Vishera Clanı Kişilik Analizi

crusoe

Üye
Merhabalar arkadaşlar,

Herkesin bayramını kutlarım.

11.07.2022 Pazar günü saat 17:00 sularında Hagard Castle 3 Tyrant slotunda gerçekleşen bir olaydan bahsedeceğim size,

Protean ırkında yer alan Vishera clanının asistlerinden biri olan "MaximumDamage" isimli karakterin sahibi arkadaş, yaklaşık 2 saattir emek verdiğim partide "clandan arkadaş gelecek müsaade edebilir misin?" yazıp 30 saniye sonra beni partiden attı.

Şimdi diyeceksiniz ki, ne var bunda?
Clandan olmayan tek kişi ben değilim, parti kurulurken de vardım.
Clan dışı olan ve partiye benden sonra giren iki arkadaş daha vardı ve levelleri benden düşüktü.
Hadi tamam beni çıkarmak istedin ama dedim ki "23 dakika exp sc duruyor, o bitsin öyle çıkayım". Onu da kabul etmedi.

Velhasıl,
Bu clandan(Vishera) herhangi biri ve/veya bu char sahibi(MaximumDamage) arkadaşla bilimum slot konuları, pk, item alışverişi ya da dclerine ziyaret gibi olaylarla iletişime girerken 3 defa fazladan düşünmenizi öneririm.

Karşılıklı saygı ve efendilik olan bir ortam kurulması eminim ki benim gibi emek veren her oyuncunun isteğidir.
Umarım böyle insanlar dışlanır sevgili RoW kitlesi hep güzel anılır.

Sevgiler...

Olası sorulara cevaplar:
Evet, düzgün atak veriyordum
Hayır, hiç afk kalmadım
Evet, partinin en yüksek levele sahiplerinden biriydim.
Evet, itemlerim farma uygun seviyede.
Hayır, kimseyle münakaşaya girip/küfür edip oyununa laf etmedim.
Hayır, hiç bir parti üyesine saygısızca davranmadım.

DiabIo

Üye
Öncelikle hayırlı bayramlar dostum. Maalesef benzer durumlara hemen hemen her gün her yerde karşılaşıyoruz, haklılık payınız olmasıyla beraber clanda olmayan diğer arkadaşları tanıyor olması durumunu da göz önünde bulundurmalısınız bence. Ayrıca sizi 1 kişinin partyden çıkartması diğer clan üyelerini de zan altında bıracak bir konu açmanızı çok da doğru bulmuyorum. Bazen kendimiz için en iyisi yolumuza devam etmek oluyor. Kendinizi üzdüğünüze ve bu kadar uğraştığınıza deyeceğini düşünmüyorum. Keza mutlaka bir gün bu arkadaşlar sizin partynizde de yer arayacaklardır.

onurbedirhan

Üye
Öncelikle hayırlı bayramlar dostum. Maalesef benzer durumlara hemen hemen her gün her yerde karşılaşıyoruz, haklılık payınız olmasıyla beraber clanda olmayan diğer arkadaşları tanıyor olması durumunu da göz önünde bulundurmalısınız bence. Ayrıca sizi 1 kişinin partyden çıkartması diğer clan üyelerini de zan altında bıracak bir konu açmanızı çok da doğru bulmuyorum. Bazen kendimiz için en iyisi yolumuza devam etmek oluyor. Kendinizi üzdüğünüze ve bu kadar uğraştığınıza deyeceğini düşünmüyorum. Keza mutlaka bir gün bu arkadaşlar sizin partynizde de yer arayacaklardır.
Merak etmeyin hepsi aynı, geçen keyfi bi graveguard partilerine girmiştim, dc geldi yalanıyla ptden çıkmamı istediler halbuki adam dc falan değildi pc başına yeni geçmiş bi elemandı :D

Korkusuz

Üye
Haksızlığa karşı bir clan kuralım. Terbiyesizlik yapanların slotuna çökelim

Tengrikut

Üye
@crusoe Zamanla "engellenmiş karakter"ler listelerinde çoğalırlar çoğalırlar görünmez olurlar göreni duyanı olmaz.

karakter/block player

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt