Tl Karşılığı Oyun Parası Satın Alınması Ve Etkileri .

emre7295

Üye
Arkadaşlar hepimiz burada genel forumda çoklu bilgisayarlardan şikayetçiyiz buna yönetim engel olmuyorsa bizler olabiliriz. içimizden herkes ulaşabildiği oyun içinden coin satın almayı düşünenlere engel olarak eğer oyun içinden coin satın alımı durursa gerçekten çoklu pcler bu oyunu anında bırakıp giderler bir oyunun parası tl karşılığı bulduğu sürece böyle çok sömürülür bizim etkimiz ne olucak demeyin etkiler birleşince güçlü bir yumruğa dönüşebilir.

- TL karşılığı coin almayın varsa alan arkaşlarınız uyarın.

- TL karşılığı boşta coininiz varsa satın ! gb fiyatı ne kadar çabuk düşerse bu multiler o denli hızlı gidecekler

- bizler bunları yapmadıkça engel olmadıkça bu insanlar bizleri sömürmeye ve oyunu öldürmeye devam edecekler

OYUNA TL SOKMA SOKTURMA !

MmoRpg

Üye
2012 de falan ko oyuncuları ek gelir olarak görüp bu işe başladılar bu oyunun ana kitlesi de ko kitlesi ama aynı zamanda global oyunda ama % deye vuracak olursak kitle belli aksini iddia eden ( oyun yönetimi ) kanıtı varsa gösterebilir .
Durum buyken ve diğer oyunun da gelir kaynağı buyken bu oyunda bunu yapacak mecbur. Aslında değil ama para işte herkes sever parayı.
Bu oyun tl kazandırmasa %50 üzeri oyuncu bence oynamaz ve baya iyimser bir rakam %50. İstediğin şeyi oyuncular asla yapmaz oyun yönetimi oyunun gidişatını belirler oyuncular da ona göre oynarlar isteklerini oyun yönetiminden istemen lazım. Ama bu konuyu dile getiren 3489723904 . kullanıcı falansın çokta umutlanma derim

greendaybeykoz

Üye
Yönetim isterse, sitelerin charlarını direk banlayıp geçer.

Haksızsın demiyorum sakın yanlış anlama.

Dünyada birçok MMORPG var ve onlarda da bu var ama çoklu charları mafyaları falan neden yok!

Devasa haritaları var ama banlayıp geçiyorlar.

Çünkü daha tepeden başlıyor bu iş, oyunlarını, insanlara oyun olarak sunarak para kazanmanın derdindeler.

Prestijlerini işlerini daha iyi yaparak , fark yaratmak üzerine kuruyorlar.

Kim ne derse, desin ilk başta yönetim hocam.

Sistemi daha başta onlar illegalite olmıyacak şekilde kurup sonrada açığını bulan insanları cezalandıracaklar.

slotların düzeni belli, kullanılıcak oyuna entegre program belli, geriye kalan sadece bankadan krediyi çek makro mouse al gel sistemi. . . .

yetiyet

Üye
2012 de falan ko oyuncuları ek gelir olarak görüp bu işe başladılar bu oyunun ana kitlesi de ko kitlesi ama aynı zamanda global oyunda ama % deye vuracak olursak kitle belli aksini iddia eden ( oyun yönetimi ) kanıtı varsa gösterebilir .
Durum buyken ve diğer oyunun da gelir kaynağı buyken bu oyunda bunu yapacak mecbur. Aslında değil ama para işte herkes sever parayı.
Bu oyun tl kazandırmasa %50 üzeri oyuncu bence oynamaz ve baya iyimser bir rakam %50. İstediğin şeyi oyuncular asla yapmaz oyun yönetimi oyunun gidişatını belirler oyuncular da ona göre oynarlar isteklerini oyun yönetiminden istemen lazım. Ama bu konuyu dile getiren 3489723904 . kullanıcı falansın çokta umutlanma derim
hangi %50 :D. Malum oyunda yeni sunucular açılıdğında multi pc kapalıydı tüm sunuculara premiumsuz tek tıklıyordun. Sonra multi girişleri açtılar premiumla 2-3 saat sıra bekliyordun. Gerçek oyuncuların %50 si bırakır, oyundaki bot hesaplarla beraber belki %90 ı yok olur

emre7295

Üye
eee yapabilir oyunda biz almak zorunda mıyız zaten bu oyun emin oldum malum oyundan daha çok paramızın peşinde

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt