Unreal Engine 4 Crashed Hatası (% 100 Kesin Çözüm)

shady19071907

Üye
Arkadaşlar laptopuma SSD almıştım haliyle tekrardan format atmak zorunda kaldım. Fakat formattan sonra az önceye kadar birçok arkadaşımız gibi bazı hatalar aldım. Ve bu hataları birebir yaşayarak, deneyimleyerek sonunda çözüme kavuşturdum artık oyuna girebiliyorum.

- Çoğu insanın karşılaştığı oyuna girerken Unreal Engine 4 Hatasının kesin çözümü:

- Bu hatayı almanızın tek nedeni ekran kartı sürücünüzün güncel olmaması. Haliyle güncel olmadığı için bu hatayı veriyor
  • Bu sorunu çözmek için çok basit bir seçenek var, Driver boost adlı sürücü bulma uygulamasını indirip ekran kartınızın güncel olup olmadığını belirleyecek zaten bu hatayı alıyorsanız kesinlikle güncel değildir. Uygulama üzerinden indirip ekran kartınızı güncelleyin ve oyuna gireceksiniz.
  • Az önce birebir test ettiğim için ve yaptığım için paylaşıyorum.
  • Driver Boost'da güncelledikten sonra kesinlikle bilgisayarınızı tekrar başlatmalısınız.

- VcRuntime 140_1 ve benzeri hataları alanlar için:

- Bu hatayı da ilk başlarda aldım. Bu hatayı almanızın tek sebebi Microsoft c ++ 2015 ve üzeri paketlerinin bilgisayarınızda yüklü olmaması. Launcher da Play bastığınızda karşınıza gelir.
  • Dikkat edin sadece 2015 yetmiyor 2017 - 19 olacak.
  • Microsoft'un sitesinde 2015-2019 toplu c++ paketi var. Oradan indirerek çözebilirsiniz.
  • Güncel sürümler olmasına kesinlikle dikkat edin

Hepsi denenmiş, az önce test ettim. Umarım yardımcı olabilmişimdir. İyi oyunlar.

** ADMİNLERDE UMARIM BU YAZILANLARI DİKKATE ALIR, BİREBİR DENENMİŞTİR, KESİN ÇÖZÜM **

Son düzenleme:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt