Yama Notları

okanozcan

Üye
Alfa 2 süresince 30 Nisana kadar her gün 9 Mayıs gününe kadar da ortalama iki günde bir oyundaki sorunları çözmeye yönelik güncellemeler yapıldı ve bizimle notları paylaşıldı.

15 Mayıs itibariyle 6 gündür yama notu paylaşılmıyor acaba büyük bir güncelleme bizi mi bekliyor ?

Yama notları konusunda sitemim değil sadece merak ediyor ve sabırsızlanıyorum. İyi çalışmalar dilerim...

GrauerWolf

Üye
Alfa 2 süresince 30 Nisana kadar her gün 9 Mayıs gününe kadar da ortalama iki günde bir oyundaki sorunları çözmeye yönelik güncellemeler yapıldı ve bizimle notları paylaşıldı.

15 Mayıs itibariyle 6 gündür yama notu paylaşılmıyor acaba büyük bir güncelleme bizi mi bekliyor ?

Yama notları konusunda sitemim değil sadece merak ediyor ve sabırsızlanıyorum. İyi çalışmalar dilerim...
Evet bu durum benim de dikkatimi çekti bu aralar yama göremiyoruz. Umarım büyük bir yama ve köklü değişiklikler gelir.

sentezz60

Üye

60 lvl Sınırlı Alpha v3 Söylentileri vardı. Doğru olabilir.
Büyük bişey gelicek

TheUprising

Üye

Discord ta modlardan biri tatilde olduklarıın söylemişti

ANGEL

Üye
Ya arkadaşlar bırakında adamlar bi 3 gün tatil yapsınlar :) , hepsinin bayramlarını kutluyorum.

okanozcan

Üye
Ya arkadaşlar bırakında adamlar bi 3 gün tatil yapsınlar :) , hepsinin bayramlarını kutluyorum.
Modlardan biri tatildeymiş bunu bilmiyordum hepsi de tatil yapabilir en doğal hakları .. benim yazımın amacı onlara sitem etmek veya hesap sormak değil ki acaba büyük bir güncelleme mi geliyor onu merak ettim heyecanla . Herkese iyi bayramlar..

ANGEL

Üye
Dostum benim anladığım kadarıyla tüm Pve ile ilgili ve genel sorunlar halledilene kadar Kapalı Betayı açmıyacaklar.
Kapalı Beta ya geçerken belki 1-2 günlük bir mola olabilir,büyük güncellemeler nedeniyle.
Bu arada Kapalı betaya geçmeden merchant ile ilgili ne yapılacağına dair son kararları alabilirler.
İnan şu anda tüm ekip bayram tatilinin ardından her biri ayrı konularda tüm vargüçleriyle sorunları halletmek için çalışmaya başlıyacaklardır,bu süreçte bizim yapmamız gereken Alfa 2ye devam edip,sorun,problem ve buglarla ilgili ekibi bilgilendirmek,onun dışında yapacak bişey yok.
Ben şahsen warriorum 57 lvl da tıkanınca,bir hafta kadar sadece forumda takıldım,oynamayı bırakmıştım ama,şimdi bir okçu kasmaya başladım,onunla eğleniyorum,herkese iyi oyunlar ve forumlar dilerim.

Nisshe

Moderator
Dostum benim anladığım kadarıyla tüm Pve ile ilgili ve genel sorunlar halledilene kadar Kapalı Betayı açmıyacaklar.
Kapalı Beta ya geçerken belki 1-2 günlük bir mola olabilir,büyük güncellemeler nedeniyle.
Bu arada Kapalı betaya geçmeden merchant ile ilgili ne yapılacağına dair son kararları alabilirler.
İnan şu anda tüm ekip bayram tatilinin ardından her biri ayrı konularda tüm vargüçleriyle sorunları halletmek için çalışmaya başlıyacaklardır,bu süreçte bizim yapmamız gereken Alfa 2ye devam edip,sorun,problem ve buglarla ilgili ekibi bilgilendirmek,onun dışında yapacak bişey yok.
Ben şahsen warriorum 57 lvl da tıkanınca,bir hafta kadar sadece forumda takıldım,oynamayı bırakmıştım ama,şimdi bir okçu kasmaya başladım,onunla eğleniyorum,herkese iyi oyunlar ve forumlar dilerim.

En temizi zaten her job'tan karakter açıcaksın hepsinin tadına tek tek bakacaksın nedir nasıl değildir diye mesela ilk asas açtım sarmadı çünkü soloda çok zayıf kaldı ve parti bulamıyordum o yüzden 54 levelde bıraktım ve priestlerin az olduğunu farkettim dedim bi priest deniyeyim kolay parti bulurum açtım onunda tadına baktım 67 level ve main karakterim oldu biraz farm attıktan sonra ondanda bi tık sıkılınca dedim warrior deniyeyim warrior banada çok sade geldi düz tahta gibi vur ve tankla başka bi özelliği yok o yüzden hiç sarmadı ne kadar güçlüde olsa oynarken tad verecek mage açtım güzel bi mage melee clan buldum iki kişilerdi üçüncü oldum baktım seri de dönüyor alan skilleride güzel hoşuma gitti clandaki 2 mageyle beraber 42 Level'de harpy dönmeye başlayarak 54 level yaptım bir gün çıkınca bir daha denk gelemedik clandakilerle şimdi priest'e devam farm yapıyorum düşenleri satmak yerine + deniyorum tatlı ve güzel :)

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt