Tüm Rün'leri Burda topluyoruz.

Legadema

Üye
Çok güzel bir sistem, metin2 de vardı benzer bir sistem itemin 8 9 olması birsey farkeymiyor bonuslari da iyi olması gerekiyor. Bunun gibi yeniliklere açık olunması gerek

MusTi

Rise Online World Mod Team
Senior Moderatör
son rünleri alalım beyler =)

birol2003

Üye
bence run özelliği hiç olmayan bir iteme run ekleyebilme taşı da olması gerekiyor.
İlave olarak bir teklifim bu tarz itemlerle oynama işini, işin ustalarının yapması ve her karakterin bu işi yapmaması lazım, bu tarz bir işlem için özel bir craft yeteneği olmalı ve gelişim seviyesine göre itemlere delik açabilmeli özellik ekleyebilmeli v.s.

Yani kararterin lvl i kaç olursa olsun craft yeteneğini geliştirmedi ise bu tarz işlemleri yapamamalı.

sertan123

Üye
Adsız.png
vay be toplamda +300 rün basılmıştır bu gördüğünüz sete

Ekli dosyalar

• Adsız2.png
    Adsız2.png
    144.6 KB · Görüntüleme: 136
  • Adsız3.png
    Adsız3.png
    151 KB · Görüntüleme: 142
  • Adsız4.png
    Adsız4.png
    145.8 KB · Görüntüleme: 131
  • Adsız5.png
    Adsız5.png
    149.7 KB · Görüntüleme: 143

huseyin35

Üye
Mevcut rünlerin tam olarak ne işe yaradığını bilen varsa yazabilir mi?

Digna Nyx

Üye
Erken erişim Official sunucu olan Aarvad'da şuan hali hazırda mevcut olan rünsüz eşyalar, rün sistemi geldiğinde bir hiç değerine mi dönüşecek?
Yoksa rün basılabilecek mi?

Benim bildiğim evet öyle olacak. Bu sebeple insanlar görev itemleriyle devam edip duruyor.
Farklı bir bilgisi olan varsa aydınlatabilir mi lütfen?

Rockness

Üye
Erken erişim Official sunucu olan Aarvad'da şuan hali hazırda mevcut olan rünsüz eşyalar, rün sistemi geldiğinde bir hiç değerine mi dönüşecek?
Yoksa rün basılabilecek mi?

Benim bildiğim evet öyle olacak. Bu sebeple insanlar görev itemleriyle devam edip duruyor.
Farklı bir bilgisi olan varsa aydınlatabilir mi lütfen?
Düz iteme rün özelliği ekleyemezsin. Rünlü silah veya armorlar canavarlardan otomatik olarak düşüyor. Yani düz bir iteme rün ekleme gibi bir durum söz konusu değil.

Doggyz

Üye
Peki epic bir silaha basic ve diğer rünlerden basabiliyor muyuz yoksa sadece epic silaha epic mi rün olayımı vaR?

GizliPriest

Üye
Bu rune sistemi de en az gelmesi 1 yil görürsünüz gidip pazardan yatırım için rune falan almayın. Rune sistemi geldiğinde yeni server getirirler kesin.

erkutrx58

Üye
Bu rune sistemi de en az gelmesi 1 yil görürsünüz gidip pazardan yatırım için rune falan almayın. Rune sistemi geldiğinde yeni server getirirler kesin.
betada olan özellik official de olmaması benim için art niyetli politika, çok başka bir oyun valorant oynuyorum rise online politikası dier mmo lardan farkı yokk

Digna Nyx

Üye
Düz iteme rün özelliği ekleyemezsin. Rünlü silah veya armorlar canavarlardan otomatik olarak düşüyor. Yani düz bir iteme rün ekleme gibi bir durum söz konusu değil.
Benim de demek istediğim oydu.
Benim bildiğim şeklinde yazdığım.
Yani şuan +7 +8 basılan, bir ton gb ile satın alınan her item, rünler geldiğinde çöp itemdir.

erkutrx58

Üye
Demek istediğim tam olarak bu.
+7 si 10gb olan silahlar kim bilir ne kadar düşecek.
Rünler işi başka bir boyuta taşıyacak.
o yüzden piyasayı ezmeden entegre edilmesi gerekiyor, user düşüşü olunca eklerler ellerinde koz gibi birşey, o yüzden mmo oyunlarına ara verdim

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt