Karakterlerin piksel piksel hareket etmesi

Rosario

Üye
Kendi karakterlerimizin koşu animasyonunda bir problem yok fakat çevremizde hareket eden diğer oyuncularin karakterleri piksel piksel hareket ediyor. Bir akıcılık yok yani. Bu çok fazla göze batıyor. Özellikle biraz uzaktalarken.

Örneğin death valleyde pvp yaparken birini kovalıyorum adamın charı titreye titreye koşuyor. Bir süre sonra adamı kovalamaktan vazgeçiyorum. Gerçekten göz yoruyor. Umarım en kısa zamanda bunla alakalı çalışma gerçekleşir.

Son düzenleme:

KarpathiaN

Üye
Hata ile ilgili gerekli birimlerin bilgisi var. Cok soylenildi.

Lolgamelol2

Üye
Bu konu hakkında defalarca ticket attım halen düzeltilmedi gerçekten oyunun kalitesini düşürüyor göz zevkimizi bozuyor pk da ciddi sıkıntılar yaratıyor

DeanFrost

Üye
Evet karakterle yandan yürüyüsleri görünce daha cok sırıtıyor tık tık gidiyor.

VirginDreams

Üye
Kendi karakterlerimizin koşu animasyonunda bir problem yok fakat çevremizde hareket eden diğer oyuncularin karakterleri piksel piksel hareket ediyor. Bir akıcılık yok yani. Bu çok fazla göze batıyor. Özellikle biraz uzaktalarken.

Örneğin death valleyde pvp yaparken birini kovalıyorum adamın charı titreye titreye koşuyor. Bir süre sonra adamı kovalamaktan vazgeçiyorum. Gerçekten göz yoruyor. Umarım en kısa zamanda bunla alakalı çalışma gerçekleşir. Yakın zamanlarda moblarda da aynı problem vardi.
Kesinlikle yararlı bir konu olmuş.

Apak

Üye
Bu konu hakkında defalarca ticket attım halen düzeltilmedi gerçekten oyunun kalitesini düşürüyor göz zevkimizi bozuyor pk da ciddi sıkıntılar yaratıyor
Defalarca ticket göndermen süreci yavaşlatmaktan başka bir işe yaramaz.

saintx

Üye
Boşverin apakı genel yalakadır kendisi oyuna yapıcı yıkıcı fark etmeksizin herhangi bi eleştiri getirirdiğinde orada peydah olur mod falan olacak heralde.

lantishirano

Üye
Benim monitör bozuldu PC yi televizyona bağladım 50 Hertz de oynuyorum bende sandım TV yüzünden öyle oluyor. Oyun bulanık yazılar tam okunmuyor dedim heralde ekran kaynaklı

Apak

Üye
Boşverin apakı genel yalakadır kendisi oyuna yapıcı yıkıcı fark etmeksizin herhangi bi eleştiri getirirdiğinde orada peydah olur mod falan olacak heralde.
Mod falan olma niyetim yok. Mod olsam sana ''sen-siz'' diye hitap etmek zorunda kalacağım için işime gelemez :) Git o biletleri okuyan kişilerden birinin yerine koy kendini. Düşünsene sana hergün aynı kişiden aynı bildirim geliyo. Çok komik değilmi ya:D Demez misin arkadaş tamam bir kere bildirdin bu hatayı neden hergün defalarca atıyorsun :)

Rosario

Üye
Mod falan olma niyetim yok. Mod olsam sana ''sen-siz'' diye hitap etmek zorunda kalacağım için işime gelemez :) Git o biletleri okuyan kişilerden birinin yerine koy kendini. Düşünsene sana hergün aynı kişiden aynı bildirim geliyo. Çok komik değilmi ya:D Demez misin arkadaş tamam bir kere bildirdin bu hatayı neden hergün defalarca atıyorsun :)
Ben ilk defa bildiyorum. Daha önce yazanı da görmedim 7-24 tum sayfalari takip etmiyorum. Bu konuyla ilgili yazilmiş bisey varsa da tek konuda forum yoneticisi birlestirir ztn. Tatava yapma bence daha fazla

Chimera

Üye
Özellikle nefes alma efektinde çevredeki oyuncularda meydana gelen blur efekti gözleri çok yoruyor.

hzrckmk

Üye
hareketlerde bi bulanıklık var aga bence bi gariplik varama çözemedim

Apak

Üye
Ben ilk defa bildiyorum. Daha önce yazanı da görmedim 7-24 tum sayfalari takip etmiyorum. Bu konuyla ilgili yazilmiş bisey varsa da tek konuda forum yoneticisi birlestirir ztn. Tatava yapma bence daha fazla
Ben @Lolgamelol2 ye cevap olarak yazmıştım. Senin üstüne alınmana gerek yoktu.

saintx

Üye
Yorumu da alıntı yapalım. Kaybolmasın.
Sevgili apak yine bir gate molasında yine sana yine aynı konumda denk gelmek hiç şaşırtmadı...
Aynı anda tek ticket atıldıığından dolayı arkadaşın ironi yaptığı bence zaten ortada fakat öyle olmasa dahi önceliğini kimseyi sıkmadan bunalmadan defalarca dile getirebiir mi? Getirebilir. Aynı şekilde benim önceliğimde optimizasyon ve her konuda buglardan cok daha önemli bir konu olduğunu dile getiriyorum.
Ben 15 dakika gatede bekleyip bunla alakalı feedback verirken birde senin gibi tiplerle muhattap oldugum halde oyuna devam edip ( her baba yiğidin harcı değildir alpha )
senin biz userleri her zaman haksız görüp yönetim tarafında olmanda cok ilginc. Neyse tez zamanda mod mu olur cöpcü mü olur ne olursa bir görev alırsında muradına erersin umarım.

Apak

Üye
Sevgili apak yine bir gate molasında yine sana yine aynı konumda denk gelmek hiç şaşırtmadı...
Aynı anda tek ticket atıldıığından dolayı arkadaşın ironi yaptığı bence zaten ortada fakat öyle olmasa dahi önceliğini kimseyi sıkmadan bunalmadan defalarca dile getirebiir mi? Getirebilir. Aynı şekilde benim önceliğimde optimizasyon ve her konuda buglardan cok daha önemli bir konu olduğunu dile getiriyorum.
Ben 15 dakika gatede bekleyip bunla alakalı feedback verirken birde senin gibi tiplerle muhattap oldugum halde oyuna devam edip ( her baba yiğidin harcı değildir alpha )
senin biz userleri her zaman haksız görüp yönetim tarafında olmanda cok ilginc. Neyse tez zamanda mod mu olur cöpcü mü olur ne olursa bir görev alırsında muradına erersin umarım.
Yapılan birşeyin doğru olması, herzaman kabul görmesini gerektirmez. Bildirim yapabilirsin. Yaptığın bildirim doğru bir bildirim olabilir ama gelip ''ben defalarca bildirdim hala düzeltilmedi'' gibi bi yaklaşımla yaklaşırsa benim verdiğim tepkiyi alması kaçınılmaz. Bu akşam yapılan soru-cevap etkinliğini dinlediysen adam orada günde 2000 tane ticket geliyor diyor. Heh işte o 2000 ticketin içinin birçoğu aynı kişilerden gelen ve aynı içeriğe sahip ticketlar, eminim. Oyunu yönetimden daha çok sahiplenirken yanlış yol izleyenleredir lafım. Kimse üstüne alınmak zorunda değil. Zaten bu akşam yapılan soru-cevap etkinliğine dinledik ne gibi ticketler gönderildiğini. Adam geliyo krowaz diyo. Ya krowaz ne abi şaka mı yapıyosunuz ya :)

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt