Oyuncu Arıyorum .

cashmamo

Üye
Clana Alımlar Devam Etmektedir.

Moderatör tarafında düzenlendi:

ColdWarrior

Üye
3-4 gündür TURKS ailesi ile takılıyorum. Yaş ortalaması gayet yüksek. Pk gayet eğlenceli geçiyor. Pk'nın dönmediği zamanlarda çok güzel makara sohbet dönüyor. Offical için şimdiden ekip topluyoruz. Saygılı arkadaşları bekliyoruz.

Ekli dosyalar

• 11.PNG
    11.PNG
    524.8 KB · Görüntüleme: 81
Son düzenleme:

Akroo

Üye
4 gündür bu clandayım gayet saygılı bir ortam güzel pk atıyoruz oyun betadan çıktıktan sonra devam edeceğiz.
Birbirine saygı gösteren insanları bekliyoruz , sadece oyun arkadaşı olarak değil arkadaşlık dostluk olarak bakıyoruz birbirimize.

Gelen arkadaşlarıma şimdiden hoşgeldiniz diyorum.

Aithusa

Üye
3-4 gündür TURKS ailesi ile takılıyorum. Yaş ortalaması gayet yüksek. Pk gayet eğlenceli geçiyor. Pk'nın dönmediği zamanlarda çok güzel makara sohbet dönüyor. Offical için şimdiden ekip topluyoruz. Saygılı arkadaşları bekliyoruz.

sağol hoşgeldin aramıza :)

4 gündür bu clandayım gayet saygılı bir ortam güzel pk atıyoruz oyun betadan çıktıktan sonra devam edeceğiz.
Birbirine saygı gösteren insanları bekliyoruz , sadece oyun arkadaşı olarak değil arkadaşlık dostluk olarak bakıyoruz birbirimize.

Gelen arkadaşlarıma şimdiden hoşgeldiniz diyorum.

sağolasın hoşgeldin :)

teşekkürler

Başarılar dilerim

teşekkür ederiz

gecekor5366

Üye
Merhaba Yeni bir oluşum yeni bir aile gibi umarım güzel dostluk ve arkadaşlık hakim olur yeriniz varsa gelebilirim..

Blitz

Üye
Selamlar malum oyunda zamanını hatırlamadığım kadar uzun vakit geçirdim mage oynadım ve lunaskar mage açtım yeriniz varsa gelebilirim

Yabgu

Üye
Klanınız oyunumuza hayırlı olsun arkadaslar, basarılar diliyorum sizlere :) Adı gibi olsun savaslarda ;)

_ANNA_

Üye
clanımıza alımlarımız tekrardan aktiftir. herkese selamlar yenilenen discord adresimize tüm eski arkadaşlarımızı bekliyoruz :))

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt