Karakterlerin piksel piksel hareket etmesi

needfsug

Üye
Sanırım bu soruna çözüm bulamadılar. Başlığı açan arkadaşa şiddetle katılıyorum.
Bowlda pk yaparken karşıdan gelen lunaskarlar hayalet gibi hareket ediyor koşma animasyonları sanki 5 fps gibi. Biraz uzakta hareket eden karakterlerde görüntü kaybı oluşuyor ve akıcılık kayboluyor.

Lolgamelol2

Üye
sorun devam ediyor neden düzeltmıyorlar bir acıklamada yok bu konu hakkında bas baya görüntü bugu sadece karakterler değiş moblarda aynı şekil uzaktan pixel pixel gözüküyor

Louiss

Üye
Z tuşu ile target algığımız da mob ve seçtiğimiz ırktan karakterin etrafında yeşil ve ya kırmızı sınırların çizilmiş gereksiz şekil var. Bence bu render olarak oyunu fazlasıyla zorlar. Alttaki target yuvarlağı belirgin hale getirdikleri için, şuan gereksiz bir performans kasması yapıyordur bence. Çünkü karakterin ve ya mobun her aniasyonunu saliselik olarak şekilleniyor. Bunu kaldırmayı denemeleri gerektiğini düşünüyorum. Kimse neden kaldırdınız demez diye düşünüyorum.

Aziz

Üye
Ben ticket attım. Çok önemli hemen okuyun. Herkesin ticketini bırakın benimkini okuyun. Çünkü kimsenin bilmediğini yazdım. Aman. Sabır.

Rosario

Üye
Ben ticket attım. Çok önemli hemen okuyun. Herkesin ticketini bırakın benimkini okuyun. Çünkü kimsenin bilmediğini yazdım. Aman. Sabır.
Kimsenin bilip bilmediği konusunda fikrim yok fakat konuyu açarken daha önce böyle bir konunun olmadiğini farkettim. Konuya yazan bir çok kişi de ayni problemi yaşıyor. Alfa'da böyle sorunlari bildirmezsek testin bir anlami kalmiyor. En azindan şu bana küfür etti bu itemimi çaldi gibi 8-10 yaş grubu başliklari açip forumu işgal etmiyorum. Yaklaşik 1 haftadir bu konuya herhangi bir dönüş olmadi ve yeteri kadar beklediğimizi düşünüyorum. Çünkü saçma sapan gereksiz konulara bile yetkililer dönüş yapıyor. Böyle önemli bir probleme geri dönülmemesi insani üzüyor

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt