Yaratıklar ve karakterimiz için Damage&Armor bilgi eksikliği

Awareness

Üye
Oyun içinde Ice&Fire vs.. resistance potionları var. Yaratıkların enerji barında türleri görünüyor tamam fakat detaylı bilgiler yokmudur?

Ice Matta, Fire Elemantal gibi yaratıklar fiziksel vuruyormu hiç sadece ice&fire damage mi çıkarıyor.

Yada bu icilen resistancelar sadece yaratığın attıgı lightning fireball gibi damagelere karşı bi dirençmi, yani sadece büyülere karşı birşey mi ?

Aynı şekilde bizim vurduğumuz damage türleri hangi moba fazla vuruyor?

Atiyorum weapon üzerinde bonus olan fire damage ice yaratıklarına, ice daamge fire'a ekstra vuruyor mu, vuruyorsa ne kadar kaale alınacak bi durummu ayrıca hadi ice fire olayını tahmin ettik ama damage türlerinde dark damage holy damage çeşitleri var, bunlar neye ekstra vuruyor yada hangi moblar bize bu damage türleri ile vuruyor.

Kısacası oyunun detayları hakkında bilgilendirmeler yok mu ?

Not: Eski Ko oyuncusu değilim daha ihtiyarlar grubundan eski Ultimacıyım, bunları Ko 'dan biliyor olabilirsiniz fakat yeni olanlar için bilgilendirmesiz oyun mu olur?

RazielCucu

Yeni Üye
Her yeri araştırdım, bende eski UO ve WoW oyuncusuyum. Şuan ki tarza hakim değilim. Hangi yaratığın ne tarz hasar vurduğunu deneyerek öğrenmeye çalışıyorum ama bu asırlar alabilir :D Harpy magic mi physical mı vuruyor? Oracle bize magic mi vuracak gibi bilgilere erişebilmek oyunu daha da oynanabilir kılacaktır diye düşünüyorum.

DeadLegion

Üye
Oyun içinde Ice&Fire vs.. resistance potionları var. Yaratıkların enerji barında türleri görünüyor tamam fakat detaylı bilgiler yokmudur?

Ice Matta, Fire Elemantal gibi yaratıklar fiziksel vuruyormu hiç sadece ice&fire damage mi çıkarıyor.

Yada bu icilen resistancelar sadece yaratığın attıgı lightning fireball gibi damagelere karşı bi dirençmi, yani sadece büyülere karşı birşey mi ?

Aynı şekilde bizim vurduğumuz damage türleri hangi moba fazla vuruyor?

Atiyorum weapon üzerinde bonus olan fire damage ice yaratıklarına, ice daamge fire'a ekstra vuruyor mu, vuruyorsa ne kadar kaale alınacak bi durummu ayrıca hadi ice fire olayını tahmin ettik ama damage türlerinde dark damage holy damage çeşitleri var, bunlar neye ekstra vuruyor yada hangi moblar bize bu damage türleri ile vuruyor.

Kısacası oyunun detayları hakkında bilgilendirmeler yok mu ?

Not: Eski Ko oyuncusu değilim daha ihtiyarlar grubundan eski Ultimacıyım, bunları Ko 'dan biliyor olabilirsiniz fakat yeni olanlar için bilgilendirmesiz oyun mu olur?
Holy resistance priestlerin trainer skillerindeki holy shock skillerinin hasarini azaltiyormus. O skilleri kullanan priest yok gibi birsey. Priestler sadece uzaktan mob cekmek icin kullaniyor bunun disinda pvpde kullanilmiyor. Diger taraftan sizin de dediginiz gibi resistancelar ve defans ne kadar hazar azaltiyor ya da element damageleri ne kadar hasar veriyor bunlar hakkinda bir bilgi vermiyor oyun. Bunu ben suna benzetiyorum. Manava gidince bana 10 elma ver derseniz adam size guler ve kac kilo vereyim diye sorar. Buna benzer sekilde bu oyun da bize 10 elma 10 armut seklinde bilgi veriyor. Bu 10 elma ve 10 armutun kac kilo ettigini bilen yok.

N3v3N

Üye
Oraclenin light değilde fiziksel hasar vurduğunu farkettigimden beri (1.5 sene önce) resistance olaylarını sorgulamayi bıraktım :)

sbh

Üye
Ko'dan da bilemiyoruz elemental vuracak gibi gözüken moblar aslında fiziksel vuruyor galiba tam anlamadım moblar ve hasarları değişik

egehansr123

Yeni Üye
bazı moblar sadece fiziksel hasar vuruyor
Tyrant graveguard gibi
bazıları da fiziksel + element hasar vuruyor
Oracle harpy gibi

sadece element vuran yok sanırım.

Otistik

Üye
Her yaratığın farklı özellikleri var hasar verdiğinde etkileri üzerinize aktarılıyor.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt