TheUprising - Video

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ANGEL

Üye
abi 70 oldunuz ne güzel eğleniyosunuz ya valla canım çekti :D

güzel paylaşım,eline sağlık.

TheUprising

Üye
abi 70 oldunuz ne güzel eğleniyosunuz ya valla canım çekti :D

güzel paylaşım,eline sağlık.
Teşekkürler , şuan birde Lunaskar ırkında karakter kasıyoruz - oyun biraz daha dengelensin diye , hemde Luanskar tarafında bir hata bug varmı onlarıda kontrol ediyoruz- 50,60 arası gerçekten çok sancılı fakat haggard tarafına geçince oyun açılıyor

Muti

Üye
Süpersiniz, uzun zamandır böyle iyi pk izlememiştim. Mage hem kendi başına iyi hem parti olarak da iyisiniz

Lolgamelol2

Üye
karakterler neden uzakyan 5 fps gibi gözüküyor pixellik var oyunda

BEARFACT

Yönetici
Game Master
Genel olarak güzel bir oynanış çıkartmışsınız, elinize sağlık.
Ancak videolarda olan küfürlü kısımları maalesef es geçemeyeceğim. Son video hariç diğer videoları şimdilik kaldırmayacağım başka bir oyuncuya/clana ettiğiniz küfürlü olan kısımları tekrar düzenleme şansınız olması için. Aynı şekilde kalırsa videolar ve videoda olan kısımlar, konuyu kilitleyip videoları silerim kusura bakmayın şimdiden: )

TheUprising

Üye
Genel olarak güzel bir oynanış çıkartmışsınız, elinize sağlık.
Ancak videolarda olan küfürlü kısımları maalesef es geçemeyeceğim. Son video hariç diğer videoları şimdilik kaldırmayacağım başka bir oyuncuya/clana ettiğiniz küfürlü olan kısımları tekrar düzenleme şansınız olması için. Aynı şekilde kalırsa videolar ve videoda olan kısımlar, konuyu kilitleyip videoları silerim kusura bakmayın şimdiden: )
Bana şunu açıklarmısınız ; Neden Rise Online Adına atılan videolar , perfect world veya Knight Online olarak ekleniyor - bu yüzden ntt den hesabıma sürekli yasaklamalar ve kural ihlalleri geliyor -ilk önce kendinize bir platform adı satın alın teşekkürler
1621171631175.png

TheUprising

Üye
YouTube platformuna kategoriyle alakalı başvuru yapılmıyor veya dediğiniz gibi "platform adı" satın alınamıyor, veriler Google üzerinden çekildiği için bu zamanla olacak bir şey.
Beni ilgilendiren konu neresi tam olarak ? Bu benim telif veya kural ihlali yememe engel değil , ben bu videoları yüklediğim sürece bu ihlaleleri ve yasaklamaları alıyorum - Official YouTube Hesabınızda paylaştığınız tüm videoların içerikleri , otomatik olarak algoritma tarafından yakalanmıyorken - biz kullanıcların bu engele takılması aşırı saçma

waqqaberry

Üye
Death Valley'de bu takımdan başka tek parti ile 3-4 ptye kafa atan yok..Daha çok ön plana çıkması lazım. UPUPPUPUP

waqqaberry

Üye
Amaaa bu son video efsane olmuş. 5:00'da ki detay neden zirvede olduğunuzu, 15:40'da ki detay dost olanla dost olduğunuzu, videonun sonunda ki detay ise neden sevilmediğinizin göstergesi. UPUPUPU

BEARFACT

Yönetici
Game Master
Bu konuda sizi uyarmıştım, 5. videoyu silip konunuzu kilitliyorum.
Nereye takıldığımı sorabilirsiniz, Dakika 1.40 - 1.50 arası sebebiyle.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt