umarım dusuk level girince exp artıs olayı kalkar

KOROW

Üye
zaten kanal sayısı az zaten parti bulmakta zorlanıyoruz birde üstüne bu olay var adamlar soothsayer slotunda sırf fazla exp almak ıcın 150 vuran adamları tutuyor partide +55 lerde saatlerce parti dileniyor boyle olmamalı dusuk level girince exp artısı kalkmalı herkes kendi leveline göre slotta bulunmalı zaten 7 24 aynı mobu kesmek zorundayız bari bunu kaldırın

birol2003

Üye
Bunun çözümü için bir önerim var Mentor'luk sistemi

Mentor nedir?

Mentor, daha deneyimli ve daha bilgili bir kişinin daha az deneyimli olan kişiye yaptığı bir nevi rehberliktir.

Günlük bir görev olur (sayıca yaratık kesme, zamansal yaratık kesme v.s.)

Ancak yaratıklar düşük lvl'li oyuncunun klasmanında olmalı, sizden en az 10-15 lvl düşük olmalı) Siz büyük lvl olarak solo kestiğinizde item yada exp alamayacağınız yaratıklar. Ama bir mentor partisi kurduysanız ve tabirimizle ezik kasıyorsanız oldukça yüksek exp vermeli (tabi saatlerce kasmaya müsade edilmeyecek)
Günlük olarak bu görevlerden olacak (dorinonda yada yüksek haritalarda) yaratıklara göre görevler olacak düşük lvl lerin exp yada item karşılığı olabilir, bak o zaman ezik dediğimiz oyuncular açıkta kalacaklarmı, yada yüksek lvl oyuncular tek slota mahkummu kalacak. Haritanın her yerinde insanlar birbirine yardım edecek.

MaRaKeSH

Üye
zaten kanal sayısı az zaten parti bulmakta zorlanıyoruz birde üstüne bu olay var adamlar soothsayer slotunda sırf fazla exp almak ıcın 150 vuran adamları tutuyor partide +55 lerde saatlerce parti dileniyor boyle olmamalı dusuk level girince exp artısı kalkmalı herkes kendi leveline göre slotta bulunmalı zaten 7 24 aynı mobu kesmek zorundayız bari bunu kaldırın

belirli slotlara takılı kalmamanızı öneririm. 55-60 lvl arası genelde hep aynı yerde ex kasılıyor alternatif çok bölge var

Hedvein

Rise Online World Content Creator
Slotlar hala ilk günkü gibi dolu mu ?

psikolog

Üye
birde partynin drop ayarı olması lazım ben adamı kasabilmeliyim slotta keserken ama ona drop gitmemesini ayarlayabilmeliyim üstüm full partye al dedirtmek ne demek ya 2022 yılında ayıptır

Hedvein

Rise Online World Content Creator
oracle boş ama soothsayer gruplasmıs halde belirli kisiler kasıyor 65 levellerle slotu alıp yan charları ile kasıyorlar :D
Raven slotları da güzeldi diye hatırlıyorum ama ^^ Yani soothsayer diye diretip slot beklemek yerine idareten oralarda da farm atılabilir.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt