Unknown File Version ( RiseOnline-Win64-Shipping.exe )

CoderWho

Üye
Merhabalar ,
Oyundaydım sonra oyundan attı. Launcher açtım bi güncelleme attı. Sonrasında 'PLAY' diyip oyunu açmak istediğimde aşağıdaki görüntüdeki gibi hata almaktayım. Sonra direk çıkış butonu oluyor tıklayıp kapatıyorsunuz. Launcher tekrar açıp tekrar güncelleme yapıyor. Tekrar baştan aynı durumu tekrar edip duruyor. Karşılaşan ve/veya çözümü bilen var mı acaba?

2021-04-24_23-06-47.png

ozgrboz

Üye
Aynı Problem, Clienti Her açışta 28,55 Mb günceleme yapıyor.

Ekli dosyalar

• Giriş Problemi.PNG
    Giriş Problemi.PNG
    207.2 KB · Görüntüleme: 42

llSULTANll

Üye
Merhabalar ,
Oyundaydım sonra oyundan attı. Launcher açtım bi güncelleme attı. Sonrasında 'PLAY' diyip oyunu açmak istediğimde aşağıdaki görüntüdeki gibi hata almaktayım. Sonra direk çıkış butonu oluyor tıklayıp kapatıyorsunuz. Launcher tekrar açıp tekrar güncelleme yapıyor. Tekrar baştan aynı durumu tekrar edip duruyor. Karşılaşan ve/veya çözümü bilen var mı acaba?

Ekli dosyayı görüntüle 2345
++++ bende aynı sorunu yaşıyorum

Mavivatan

Üye
++++ aynı problem bende de var 28,56 mb lık son yamayı dosya işleniyor diyor öylece kalıyor işlem tamamlanamıyor her defasında aynı patch tekrar yüklemeye çalışıyor

Camel

Üye
patchi yükledikten sonra işlemciyi doğrula var üst tarafta yaklaşık 15 dk kendi kendine takılıyor dosyalar güncel diyor bu kıyağımıda unutmayın :D Bayrampaşa nargilehikayemden sevgiler saygılar

Yolcu

Üye
Easy Anti-Cheat oyunun kendi exe virüs olarak gördü :) bilinmeyen versiyon :)

ozgrboz

Üye
Arkadaşlar Kardesim client patch attıktan sonra istemciyi doğrula dedi, Bunu yaptıktan sonra oyuna girebildi. bende aynı şekilde deneyeceğim. Kardesim girdi takılıyor :D

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt