İstek yani şaka felan değilmi bu ?

shisuixg0dd

Üye
kastıgım meslek ve toplayıcık lwl leri 1 e düşmüş 40 a kasmak için günlerimi verdim büyük bir kemara şakası felanmı bu ?

shisuixg0dd

Üye
insanları oyundan sogutmak için ellerinden geleni yapan rise online ekibi ve yöneticilerine teşekkürleri borç bilirim es es

shisuixg0dd

Üye
Hata değilse, büyük kavga çıkacak.
başkası kasmayıp ağladı diye benim emeğim neden hiç oluyor ağa oyunun ilk haftası 65 olup meslek kastım toplayıcılık kastım o adam aylak aylak gezerken ben burda oyunda mücadele ediyordum ben neden onunla eşitleniyorum

mrares

Üye
başkası kasmayıp ağladı diye benim emeğim neden hiç oluyor ağa oyunun ilk haftası 65 olup meslek kastım toplayıcılık kastım o adam aylak aylak gezerken ben burda oyunda mücadele ediyordum ben neden onunla eşitleniyorum
Tek cümle net. Eğer ki bunu bilerek yaptılarsa ve hata değilse çok büyük oyuncu düşüşü çok büyük kavgalar çok büyük banlanmalar herkesi bekliyor olacak.

Aziz

Üye
yarı yarıya düşürülüp seviye puanı artırılabilirdi. Ben oynamadığım için kendi tecrübe puanıma bakamadım. Ancak sıfırlama için mantıklı bir şey söyleyeceklerdir. Umut ediyorum. Pek umudum kalmasa da. Bakalım

baran006

Üye
diğerleri level kasıp farm atarken biz craft leveli kasdık adaletli olsun diyosanız levelleride sıfırlayın ozaman

bayc

Üye
Oyun sunucuları aktif olmamış gözüküyor bende, herkes baktı mı?

Bum

Üye
Oyun sunucuları aktif olmamış gözüküyor bende, herkes baktı mı?
unknown.png

son kapanmadan önce vaziyet buydu

kopil

Üye
Yama notlarinda oyle birsey yok. Ss alan arkadas server kapanmadan once falan cektiyse hatali birsey olabilir

birol2003

Üye
Açıklama yaptı yetkililer sıfırlanma yok mesajı açan arkadaş ortalığı karıştırmak istemiş anlaşılan.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt