftalık görev demeyin bari 17 günlük görev diyin

here1am1

Üye
Aslında bu görevler haftalık görevler değil.Hafta'da bir yapılabilen görevler.

Powerslavee

Üye
Tamamlandıktan 1 hafta sonra tekrar alınabilen görev diyin anlarım ancak yapması 10 gün, tekrar alması 7 gün sürecek göreve haftalık görev demeyin lütfen. 1 hafta 7 günden oluşur (Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi ve Pazar), yani ben öyle biliyorum eğer 1 hafta 17 günden oluşuyorsa o benim cahilliğim kusura bakmayın.

Aklımızla alay etmeyin lütfen

N3v3N

Üye
Merhaba,

Görev açıklamasında da yazdığı gibi 7 günde 1 yapılabilen bir görev. Siz bu görevi ne zaman bitirirseniz bittiği günden itibaren 7 gün sonra tekrar alabilirsiniz. Aslında anlaşılmayacak bir durum yok. Görev her hafta yapılır ile 7 günde 1 yapılır demek ayrı şeyler. Burada referans olan sizin görevi bitirdiğiniz gün.
Görevi tamamladıktan 7 gün sonra alinabilen bir görev demeniz gerekiyor.

O kadar mmorpg oynadım, günlük haftalık aylık görevler vardı. İlk defa böyle bir görev şekli gördüm. İlk ve tek olsa gerek.

Görevde 60 kill istenseydi ne olacaktı? 7 günde bir yapilabilen görevi 2 ayda bir mi yapabilcektik :)

Uçan Zürafa

Üye
Merhaba,

Bana 7 gün içinde 10 tane Hell Guardian ve 10 tane Venomspiller kesin sonra konuşalım isterseniz. Oturup sizinle Türkçe tartışmayacağım ama "yedi günde bir yapılır" demek her yedi gün içerisinde bir kez yapılır anlamına gelir ve bu da "Görev her hafta yapılabilir" cümlesiyle aynı anlama gelir. Teşekkürler.

İyi forumlar.

RickSancheZz

Üye
kavram kargaşasından kaynaklı oyuncular haklı olarak mantık arıyor, bu görev şuanki durumda haftalık görev değil, görevi değiştirmiyorsanız ismi değiştirin rahatlayalım :D

RickSancheZz

Üye
şunuda ekleyin görevler saymıyor :D
ben denemedim ama zindan yaratıklarından bahsediyorsan yanlış modda giriyor olabilirsin, bir mobu death modda isterken bir mobu easy modda istiyormuş sanırım. ( bende emin değilim dün dcde buna benzer bişey okumuştum)

MusTi

Rise Online World Mod Team
Senior Moderatör
şunuda ekleyin görevler saymıyor :D

Göreve uygun modu seçmeniz gerekiyor.

1679656108891.png

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt