Uzak masaüstü programlarından Rise Online'e erişilmiyor.

sefa coşkun

Üye
lütfen biri bana yardım etsınn pc baglanarak baglana bılırse donma sorunum war ekranda tum ayarlar guncellemeler yapılı hersey normal fps sürekli 4 çıkıyor bu oyun için ladım leptop oynayamıyorum yardımcı olursanız sewınırım herseyı denedımm olmadıı yardımcı ola bılecek biri warsa lütfen iletişime geçsinn tw den baglantı yapa bılrıse daha memnun olurum oyun açılıyor ama lag war gıbı haraket edıyor fiber internet için arkadaşıma gittim orda bagladık gene olmadıı kabloyla bagladım olmadıı ufak bir sorun sanırım ama bulamadık teknik destek ile bilgisayarımda işlemi yapacak arkadaş warmı acaba sadece bu oyunda problem yasıyorum ekran kartı we wındows guncellemelerım tam

Ekli dosyalar

• Ekran Görüntüsü (3).png
    Ekran Görüntüsü (3).png
    3.9 MB · Görüntüleme: 85

sefa coşkun

Üye
oyun içindeki tüm ekran ayarlarınıda kıstımm hersey low yaptım kıstım olmadıı donma sorununu çözemedım lag war gıbı oldugu içinde oyunu oynayamıyorum yardımlarınızı beklıyorum musahit bir arkadaş uzaktann baglanarak işlemimi çöze bilirmi :S fps 4 yukarı çıkmıyor kımıldamıyor resmen bilgisayarım

Abra A7 V13.1 17,3" Oyun Bilgisayarı​

• Intel® Tiger Lake Core™ i5-11400H 6C/12T; 12MB L3; 8GT/s; 2.7GHz > 4.5GHz; 45W; 10nm SuperFin
  • Nvidia RTX3050 Max-Performance 4GB GDDR6 128-Bit DX12
  • 17,3" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (16x8GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM
  • 500GB PCIe M.2 2280 3.0 x4 (Okuma: 2050 MB/s - Yazma: 1650 MB/s)
  • FreeDos (İşletim sistemi bulunmamaktadır.
  • 3 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD + 1x 2.5" Disk)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Aziz

Üye
Özellikleri neler laptopun? Shadow Quality'i düşürüp dener misin bi?

Yaralışişman

Üye
Fps 4 çıkıyor demişsin resimde 3 %25 hata payı var resimle anlattığın arasında şaka bi yana ekran kartı on board olan çalışıyor olabilir oyunda on board olmayan ekran kartı ile oyunu çalıştırdığından emin ol

MadKaa

Üye
uzak bağlantı prog. vs. fix li galiba kötü niyetli arkadaşlara geçmiş olsun ( macro ve sadece ticaret yapanlar ) iyi oyunlar...

Yaralışişman

Üye
Kesin anakartın ekran kartı aktif oyunda geforce experience dan ayar yapmayı dene oyun tanımla rise ı

sefa coşkun

Üye
bu işlemlerı anlata bılırmsınız nasıl ayarlıcamm ne yaptıysak olmadıı oyunda ekran kartı aktif degıl onuda paylaşim ayarlarıı
oyundan tum ayarları kıstım yıne olmuyor hemen atıcamm

Aziz

Üye
son durum nedir çözebildiniz mi ?
Oyuna girince ekran kartı çalışmıyor. Bir tane dandirik bi mmoya benzeyen oyunu vardı. Ona girdik. %30'lara kadar çıkarıyor. Ancak Rise'da 0 tepki. Ekran kartını hiç kullanmıyor. %1 kullanıyor. Başka bir oyun indirecek arkadaş. Sabaha bakacak. Eğer olmazsa monsterla iletişime geçecek. Çözülür umarım.

BlackAlistar

Üye
Oyuna girince ekran kartı çalışmıyor. Bir tane dandirik bi mmoya benzeyen oyunu vardı. Ona girdik. %30'lara kadar çıkarıyor. Ancak Rise'da 0 tepki. Ekran kartını hiç kullanmıyor. %1 kullanıyor. Başka bir oyun indirecek arkadaş. Sabaha bakacak. Eğer olmazsa monsterla iletişime geçecek. Çözülür umarım.
çözülmemiş olmasına üzüldüm :(

sefa coşkun​

Aziz'in yanıtından sonra düşük bir ihtimal ama windows veya bios ayarları onboard ekran kartını çalışmaya zorluyor olabilir diye düşündüm
monster notbookların kendi sitesi üzerinden indirilebildiği bir kontrol yazılımı var bu yazılımı indirip ayarlardan dahili ekran kartını kapatmayı deneyebilirmisin bu yazılım aynı zamanda biosu da otomatik olarak ayarlıyor eğer düşündüğüm sorunsa bu şekilde çözülecektir. (En azından aşama kaydetmek için denemekte fayda var)

Son düzenleme:

washigo

Üye
Çözemezsen ulaş bana. Bende de monster var. Zamanında BDO oynarken yaşadım dediğini. Tahmin ediyorum sorununu

sefa coşkun

Üye
Çözemezsen ulaş bana. Bende de monster var. Zamanında BDO oynarken yaşadım dediğini. Tahmin ediyorum sorununu
sorun çözulmedıı aynı sorun valorand ındırdımm ordada aynı suanda
abi biri şu işi çözsün lütfen soft geldii pc windows 10 kendım kurdumm yardımcı olunn lütfenn

drajan

Üye
windowsta ayarlar kısmında grafik ayarlarında oyunun exe'sini ekleyip yüksek performans olarak ayarladınız mı? ve güç modu en iyi performansta mı?

sefa coşkun

Üye
EWET SONUNDA PROBLEM ÇOZULDUU MONSTER BİLGİSAYARDAN TEKNIK SERWIS ARKADAŞ YARDIMCI OLDU UZAKTAN ERİŞİM İLE UFAK BIR PROGRAM KURUMLASI GEREKLIYMIS PC DE SIFIR ALDIM ICIN YAŞADIM PROBLEMI YOKSA BİLGİSAYARIN DONMA YADA OYNAMAMA GİBİ BİR SORUNU OLAMAZ DENMISTII MONSTER BURDAN TEŞEKKÜRLER ADAMLAR MALIN ARKASINDA YAA :D İLGİLENENDE TÜM ARKADAŞLARIMA DESTEK WERENLERE SONSUZ TEŞEKKÜRLER İYİ FORUMLAR

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt